Budynki produkcyjne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18590
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18590

Guest
Czy ktoś mi doradzi w kwestii budynków produkcyjnych. Mam kilka wygranych w codziennych wyzwaniach i siedzą w schowku, mam też kilka w mieście, wiadomo ciasno coraz bardziej. Które waszym zdaniem są bardziej opłacalne? Narzędzi mam 21,5kk w postępowej to mało nie ma chyba... Fabryki lamp, Warsztaty samochodowe i rancza. Muszę coś powywalać. Szkoda też tych w schowkach. Miks totalny ale potrzebuje miejsca na Kapitol. ;)
 

DeletedUser18590

Guest
Kurcze prawie 100 osób przeczytało post i nikt nic nie potrafi podpowiedzieć? Takie trudne pytanie?
hmm...
 

HuanMing

Książę
Wrecz przeciwnie, kazdy budynek posiada informacje ile narzedzi produkuje i jaki jest duzy, mozesz sam porownac, ktory sie bardziej oplaca. Ty wiesz lepiej od nas ile czego masz i ile czego potrzebujesz. A co do tego co masz w schowku, czy oczekujesz od kogos specjalnych zdolnosci wgladu i doradzenia?
 

DeletedUser

Guest
wes chlopie kalklulator z windy i policz:
wielkosc budynku np 5x4 = 20 kratek
produkcja budynku na 1h = 2000 mlotkow
więc 2000 / 20 = 100 mlotkow na kratke.

przelicz co masz uzywajac tego szablonu wyzej i ocen coci sie najbardziej oplaca.
ja mam prawie 1 kkk mlotkow

dodatkowo pamietaj by budynki laczyc po najkrotszej sciance
pamietaj ze im bardziej ujednolicone miasto tym jest bardziej efektywne.

wiec im wiecej budynkow o tym samym ksztalcie - tym miasto masz bardziej efektywne - co do tego co budynki maja dawac- zalezy od Ciebie.

pamietaj tez o światyniach wiedzy i kamieniach runicznych - im ich masz wiecej tym lepiej, a doatkowo budujac WI, habitat, kapitol masz najwiecej ludnosci na kratke niz jakikolwiek budynek jest ci w stanie zaoferowac.habitat na 70 poziomie daje 49 608 ludnosci = 1181,14 na kratke
 

Borisel

Hrabia
Po co Ci wogóle zaopatrzenie ? Wbrew pozorom jest to jeden z bezużytecznych "surowców" w grze . U siebie posiadam tylko legendarną ciastkarnię , a resztę zaopatrzenia nawalają budynki eventowe i perły . I tak cały czas rośnie i rośnie a wydawania na coś konkretnego ni widu ni słychu . Zostaw sobie jeden budynek produkcyjny - wylicz sobie który jest opłacalny , nie stawiaj Kapitolu bo to kloc bezużyteczny .
 

DeletedUser17220

Guest
Dokładnie. Ja młotki zużywam tylko na zadania powtarzalne "Wydaj xxx monet i yyy młotków". W mieście nie mam ani jednego budynku surowcowego, ani jednego młotkowego. Surki po kilkanaście tysięcy a młotków miliony.
Zamiast Kapitolu postaw i rozwiń WI.
 

Rafal.77

Rycerz
Młotki są potrzebne do technologii, może kolega jest niżej w epokach niż Wy i będzie potrzebował jeszcze sporo młotków.
Również uważam, że nie ma potrzeby stawiania kilku budynków produkcyjnych, wystarczą dwa, jeśli masz dużo w inwentarzu to sprawdź, który jest za diamenty, bo one dają dużo więcej zaopatrzenia niż standardowe budynki i potrzebują mniej miejsca i mniej ludzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry