Budynek motywacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9945
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł budynku motywacji jest dobry?

  • Tak

    Głosy: 3 15,8%
  • Nie

    Głosy: 16 84,2%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser9945

Guest
Mój pomysł jest taki, żeby wprowadzić specjalny budynek motywacji, w którym będzie produkowana motywacja, którą będzie można użyć u siebie lub u znajomego. I tak użytkownik gry będzie musiał wyprodukować motywację od np 15 minut do 1 godzin, w zależności od rodzaju motywacji.
Proponuję żeby za 15 minut było 25 procent motywacji
Za 30 minut 55 procent motywacji
A za 1 godzinę 120 procent motywacji

PS. Wiem, że wszyscy będą na nie, ale zważywszy, że w tej grze wszystko jest za darmo (co widać o pomyśle Perły Alcatraz), ta zmiana jest potrzebna. A diamenty można dostać dosłownie wszędzie, gdyż ja która na tą grę nie wydałam nigdy nawet złotówki mam 3200 diamentów.
 

DeletedUser

Guest
Albo ja tu czegoś nie rozumiem ale jest to tak nie jasna propozycja... Możesz wyjaśnić po co taki budynek i co konkretnie ma on na celu?
Niestety daje NIE.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3876

Guest
Szczerze....? Nie pomogło mi rzucanie zaklęć, to wstrzymam się od głosowania...
Po prostu moje czary nie potrafiły mi wytłumaczyć o co chodzi w tym pomyśle...
 

DeletedUser7261

Guest
Dopóki pomysł nie zostanie przedstawiony "na chłopski rozum" to wstrzymam się od głosu.
 

DeletedUser8996

Guest
"dafuq"?
Ale że co, że ma sobie być budynek, w kórym się produkuje motywację?
I to jeszcze motywacja ma być liczona w procentach?
No i co, gdy wyprodukuję 100% mogę sobie zmotywować budynek albo komuś?
A jak 50% to pół budynku?
Nie ogarniam tego pomysłu...
Na razie się wstrzymam, liczę na wyjaśnienie o co się rozchodzi?
 

DeletedUser7795

Guest
Najpierw użytkownik onecre rzucił pomysł aby automatycznie motywować / restaurować budynki po wcześniejszym ustawieniu co i jak ma być motywowane. Pomysł ten został całkowicie zasypany głosami na NIE.

Ten pomysł według mnie jest co najmniej dziwny. Niby jak ma to działać ?! :?
Czytając Twój post, autorze nie zrozumiałem nic.
Jestem na NIE

Nie dawajcie aż takich ułatwień, bo i tak one NIGDY nie wejdą do gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A ja dodam tylko że autorka ma kompleks diamenciarza czy co? Już 5 raz czytam ze masz 3200 diamentów grasz na tablecie z win 8 firmy dell który masz pół roku! :?

Cokolwiek miał by być to za budynek jestem na nie, pomysł nie ma senesu teraz nie będzie miał nawet po wytłumaczeniu ;)
 

DeletedUser

Guest
Wolę się nie wypowiadać dosadnie na temat tego absurdu bo znowu Bryfft mnie "zjedzie" że się czepiam tej wspaniałej osoby...

Jestem na NIE!
 

DeletedUser3876

Guest
Wolę się nie wypowiadać dosadnie na temat tego absurdu bo znowu Bryfft mnie "zjedzie" że się czepiam tej wspaniałej osoby...

Jestem na NIE!

Bo tutaj nie czepiamy się osób;)
Tylko wypowiadamy na temat tego... ekhem... pomysłu :haha:
 

Mikekun

Książę
Mój pomysł jest taki, żeby wprowadzić specjalny budynek motywacji, w którym będzie produkowana motywacja, którą będzie można użyć u siebie lub u znajomego. I tak użytkownik gry będzie musiał wyprodukować motywację od np 15 minut do 1 godzin, w zależności od rodzaju motywacji.
Proponuję żeby za 15 minut było 25 procent motywacji
Za 30 minut 55 procent motywacji
A za 1 godzinę 120 procent motywacji

Przepraszam ale ja chcę pograć w Forge of Empiers, a nie w TheSettlersOnline na przeglądarce. Aktualnie dla mnie motywowanie raz dziennie ludzi to świat i ludzie.

PS: Spokojnie panowie i Panie z administracji ja nie jestem od reklamy :p

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser5506

Guest
Jako ze osoba ktora stworzyla ten temat jest wielkim hejterem i glosuje w kazdym temacie na nie, nawet w tych ktore maja calkiem fajny zamysl i sens to nie pozostane tej osobie dluzny i rowniez jestem na N-I-E. Nie tylko z zlosliwosci, ten pomysl jest po prostu glupi i fatalnie opisany.
 

DeletedUser

Guest
Jako ze osoba ktora stworzyla ten temat jest wielkim hejterem i glosuje w kazdym temacie na nie, nawet w tych ktore maja calkiem fajny zamysl i sens to nie pozostane tej osobie dluzny i rowniez jestem na N-I-E. Nie tylko z zlosliwosci, ten pomysl jest po prostu glupi i fatalnie opisany.

Ale głównie ze złośliwości, co nie?

Motywować możemy dowolną ilość razy, za każdym razem innego gracza.
To, co zrozumiałem, to wprowadzenie budynku, który daje nam możliwość dodatkowej motywacji, którą można obdarzyć gracza, którego już się zmotywowało, lub siebie samego.
Motywacja byłaby produkowana podobnie, jak produkcja w budynkach produkcyjnych.


Osobiście jestem na nie. Jest to dla mnie niepotrzebna komplikacja i choć budynek wydaje się wart postawienia (o ile będzie nie większy, niż 3x3), uważam, że więcej namiesza, niż pomoże.
 

DeletedUser5506

Guest
Ale głównie ze złośliwości, co nie?

Motywować możemy dowolną ilość razy, za każdym razem innego gracza.
To, co zrozumiałem, to wprowadzenie budynku, który daje nam możliwość dodatkowej motywacji, którą można obdarzyć gracza, którego już się zmotywowało, lub siebie samego.
Motywacja byłaby produkowana podobnie, jak produkcja w budynkach produkcyjnych.


Osobiście jestem na nie. Jest to dla mnie niepotrzebna komplikacja i choć budynek wydaje się wart postawienia (o ile będzie nie większy, niż 3x3), uważam, że więcej namiesza, niż pomoże.

Raczej nie, glownie z tego wzgledu co opisales powyzej, a w mniejszym stopniu ze zlosliwosci. Jesli pomysl bylby fajny bylbym za mimo niecheci do tej osoby^^
 

DeletedUser

Guest
ech,.... Ludzie...
nie urazajac nikogo - wroccie o szkoly i czytacie ze zrozumieniem pomysl jest swietny i wyjasnie:

Budynek produuje motywacje

za 15 minut było 25 procent motywacji - oznacza to ze po 15 minutach otrzymujemy "surowiec" ktory po uzyciu na danym budynku zwieksza jego produkcje o 25% (lopatologicznie zamiast 100 surowca produkuje 125 surowca)

Za 30 minut 55 procent motywacji - oznacza to ze po 30 minutach otrzymujemy "surowiec" ktory po uzyciu na danym budynku zwieksza jego produkcje o 55% (lopatologicznie zamiast 100 surowca produkuje 155 surowca)

A za 1 godzinę 120 procent motywacji - oznacza to ze po 60 minutach (tak 1 Godzina to 60 minut) otrzymujemy "surowiec" ktory po uzyciu na danym budynku zwieksza jego produkcje o 120% (lopatologicznie zamiast 100 surowca produkuje 220 surowca)


Jestem na TAK
 

DeletedUser5506

Guest
No podejrzewam ze osoby ktore zrozumialy ten belkot mimo to sa na nie, a przynajmniej w tych ilosciach... No i mimo wszystko, motywka kilkukrotna danego gracza w ciagu dnia mogla bylaby dosc dziwnym rozwiazaniem...
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Coś mi tam świta w głowie, o co mogło chodzić w tym pomyśle, caelian chyba wytłumaczył i mnie przekonał - jestem na nie :)
Motywacja jest dobra w obecnej postaci i żadne pierdółki dodające/obniżające/wydłużające/wspomagające/etc. nie są potrzebne :)
 

DeletedUser8996

Guest
ech,.... Ludzie...
nie urazajac nikogo - wroccie o szkoly i czytacie ze zrozumieniem pomysl jest swietny i wyjasnie:

Budynek produuje motywacje

za 15 minut było 25 procent motywacji - oznacza to ze po 15 minutach otrzymujemy "surowiec" ktory po uzyciu na danym budynku zwieksza jego produkcje o 25% (lopatologicznie zamiast 100 surowca produkuje 125 surowca)

Za 30 minut 55 procent motywacji - oznacza to ze po 30 minutach otrzymujemy "surowiec" ktory po uzyciu na danym budynku zwieksza jego produkcje o 55% (lopatologicznie zamiast 100 surowca produkuje 155 surowca)

A za 1 godzinę 120 procent motywacji - oznacza to ze po 60 minutach (tak 1 Godzina to 60 minut) otrzymujemy "surowiec" ktory po uzyciu na danym budynku zwieksza jego produkcje o 120% (lopatologicznie zamiast 100 surowca produkuje 220 surowca)


Jestem na TAK

Ech, caelian, a możesz mi powiedzieć, co w tym pomyśle jest świetne, bo tak się patrzę, patrzę i nie widzę...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Pierwszy raz tak szybko zamknę temat w tym dziale z powodu jego wyników :)
Wynik jest jasny - nie przejdzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry