Chciałby ktoś awatar na zamówienie?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8996
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8996

Guest
Witam!
Tak jak w temacie :)
Jeżeli ktoś chciałby mieć awatara na zamówienie proszę mi pisać na PW.

W pełni za darmo, po prostu nie mam co robić :)
No, chyba, że ktoś będzie bardzo chciał to może mi pomóc w rozbudowie Posągu Zeusa :)
 

DeletedUser

Guest
Widzę że sporo osób temat odwiedzało ale nikt się nie odważył poprosić, to ja będę pierwszy ^ ^ Obojętnie jaki awatar bym chciał? Co do wspierania Zeusa sam już go posiadam na 10 lev i kilka innych pereł które muszę sobie chyba sam powbijać ;) No ale na motywację możesz liczyć z mojej strony ^ ^
 

DeletedUser5421

Guest
Ja bym chciał mieć jakaś uśmiechnięta srebrno-chromowa (kolor) lampe jako avatar albo sygnaturka .
Co do pereł to pomyliliscie działa tu sie o tym nie gada ^^ .
Z gory dzieki.

PS; MOj nick powstał zanim Marvel Stworzył X-Mana i nie ma z tym wspolnego , dlatego nie lubie Marva bo moj nick nie jest orginalny
 

DeletedUser6586

Guest
PS; MOj nick powstał zanim Marvel Stworzył X-Mana i nie ma z tym wspolnego , dlatego nie lubie Marva bo moj nick nie jest orginalny

No to gratki proszę pana,jestem ciekawy ile ma pan lat,skoro komiks X-Men został wymyślony w 1963 roku :D A tak poza tym X"MEN" a pan ma X"MAN"- mała różnica jest;)

Pozdrawiam
 

DeletedUser8996

Guest
Ja bym chciał mieć jakaś uśmiechnięta srebrno-chromowa (kolor) lampe jako avatar albo sygnaturka .
Co do pereł to pomyliliscie działa tu sie o tym nie gada ^^ .
Z gory dzieki.

PS; MOj nick powstał zanim Marvel Stworzył X-Mana i nie ma z tym wspolnego , dlatego nie lubie Marva bo moj nick nie jest orginalny

Jak zrobię to wyślę ci na PW :)

PS. To, ze twój nick może mieć coś wspólnego z xmenem przyszło mi do głowy dopiero jak to napisałeś
Dziwne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9101

Guest
Zamówienie wyjątkowe na sygnaturkę:-)

Życzyłbym sobie ratusz z epoki wczesnego średniowiecza na tle jakiś jesiennych liści, z fajnie wkomponowanym cytatem Richelieu:

"Boże, strzeż mnie od przyjaciół! Z wrogami sam sobie poradzę!"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Na prośbę autora zamykam temat.
Autor prawdopodobnie przeliczył się z wolnym czasem i nie jest w stanie sprostać prośbom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry