BUM BUM BUM - Nowy Questline - LEONARDO :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser314

Guest
Jak ktoś czytał mój poradnik: http://unpxre.pl/www/GB_OKROJONE/
To wie że:
Rozdział: Jak zdobyć Perłe napisał:
Żeby zdobyć Perłe, musimy zebrać 9 planów konstrukcyjnych (obrazków), obrazki zdobywa się losowo i mogą się one powtarzać.
Istnieje możliwość zakupu wybranego obrazka za 200 diamentów, w przyszłości ma również powstać opcja zakupu za medale.

Więc, Leoś daje obrazki (plany pereł) za medale, kolejny obrazek coraz drożej, podobnie jak z rozszerzeniami ;p Pierwszy plan - 20 medali.
Pewnie w ciągu 1-3 tygodni zawita to do nas :)

Temat założyłem tutaj, tak samo jak "Hoł Hoł Hoł event zimowy", żeby zrobić miejsce zbiorcze na pytanie dotyczące tego, a ludzie mogli od razu zauważyć to, Chcą zadać pytania.
 

DeletedUser5127

Guest
nom może być fajne, ale teraz pytanie ile Cię będzie kosztować dajmy na to 23 plan 250 medali? może być trudno:(
No ale jak powiedziała pewna mądra osóbka "nie od razu zbudowano Rzym" :D
 

DeletedUser

Guest
w wersji 0.24 ma wejść optymalizacja zdolności płatnością medalami...ale nie za elementy, a za wypełnienie warunków misji - brzmi nieco dziwacznie. może ktoś zaproponuje lepsze tłumaczenie dla:
The ability to pay with medals to fulfill quest conditions has been optimized.
 

DeletedUser5127

Guest
Czyli co w końcu ma przyjść??? bo się trochę pogubiłem:D
 

DeletedUser314

Guest
The ability to pay with medals to fulfill quest conditions has been optimized. To chyba dotyczy misji, gdzie trzeba było zdobyć medale ;p
20, 40, 80, 150, 250 itd ;p takie są ceny
A plany dostajemy tylko z tej epoki w jakiej jesteśmy
 

DeletedUser

Guest
To chyba dotyczy misji, gdzie trzeba było zdobyć medale

możliwe, choć sformułowanie 'pay with medals' dla mnie jest niejednoznaczne (bo jednak wrzuca opcję 'płacenia'). a jeśli sie nie mylę, to był tylko jeden quest z medalami (zaraz na początku gry i polegało na zdobyciu 10 medali w PvP). stąd moja konsternacja - zresztą podobna dyskusja jest tu: link
 

DeletedUser1868

Guest
Będzie można kupić losowy plan z epoki, w której aktualnie jesteśmy. Troche lipa jeśli ktoś ma już postawioną Perłe.
 

DeletedUser4108

Guest
więc teraz osoby, które mają perły dające medale, będą miały więcej pereł, spoko, czyli znów bogaty się bogaci
 

DeletedUser3669

Guest
więc teraz osoby, które mają perły dające medale, będą miały więcej pereł, spoko, czyli znów bogaty się bogaci
nic nie stoi na przeszkodzie zebys do tego czasu postawil wlasnie taka perle :) jest jeszcze duzo czasu a jak za kazdym razem ludzie maja hejtowac nowe aktualizacje to jaki sens ma ich wprowadzanie skoro nigdy nic sie nie podoba :)
 

DeletedUser314

Guest
nic nie stoi na przeszkodzie zebys do tego czasu postawil wlasnie taka perle :) jest jeszcze duzo czasu a jak za kazdym razem ludzie maja hejtowac nowe aktualizacje to jaki sens ma ich wprowadzanie skoro nigdy nic sie nie podoba :)

Szczególnie, że Ci co maja zamek w deal są w kolonialnej w 90%, co przekłada się na to ze będą dostawali plany do zamku w deal ^^, super.
To właśnie pomoże ludziom zdobyć np zamek z deal, a nie czerpać z niego korzyści.
 

DeletedUser2990

Guest
Jak ktoś czytał mój poradnik: http://unpxre.pl/www/GB_OKROJONE/
To wie że:


Więc, Leoś daje obrazki (plany pereł) za medale, kolejny obrazek coraz drożej, podobnie jak z rozszerzeniami ;p Pierwszy plan - 20 medali.
Pewnie w ciągu 1-3 tygodni zawita to do nas :)

Temat założyłem tutaj, tak samo jak "Hoł Hoł Hoł event zimowy", żeby zrobić miejsce zbiorcze na pytanie dotyczące tego, a ludzie mogli od razu zauważyć to, Chcą zadać pytania.

a masz może informacje jaki będzie wzrost za każdy kolejny plan?

Druga sprawa mam rozumieć, że będę dostawał plany tylko z tej epoki w której jestem? tzn. kolonialnej?

Jeśli jest tak jak myślę to wreście ukłon dla początkujących graczy :) a nie starych wyjadaczy jak ja :)

Co się tyczy bogatych... Nim bogaty zbiednieje, biedny zdechnie :) Tak było, jest i będzie i nie ma co się złościć.
 

DeletedUser314

Guest
a masz może informacje jaki będzie wzrost za każdy kolejny plan?

Napisałem wyżej tyle co wiedziałem.
Gdyby nie ograniczenie czasowe może by poczekać do nowej epoki, a tak to może wezmę sobie kilka powtórek do pereł może potem coś z tym zrobię...

Ale dobrze zauważyłeś, to bonus jedynie dla słabszych graczy, starym wyjadaczom w większości niewiele to da, a mogą nawet stracić ;p
 

DeletedUser2990

Guest
Ale dobrze zauważyłeś, to bonus jedynie dla słabszych graczy, starym wyjadaczom w większości niewiele to da, a mogą nawet stracić ;p

Bedzie trochę mniej narzekających :D:) Dobrze, dobrze, walka ze słabymi przeciwnikami nie ma sensu. Silniejsi sąsiedzi więcej frajdy z gry:)
 

DeletedUser5421

Guest
No to ja się ciesze :) Akurat jutro bede w rozkwicie to zdobedę plany Notre Dame'a :)
 

DeletedUser4922

Guest
A plany dostajemy tylko z tej epoki w jakiej jesteśmy



Plany, które możesz uzyskać będą pochodziły z epoki, w której aktualnie się znajdujesz bądź wcześniejszych <=== wpis z oficjalnego tekstu Bryfft'a o tej aktualizacji. Czyli u nas gorzej niż na angielskim serwie ?
 

DeletedUser314

Guest
Plany, które możesz uzyskać będą pochodziły z epoki, w której aktualnie się znajdujesz bądź wcześniejszych <=== wpis z oficjalnego tekstu Bryfft'a o tej aktualizacji. Czyli u nas gorzej niż na angielskim serwie ?

Nie wiem możliwe że jest tak jak Bryfft mówi, ale te osoby jakie znam dostały plany tylko z tej epoki w jakiej były (na becie), zobaczymy jak to będzie u nas :)
 

DeletedUser

Guest
Z tego co Bryfft napisał..już dziś wejdzie Event z Leonardo..i według mnie będziemy dostawali plany za medale nie tylko z epoki w której aktualnie się znajdujemy...cytuję :

= Plany, które możesz uzyskać będą pochodziły z epoki, w której aktualnie się znajdujesz bądź wcześniejszych.=..Inaczej nie można tego zinterpretować... :)
 

DeletedUser

Guest
moge potwierdzic ze plany dostaje sie z roznych epok nie tylko z tej w ktorej sie jest
wydalem cale 20 medali i wiecej nie zamierzam
 

DeletedUser4260

Guest
jak juz pisalem w innym temacie: na dzien dobry czlowiek zostal zniechecony do dalszego wydawania medali na plany ;) dlaczego? otoz dlatego, ze dostalem plan perly ktora juz stoi - wiec nie moge tego planu ani wymienic, ani skasowac....
 
Status
Zamknięty.
Do góry