[BUG] Bląd przy wymianie handlowej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11608
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11608

Guest
Hej,
zauważyłem właśnie błąd związany z wymianą handlową. Stworzyłem ofertę, sprzedawałem 2x heban za 2x tkanina. Dostałem powiadomienie, że moja oferta została zaakceptowana, tyle tylko, że heban zniknął z magazynu, ale tkaniny nie przybyło.
Miał może ktoś podobny problem?

Zauważyłem też irytującym problem, że jeśli odczytam jakieś powiadomienie przed zbiorem narzędzi/podatków/surowców, to po zebraniu znów wyskakuje powiadomienie, że dostałem nową wiadomość, chociaż nic nowego się nie pojawiło.
 

DeletedUser11608

Guest
Towary pojawiły się ostatecznie w magazynie, ale z opóźnieniem.
 

DeletedUser3876

Guest
Hej,
zauważyłem właśnie błąd związany z wymianą handlową. Stworzyłem ofertę, sprzedawałem 2x heban za 2x tkanina. Dostałem powiadomienie, że moja oferta została zaakceptowana, tyle tylko, że heban zniknął z magazynu, ale tkaniny nie przybyło.
Miał może ktoś podobny problem?
Oczywiście należy chwilę poczekać i wszystko jest ok (ew odświeżyć stronę)

Zauważyłem też irytującym problem, że jeśli odczytam jakieś powiadomienie przed zbiorem narzędzi/podatków/surowców, to po zebraniu znów wyskakuje powiadomienie, że dostałem nową wiadomość, chociaż nic nowego się nie pojawiło.
Zebranie produkcji/złota/surowców często jest nieodświeżane (jeżeli Gracz ma odpaloną stronę już kilka minut) i pomimo czytania powiadomień po zbiorze wyskakuje komunikat a dzieje się to dlatego, że od momentu odświeżenia strony do momentu zbioru z pewnością ktoś z innych Graczy kliknął motywację/restaurację, która wizualnie byłaby widoczna tylko po odświeżeniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry