Centrum eventów - komentarze

hddk

Hrabia
Bo on służy do niczego :) Można sobie w nim zobaczyć jakie eventy mamy ukończone, kiedy zaczyna się następny i tyle. Po zaliczeniu eventu na molo pojawi się dodatkowy kiosk, który nic nie daje i włączy się wspomniana wyżej premia.

Naprawdę, musiałbym się mocno postarać, żeby wymyśleć tak totalnie niepotrzebny budynek w grze i zaprząc grafików i programistów, by go urzeczywistnili :) Historię eventów można było zrobić jedną zakładką gdzieś w ratuszu. Chociażby w Wiadomościach, pod "Historią wydarzeń" i "Perłami Architektury" dodać "Historię eventów" i po sprawie :)
 
Ostatnia edycja:

Montaron

Rycerz
Kolejna rewolucyjna zmiana:haha: Zamiast ulepszać to co już mamy czyli GPC, GVG dodają kolejny po arenie nieistotny dla gry element.
 

aza III

Wójt
Ekscytacja graczy? Że co proszę? Gdybyście słuchali opinii graczy to byście to usunęli po jednym dniu. Jeden wielki nic nie wnoszacy badziew.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
wystarczyłoby żeby te bonusy nie były czasowe tylko na stałe i żeby każdy mógł wybrać sobie z puli zdobytych taki, jaki mu pasuje i żeby mógł to w dowolnym momencie zmienić dajmy na to raz dziennie
 

anaconda8

Baron
:haha:Ja właściwie współczuję teamowi supportu - nie dosyć że najpierw musieli czytać jakie to Centrum Eventów jest beznadziejne (bo jest), to jeszcze teraz, po zamrożeniu całego 'projektu' (słuszna decyzja ale 'too little too late'), muszą zakładać wątek i czytać jak to większość graczy miało rację i jak długo zajęło InnoGames uświadomienie sobie tego prostego faktu...
 

Nudel 1306

Szlachcic
Nie wiem co palili programiści Inno projektująć tryb pvp i ten budynek eventowy, ale myślę, że powinni się przerzucić na coś mniej inwazyjnego :)
 

anaconda8

Baron
Ale przyznajcie, że trochę szkodatej olbrzymiej, żeby nie napisać GIGANTYCZNEJ tygodniowej premii 5% do produkcji młotków.

View attachment 6697
Myślę że i tak nie przebije to premii przyśpieszenia czasu stawiania nowych budynków lub ich rozbudowy. Nie dość że była to różnica GIGANTYCZNA to jeszcze jak bardzo PRAKTYCZNA... ktoś w ogóle zauważył te ZNACZĄCE przyśpieszenie? ;)
 

Borisel

Hrabia
Żeby te bonusy były na stałe i można by je zmieniać od własnego widzimisię , kiedy zdobędziemy jakiś inny po skończonym evencie . Ale nie - musiało to lecieć , kiedy tego nie potrzebowałem , to jeszcze jakieś lipne do zaopatrzenia , czasu budowy czy mityczny bonus do obrony miasta . Był dobry pomysł , były chęci - ale fatalne wykończenie .
 

Markiz.

Książę
Żeby te bonusy były na stałe i można by je zmieniać od własnego widzimisię , kiedy zdobędziemy jakiś inny po skończonym evencie . Ale nie - musiało to lecieć , kiedy tego nie potrzebowałem , to jeszcze jakieś lipne do zaopatrzenia , czasu budowy czy mityczny bonus do obrony miasta . Był dobry pomysł , były chęci - ale fatalne wykończenie .
Żeby chociaż wpadli na pomysł dodania tych premii, ale nie w takiej formie, że startują po zakończeniu eventu, tylko:
Dostajemy je nieaktywne, uruchamiamy kiedy chcemy i działają przez określony czas (nawet taki jaki był ustalony wg twórców) - już by było lepiej niż to co widzieliśmy.
 
To całe centrum ani parzy, ani ziębi. Przeszkadzać nie przeszkadza, pomagać nie pomaga, po prostu jest, ładne nawet, coś się na nim rusza. Eventy robi się dla budynków, dla nagród większych i mniejszych, dla zabawy samej w sobie, ale nie dla tych śmiesznych, krótkotrwałych bonusów, które owo centrum dawało. Za to irytującym było, że nowa ozdoba na nim odblokowywała się jako jeden z punktów postępu eventowych zadań.
 

mastika

Wicehrabia
Skoro to całe centrum zostaje, choć absolutnie nic nie będzie robiło przynajmniej w tym roku, byłoby miło ze strony Inno gdyby umożliwiono wyłączenie wyświetlania tego budynku. Coś na zasadzie wyłączania animacji w mieście, tylko po prostu ukrycie stodoły. Gram na kilku urządzeniach, na nieco starszym laptopie każde takie odchudzenie miasta jest zbawienne dla wydajności sprzętu. Jak jest dużo ramu i dobry procek, to niech sobie te ludki łażą po promenadzie, ale jak pamięci mało, to opcja ukrycia huba byłaby co najmniej uprzejmością wobec graczy :)
 

Markiz.

Książę
Jak dla mnie, to oprócz zwykłego wyłączenia animacji, powinna być opcja wyłączanie wszystkiego co każdy użytkownik uzna za nie potrzebne. Wtedy rzeczywiście wydajność mogłaby wzrosnąć na słabszych kompach lub telefonach/tabletach.
 

Markiz.

Książę
Na przykład Arena PVP, Port do osady ... itd. Wszystko, co ma wpływ na wydajność, tak jak te śmieszne animacje, które do szczęścia nie są potrzebne.
 
Wiesz co, jest taki specjalny przycisk, który magicznie wyłącza wszystkie dodatki, zbędne budynki i animacje. Nie wiem gdzie jest w wersji mobilnej, ale w przeglądarkowej znajdziesz go w prawym górnym rogu. Gwarantuję, że rozwiąże wszystkie problemy, od słabego sprzętu zaczynając, na ogólnym niezadowoleniu z gry kończąc.

Gra ma się rozwijać i być przyjemną również wizualnie. Czasy pikselozy i kwadratowych ludzików minęły; różnych tytułów w internecie jest ogrom, czymś trzeba się wyróżnić.
 

Blade1984

Książę
Gra ma się rozwijać i być przyjemną również wizualnie. Czasy pikselozy i kwadratowych ludzików minęły; różnych tytułów w internecie jest ogrom, czymś trzeba się wyróżnić.
i niech się wyróżnia, nikt Ci nie każe wyłaczać animacji, ale nie każdy ma kompa czy tel który uciągnie to na max detalach, nie wiem czy wiesz ale w większości gier, są opcje jakości grafiki.
 
Do góry