[Budynki] Budowa na raz kilku budynków z inwentarza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20751
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem opcji stawiania wielu budynków z inwentarza "na raz"?

  • TAK

    Głosy: 26 100,0%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    26

DeletedUser20751

Guest
Cześć,
Pomysł wpadł mi jakiś czas temu, gdy pojawiła się opcja wielokrotnego wykorzystania Pakietu wsparcia budynków, bez konieczności każdorazowego wchodzenia do inwentarza.

W szukajce go nie znalazłem, więc postanowiłem go opisać.

Fajnie by było, gdyby taka opcja pojawiła się również dla budowani budynków.

Mam obecnie kilkadziesiąt Świątyń Wiedzy i chcąc je wykorzystać, muszę za każdym razem szukać ich w inwentarzu, stawiać, potem znowu szukać itd..

Dużo wygodniej by było wybrać ŚW raz i potem cyk, cyk, stawiać jedna obok drugiej. Oszczędność czasu i zasobów serwera, bo na pewno załadowanie całego inwentarza coś tam z pamięci zabiera.

Co o tym sądzicie?
 

DeletedUser19532

Guest
Myślę że nie tylko w przypadku świątyni, czasem jest zadanie zyskaj ileś tam punktów zadowolenia, stawiam cyprysa po czym szukam go kolejne 10 razy w inwentarzu. popieram
 

DeletedUser20751

Guest
Myślę że nie tylko w przypadku świątyni, czasem jest zadanie zyskaj ileś tam punktów zadowolenia, stawiam cyprysa po czym szukam go kolejne 10 razy w inwentarzu. popieram
No jasne, chodzi o wszystkie budynki, świątynia było tylko przykładem :)
 

HuanMing

Książę
Pomysl dobry, szczegolnie na zadania "zyskaj x zadowolenia" czy "zdobadz x populacji", popieram 4 lapkami.
 

astrotaurus

Hrabia
tak, tak... do słusznie minionej przeszłości należą czasy gdy trzeba było się do upadu naklikać przy zbiorach. niechby poszły precz czasy zjawiska nadklikania przy budowie! :)
 

schwimmen

Wójt
Tak, tak i jeszcze raz tak. Denerwuje mnie to x razy wchodzenie do inwentarza, aby znaleźć i postawić np. twarz starożytnych do zadania :)
 
Do góry