(Brisgard) Gildia United Army zaprasza!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1243

Guest
Gildia United Army zaprasza !!

Nowe wcielenie gildii!
Gildia United Army powstała z połączenia gildii
Legiony Chwały i Spirit of ’69.

U nas liczy się: miła atmosfera, dobra zabawa,
sprawny handel i współpraca w rozwoju.

Zainteresowany?
Napisz do nas!

Rekrutacja OTWARTA!
Przyjmujemy tylko ludzi aktywnych w grze z minimum 7k punktów.

W sprawach gildii i rekrutacji pisać do:
- xXchromekXx - Założyciel, Rekrutant
- zeki - Zastępca
 

DeletedUser

Guest
W obecnej chwili Gildia przechodzi reorganizację a członkowie są poddani selekcji. Zapewne zwolnią się miejsca dla aktywnych, powtarzam AKTYWNYCH graczy, którzy chcą oprócz miłej atmosfery i dobrej zabawy szybko się rozwijać.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Jestesmy najlepszą Gildią ;p zajmujemy aktualnie III miejsce w rankingu , ale to sie szybko zmieni, poniewaz rosniemy w sile pijac CrazyWolfy , Tigery i BePower ;D jestesmy fanami sieci sklepow biedronka, bo tanie wino jest dobre i tanie xd
Jestesmy niesamowicie serdeczni i mili ja jestem tego najlepszym przykladem , napisz do mnie a zagryze ;D

Jestes koxem , ew. masz takie plany , ew jestes moim fanem , ew masz niebieskie oczy, ew lubisz koty , ew nudzi Ci sie, ew lubisz wino ,ew mozesz tez miec brązowe lub zielone oczy,ew mozesz tez byc ślepy (byle kumaty^^)- no to na co jeszcze czekasz?! wpisz sexy wiadomosc tutaj, albo do PrometeusX ;D nie dosc ze Cie przyjmiemy to jeszcze dostaniesz krajalnice do chleba gratis a moze nawet i chleb !
jedna wiadomosc, a tyle mozesz zyskac .. chyba oszalałam ,taka niesamowita promocja ...
a Matinz72 dodatkowo nauczy Was gotowac ;D ( a pozniej bedziecie karmic całą naszą rodzine .. bo z nas pasożyty takie ;D )

Potrzebujesz rodziny , mama CIe nie kocha :>? Zawsze chciales miec Ojca , matke, wrednego brata, wkurzajaca siostre, drapieżnego kociaka albo wiecznie szczekającego kundla ;D? no to zapraszamy do naszej Familji ;D
 
Do góry