Call of Duty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2113
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2113

Guest
Call of Duty 2 Multiplayer v1.3

Witajcie.


Może ktoś posiada CoD'a 2 ? Można by było zmówić się kiedyś tam i pograć razem.
 

DeletedUser

Guest
Jestem fanem call'a i konkurencyjnego medal of honor. Gram obecnie w multiplayer COD4 MW i COD MW3. Niepokonana gra(szczególnie tryb multi) wśród FPS' ów. Ciekawi mnie jak duża rzesza graczy FoE gra również w COD'a. Może zbierzemy się i zagramy razem. Piszcie czy gracie, jakie emocje wywołuje u was call of duty, jakie macie nazwy profili i co sądzicie o jakiejś małej batalii graczy FoE???
 

DeletedUser

Guest
podaj swój nick, możesz napisać też serwery na jakich grasz może zagramy kiedyś ;)
 

DeletedUser971

Guest
mój nick to adrenalina123- zbyt dobrych osiągnięć nie mam ale idzie mi coraz lepiej :)
 

DeletedUser

Guest
To ja też się podłączam do mw3, znajdź mnie.
Nick: Silon
Steam: Silon100
:)
A dodatkowo grałem w coda4 mase czasu, kojarzysz serwer protonet?
 

DeletedUser

Guest
Witam. Gram w CoDa od pierwszej części. CoD 2 i MW1, to dla mnie gry kultowe. Natomiast jestem totalnie rozczarowany najnowszą produkcją MW3. Singiel rewelacyjny ale multi, to jeden wielki dramat. System PunkBustera przeniesiony do Steam, wogóle się nie sprawdza. Gram w "likwidacja potwierdzona" i powiem wam, że kilka tzn. 2 czy 3 mapy bez wallhacka, to coś rzadko spotykanego. Owszem można raportować ale z gry go nie wyrzuci i nie wiem czy cokolwiek to raportowanie daje. Hosting, to juz dla mnie totalna zagadka. Wciąż gram z ruskimi a za tą nacją nie przepadam. Jak już trafię na polski serwer, to po 1 mapie przerzuca mnie z powrotem do ruskich mondziołów.. Mógłbym jeszcze ponarzekać na tą grę ale.... Zaczynam się zastanawiać nad BF3 ale szkoda mi porzucać tą serię.
 

DeletedUser

Guest
Też gram teraz cały czas w MW3 i przez 2 tygodnie nie spotkałem żadnego cheatera. Spotykam też masę polaków i jakoś nie wywala mnie po kilku minutach gry na ruskie serwery :) Jeśli chodzi o multiplayer to zaczynam powoli rozumieć o co chodziło twórcom gry bo ciężko mi było pojąć to wszystko po przerzuceniu się z MW na MW3. Znajdź mnie na steam to pogramy :p
 

DeletedUser

Guest
Też gram teraz cały czas w MW3 i przez 2 tygodnie nie spotkałem żadnego cheatera. Spotykam też masę polaków i jakoś nie wywala mnie po kilku minutach gry na ruskie serwery :) Jeśli chodzi o multiplayer to zaczynam powoli rozumieć o co chodziło twórcom gry bo ciężko mi było pojąć to wszystko po przerzuceniu się z MW na MW3. Znajdź mnie na steam to pogramy :p

Zaproszenie na steama poszło. Nick J.O.A. Jeśli nie trafiłeś na cheatera przez 2 tygodnie i nie wywala cię do ruskich, to albo masz wielkie szczęście albo rzadko grasz albo jedno i drugie ;) albo ja mam pecha.
 

DeletedUser1724

Guest
CoD stare dobre czasy, a dla czego stare bowiem zatrzymałem się na 2 pierwszych częściach i potem już nie miałem czasu na grę lecz bardzo miło wspominam te czasy jak z kumplami wspólnie przechodziliśmy Single Playera ^^
 

DeletedUser

Guest
ech... Świetne gry, co tu dużo mówić. Można narzekać na wszędzieobecny skrypt zachowań przeciwników, ale i tak seria miodzio.

Taka mała uwaga, że infinity ward robiło lepsze cod od treyarch.
 

DeletedUser

Guest
Niestety wpływu na to w jakim kierunku idzie cała seria nie mamy. Pozostaje nam jedynie cieszyć się z tego co jest i że wychodzą kolejne odsłony tej gry :)
 

DeletedUser

Guest
błędne pojęcie... Wpływ mamy, bo to my jesteśmy potencjalnymi nabywcami więc gry są robione pod nas. :)
 

DeletedUser1724

Guest
błędne pojęcie... Wpływ mamy, bo to my jesteśmy potencjalnymi nabywcami więc gry są robione pod nas. :)

Dokładnie wiele nowych projektów, kontynuacji znanych tytułów wywołane jest głosem graczy, którzy chcą coś nowego i programiści wychodzą na przeciw gracza dając mu to co chce i tym samym wiedzą, że popyt na to będzie bo przecież sami się o to prosili :p
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście jest wpływ, ale jeżeli odpowiednia liczba osób będzie się o to upominać do twórców gry...
 

DeletedUser

Guest
czym jest gra? Komercją. Czyli produktem. Produkt musi się sprzedać. Kto jest obiektem docelowym? Gracze. Czyli co się robi by ta grupa go kupiła? Robi się grę pod nich :)

Tak zwani "pijarowcy" pilnują by wydawcy wiedzieli co gracze chcą. :)

Załóżmy. Producent czyli np. Infinity ward ma wizję i robią grę, tylko wydawnictwo czyt. Activision dba by dużo ludzi ją kupiło :) nie wiecie jak dużo wydawnictwa zmieniają w grach, choć nie bawią się w kodzie.
 

DeletedUser

Guest
Grałem w każda część CoD-a od Call of Duty po MW3 i muszę przyznac że MW żądzi jelsi chodzi o singiel bo w multi (w każdym razie mnie) powala Black Ops i MW2.Aha zagrac z wami nie zagram bo ja gram na Xboxie 360 :D
 

DeletedUser8507

Guest
Ja gram na CoD 2 i CoD 4 MW Fajna seria, ale mogliby troche rozbudować multiplayer :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8457

Guest
To i ja się włączę! :)
Gram w CoD MW 1 i 2, Black Ops (tylko 1, ale przyznajcie tego nie mogło zabraknąć bo wersja pro tylko nie mogę przejść przed przed ostatniej misji (ale się sobie nie dziwie bo gram na weteranie), gram też w CoD 2 zwykłą dwójkę, przyznam fajnie się gra z niemcolami.
 

DeletedUser11165

Guest
Uwielbiam serie,świetnie się gra,zombie mody też są niezłym dodatkiem do tego.Na konsole sterowanie mimo oczekiwań było bardzo przyjemne
 
Do góry