Ceny diamentów

  • Rozpoczynający wątek bemol86
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12644

Guest
Ale nie są. Dla jednych najdroższy pakiet kosztuje 240 złotych, a dla innych 320 (nie 350 pomyłka). Pytanie dlaczego tak jest?

A jeszcze niedawno był po 217 -zł. A jeżeli cena identycznej usługi rożni się to ociera już się o złamanie przepisów ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

I żeby było jasne. Niedawno miałem po 217 -zł. Potem skoczyło o kilkadziesiąt złotych. A dziś wraz z promocją cena przekroczyła 300.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
każda firma prowadząca działalność zarobkową ma pełne prawo do ustalania cen na swoje produkty , jedynie my gracze (konsumenci) możemy zweryfikować zasadność ich podwyżki , jeśli gracze nie będą kupowali to myślę że raczej nie potanieją , ale coś będa dodawali do zakupów tak jak to już jest
 

DeletedUser11683

Guest
Ceny Diamentów powinny być obecnie u wszystkich Graczy takie same. :)

Siorp, pomyliłaś znaczki na koniec. Ceny zostały wyrównane w górę, a nie w dół więc po Twojej wypowiedzi powinien być znaczek "(", a całość powinna wyglądać tak:
Ceny Diamentów powinny być obecnie u wszystkich Graczy takie same. :(
No chyba, że masz prowizję od wartości sprzedanych diamentów - wtedy podniesienie ceny faktycznie może być radosną nowiną.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A jeszcze niedawno był po 217 -zł. A jeżeli cena identycznej usługi rożni się to ociera już się o złamanie przepisów ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.(...)

A wiesz co to jest konkurencja w ogóle? Bo różne ceny wewnątrz nazywa się czasem promocją i testami. Konkurencja to jest inna firma która prowadzi to samo, czyli dla nas konkurencją mogą być firmy, które też tworzą gry przeglądarkowe.
A co to nieuczciwa konkurencja radzę poczytać w internecie, bo nie ma to w ogóle powiązania z cenami za produkt wewnątrz firmy. Jeśli byłoby tak jak porównujesz to dookoła nas (np. Allegro) jest pełno takich sprzedawców (m.in. sklepy) którzy wystawiają ten sam produkt (nie różniący się niczym; sprawdzałem dokładnie) w różnych cenach, różniących się czasem znacząco. A robią tak, ponieważ nie każdy dobrze sprawdza czy nie ma tego samego taniej i kupi akurat przedmiot od danego sprzedawcy w droższej cenie (mimo tego, że ten sam sprzedawca sprzedaje na innej aukcji to samo taniej).
 

DeletedUser

Guest
Tylko, że niektórzy mają stałą cenę 200 kilka złoty za najdroższy pakiet diamentów, a inni mają po 300 kilka złotych. Pytanie od czego to zależy? Ja mam 320, a mój kolega z tej samej miejscowości jak patrzyłem to ma 240 bodajże.
 

DeletedUser11683

Guest
Tylko, że niektórzy mają stałą cenę 200 kilka złoty za najdroższy pakiet diamentów, a inni mają po 300 kilka złotych. Pytanie od czego to zależy? Ja mam 320, a mój kolega z tej samej miejscowości jak patrzyłem to ma 240 bodajże.
Ma 240 czy MIAŁ 240?
Bo zdaje się, że wczoraj, przy okazji tzw. promocji, wszystko się wyrównało w górę i już nikt nie ma taniej (przynajmniej jeśli chodzi o osoby, z którymi o tym rozmawiałem). Pewnie coś się w grze poprzestawiało i niektórzy mieli nadprogramową promocję przez jakiś czas :)
 

DeletedUser

Guest
Wczoraj nie patrzyłem, ale parę dni temu jeszcze miał. Zapytam go.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Moze twój kolega należy do mniejszości etnicznej lub innej mniejszościowej organizacji/wiary/orientacji ^^
 

DeletedUser12644

Guest
- - - Zaktualizowano - - -

A wiesz co to jest konkurencja w ogóle? Bo różne ceny wewnątrz nazywa się czasem promocją i testami. Konkurencja to jest inna firma która prowadzi to samo, czyli dla nas konkurencją mogą być firmy, które też tworzą gry przeglądarkowe.
A co to nieuczciwa konkurencja radzę poczytać w internecie, bo nie ma to w ogóle powiązania z cenami za produkt wewnątrz firmy. Jeśli byłoby tak jak porównujesz to dookoła nas (np. Allegro) jest pełno takich sprzedawców (m.in. sklepy) którzy wystawiają ten sam produkt (nie różniący się niczym; sprawdzałem dokładnie) w różnych cenach, różniących się czasem znacząco. A robią tak, ponieważ nie każdy dobrze sprawdza czy nie ma tego samego taniej i kupi akurat przedmiot od danego sprzedawcy w droższej cenie (mimo tego, że ten sam sprzedawca sprzedaje na innej aukcji to samo taniej).



Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
Sytuacja, w której w jednym sklepie są różne ceny dla klientów tego samego produktu jest naruszeniem prawa.
Poza tym nigdy nie pisało u Was, że 217 to promocja to raz. Dwa. Jak jest promocja to dla wszystkich klientów bo jak znowu ich różnicujecie to też jest to naruszenie prawa. Przynajmniej według polskich przepisów.
A trzy jest pewien poziom ceny, który jest akceptowalny za produkt. Pewnie się przekonacie, że ta trójka z przodu drastycznie ograniczy popyt.
 

DeletedUser11683

Guest
A trzy jest pewien poziom ceny, który jest akceptowalny za produkt. Pewnie się przekonacie, że ta trójka z przodu drastycznie ograniczy popyt.
Wiesz, dla sporej liczby osób (jak sądzę - zdecydowanej większości) krzywa popytu jest linią prostą, przechodzącą przez punkty [240,0] i [320,0] ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
- - - Zaktualizowano - - -





Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
Sytuacja, w której w jednym sklepie są różne ceny dla klientów tego samego produktu jest naruszeniem prawa.
Jaki punkt, która ustawa? Ty też mnie nie zrozumiałeś bo przylepiłeś się do jednego: promocji, a nie napisałem tylko tego.
 

DeletedUser

Guest
Ceny diaxów ustala IG , bo to de facto ich interes a nie Nasz ;)
mogą również robić różnego typu promocje , gdzie ceny będą inaczej wyglądały
jeśli ceny będą nie akceptowalne to myślę że będą spadały bądź stały na obecnym poziomie ale do zakupu dorzucą jakieś gadżety ;)

myślę że nie ma sensu się spierać o to czy drogo ? itd ..
wiadomo że klient jest święcie przekonany że go w sklepie ogołocili , a sprzedawca twierdzi że towar za darmo oddał :mad:

i tak ta walka zła z dobrem trwa od chwili gdy Fenicjanie wynaleźli pieniądze :haha:
 

DeletedUser3

Guest
Byliśmy w trakcie wprowadzania zmian w systemie płatności, więc ceny dla różnych Użytkowników mogły się różnić.
Obecnie powinny już być takie same.
 

DeletedUser11683

Guest
Obecnie powinny już być takie same.
Takie same, czyli wyrównane w górę.
A nie można było wyrównać w dół? ;)
A przy okazji chyba też podnieśliście cenę pakietu diamentowych budynków w EJ. Było 34,99, jest 39,99.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry