[Inne] Budynki za ukończenie osad

Surikuri

Szlachcic zagrodowy
Witam.
Ostatnio zwracałem się do supportu w sprawie budynku za ukończenie osady, ponieważ dawno temu sprzedałem budynek po ukończeniu osady(będąc nieświadomym jak bardzo ważny jest ten budynek)A teraz cały czas dostaję tylko ulepszenia.
I w związku z tym chciałbym zaproponować takie rozwiązanie jakie jest w placu Zwycięzców. Codzi o to ze Plac ma 3 opcje postawienia:
1 Jest tylko poziom 1
2.Jest tylko rozbudowa.
3.Obie powyższe wersje w jednym.
Więc mam pytanie czy nie można by zastosować wersji 3 w budynkach za osady??
Na pewno by to pomogło wielu osobom które mają podobny problem jak ja:)
Pozdrawiam
 

Marik

Książę
Osobiście jestem na Nie. Odnoszę dziwne wrażenie, że po dodaniu zestawu wyborów, na forum pojawiły by się posty w stylu postawiłęm drugie drzewko yggdrasil'a co mam zrobić; jak ulepszyć go na maksa... Support nie bez powodu wprowadził te kłódki przed sprzedażą budynków, więc przypadkowe sprzedanie nie istnieje. Osobiście się dziwie bo zaczynając gre, a nawet teraz mam zawsze milion pytań warto to stawiać czy sprzedać. Pomysł z zestawiem wyboru na forum już był, z tego co pamiętam to nie jeden raz i się nie przyjął. Gdybyś sprzedał budynek kilka dni temu to jest jeszcze szansa że sup by ci go oddał, ale sprzedałeś go dawno temu. Ta gra już taka jest że za błędy się płaci, a za błędy przeszłości płaci się podwójnie
 

Surikuri

Szlachcic zagrodowy
To przynajmniej dajcie szanse żeby odzyskać dany budynek za diamenty.
A jeśli chodzi o płacenie rozumiem, trzeba płacić to podnieście cenę w diamentach
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
ja tam uważam, ze zawsze zestaw jest lepszy od ulepszenia bo daje wybór
bo jeden bląd zabiera sens robienia osad. Jeżeli bardzo nie przeciwko zestawom, to moze zamiast 1x 50 PR dac podstawke.
Tak by dalej mozna bylo miec tylko 1 budynek z osady.
 
Do góry