Calmness

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser586
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser586

Guest
Hej!

Jakiś czas przypadkowo odkryłam tą grę- od razu mi się spodobała i wciągnęła :) Zawsze lubiłam strategie.
To może kilka słów o mnie... Jestem młodą, ambitną dziewczyną. Uwielbiam się uśmiechać, lubię ludzi i kocham życie. Mimo, że czasem narzekam i robię głupie minki :)
Aktualnie skończyłam liceum i jestem po wszystkich maturach. Mieszkam w okolicy Olsztyna jednak wybieram się na studia do Łodzi- do filmówki na fotografię. Mając do wyboru politechnikę i fotografię wybrałam marzenia! :>

~Calmness, Aga​



Możecie pytać o co chcecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Calmness

Ale mi się spodobał twój post ;) Szczególnie ostatnie zdanie 'Mając do wyboru politechnikę i fotografię wybrałam marzenia!'. Brawo za taką postawę :D bo coraz częściej ludzie rezygnują ze swoich marzeń...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Calmness

Fotografia! Ciężka ścieżka kariery, ale do odważnych i pewnych swego świat należy.
Jakie zdjęcia najbardziej lubisz robić? I jaki masz aparat? :)
 

DeletedUser586

Guest
Odp: Calmness

~Karola, cieszę się, że ktoś mnie rozumie :) Stwierdziłam, że życie jest tylko jedno i chce je jak najlepiej spożytkować. Wybierając politechnikę całe życie bym zastanawiała się co by było gdybym poszła do filmówki...

~Lavelay najbardziej lubię fotografią skupioną wokół ludzi. Portrety, glamour, rzadziej fashion. Kocham emocje, delikatność i subtelność jaką noszą w sobie kobiety, siłę charakteru jaką niektórzy w sobie mają a także unikalność charakterów tych wszystkich ludzi których spotykam :) Fotografuję nikonem D90.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Calmness

Osobiście uważam, że dzieci bardziej eksponują emocje i dlatego wolę im robić zdjęcia:) I kiedyś bardzo, bardzo chciałam mieć Nikona.. nie pamiętam już, dlaczego. Przyzwyczaiłam się jednak już do innego. Pochwalisz się jakimś zrobionym przez Ciebie zdjęciem? Chętnie bym zobaczyła, co tworzysz. Z moim "potencjałem" fotograficznym to nawet nie myślę o związaniu się z tym... ale pasji pozbyć się tak łatwo nie da:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Calmness

I to się właśnie liczy-żeby wkładać serce w to co się robi, bo nie sprzęt ale pasja zrobi z ciebie dobrego fotografa:) Jak dla mnie zdjęcia są naprawdę świetne :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Calmness

Wow.. podobają mi się motywy:) Nawiasem mówiąc, pani z ostatniego kolorowego zdjęcia w albumie ma niesamowity kolor oczu. Mogę Cię jeszcze podręczyć pytaniem, nie?:) Mianowicie, wykańczasz później jakoś zdjęcia, czy ze wszystkim zdajesz się tylko i wyłącznie na aparat?
 

DeletedUser586

Guest
Odp: Calmness

Wybrane zdjęcia obrabiam w Adobe Photoshop Elements 7.0 :) Chociaż ostatnio sprawia mi to coraz więcej kłopotów- komputer już stary, podzespoły już nie takie sprawne jak kiedyś.
 
Do góry