[Komunikacja] Centrum Wiadomości

Czy widzisz potrzebę zmian w Centrum Wiadomości?

  • Tak (uzasadnij proszę swoją odpowiedź)

  • Nie (uzasadnij proszę swoją odpowiedź)

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Landberg

Rycerz
Cześć Wam! :)
Nie wiem jak Wy, ale widzę potrzebę aktualizacji Centrum Wiadomości. Dość szumna nazwa, ale przydałoby się wziąć za tą sekcję i nieco zmienić, szczególnie kiedy pisze się za jednym zamachem spory kawałek, a tu masz, wiadomość przycięta, albo bez liter, albo nie justuje się itp. i itd. Pisanie wiadomości doprowadza mnie do...ciągłej edycji ;/

Na przykład W Centrum Widomości w części Społeczność przy zakładaniu nowego wątku można dodać odbiorców - Dodaj całą gildię. I za jednym kliknięciem wiadomość leci do wszystkich w gildii. Brakuje mi takiej samej możliwości w odniesieniu do znajomych - coś w stylu: Dodaj swoich znajomych. Często ilość znajomych jest zdecydowanie większa niż osób danej gildii i można byłoby szybciej dotrzeć z wiadomością do większej ilości osób (znajomych).

Przydałaby się również w Centrum Widomości możliwość otwierania linków w nowej karcie oraz zaznaczenia czegoś kursywą lub pogrubioną trzcinką.
Emotikony? Mogą być, nie muszą, ale biorąc pod uwagę ich bardzo szeroki wachlarz, na pewno by się przydały, bo tak to są wstawiane z zewnątrz ;)
 

Załączniki

  • Obszar.png
    Obszar.png
    239 KB · Wyświetlenia: 8
Ostatnia edycja:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
widzę potrzebę aktualizacji Centrum Wiadomości. Dość szumna nazwa, ale przydałoby się wziąć za tą sekcję i nieco zmienić, szczególnie kiedy pisze się za jednym zamachem spory kawałek, a tu masz, wiadomość przycięta, albo bez liter, albo nie justuje się itp. i itd. Pisanie wiadomości doprowadza mnie do...
ciągłej edycji ;/

Na przykład W Centrum Widomości w części Społeczność przy zakładaniu nowego wątku można dodać odbiorców - Dodaj całą gildię. I za jednym kliknięciem wiadomość leci do wszystkich w gildii. Brakuje mi takiej samej możliwości w odniesieniu do znajomych - coś w stylu: Dodaj swoich znajomych. Często ilość znajomych jest zdecydowanie większa niż osób danej gildii i można byłoby szybciej dotrzeć z wiadomością do większej ilości osób (znajomych).

Przydałaby się również w Centrum Widomości możliwość otwierania linków w nowej karcie oraz zaznaczenia czegoś kursywą lub pogrubioną trzcinką.
Emotikony? Mogą być, nie muszą, ale biorąc pod uwagę ich bardzo szeroki wachlarz, na pewno by się przydały, bo tak to są wstawiane z zewnątrz ;)
Uzasadnienie mojego głosu ;)
Oczywiście, na tak :D
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Jestem na tak... choć problem wydaje się być tak stary jak gra. IG woli dodawać rzeczy, z których jest "efekt", czyli kasa ;)
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
wiadomośći to powinny totalnie przemodelowanie. Brakuje zakładek, podzakładek, lepszej części dla gildii. Masa roboty, która raczej nie zostanie wykonana.
Normalne forum by się przydało (i nie mówcie, że było kiedyś i było nie używane, bo było ograniczone tylko do PC....)
W innych grach potrafili to fajnie zrobić, a w tej mam wrażenie, że jesteśmy w średniowieczu.

Opcja cytuj, kopiuj i wklej była rewolucją na miare wynalezienia koła, więc ciekawe czy da rade zrobić przełom na miare wynalezienia druku lub ognia xd
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Normalne forum by się przydało (i nie mówcie, że było kiedyś i było nie używane, bo było ograniczone tylko do PC....)
Sorki, do czego? :haha:
Forum to była cała historia gildii, informacje istotne dla jej gry, możliwość stałego (i trwałego) kontaktu z zaprzyjaźnionymi gildiami. Nic nie znikało z czasem... Forum, forum, forum wróć! :(
 
Do góry