Brawa za Zabawę halloweenową

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3014
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4370

Guest
Dobry....
:)
Gdzie w ogóle znajde ten cmentarz,rozwiazalem wszystkie zadania,mam miejsce i chce zbudowac a nie wiem gdzie go znalesc :(
 

DeletedUser

Guest
Cały event rzeczywiście świetnie zrobiony a sama nagroda bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, gratulacje dla twórców :)
 

DeletedUser3220

Guest
mi tam cmentarz pasuje :p postawiłam go elegancko koło gabinetu lekarskiego ku przestrodze ;)
i tak myślę, jak dozbieram to z drugiej strony machnę kościół i będzie wsio :)
 

DeletedUser1724

Guest
mi tam cmentarz pasuje :p postawiłam go elegancko koło gabinetu lekarskiego ku przestrodze ;)
i tak myślę, jak dozbieram to z drugiej strony machnę kościół i będzie wsio :)

hehe xD No i można na wesoło w sumie to odebrać ale specjalnie dla cmentarza przebudowywać miasto .... mi tam by się nie chciało :D
 

DeletedUser3220

Guest
hehe xD No i można na wesoło w sumie to odebrać ale specjalnie dla cmentarza przebudowywać miasto .... mi tam by się nie chciało :D

ja na razie rozwijam miasto. A jak już dorozwijam, to sobie zbuduję od nowa... żeby był i lekarz, i kościół, jakaś karczma, różne osiedla, park i takie tam :)
i np. trochę mi przykro, że te budynki ze szczęśliwością w jakiś sposób nie ewoluują, albo nie zwiększa im się szczęśliwość z różnymi epokami, bo wtedy nie byłoby tak, że tak jak ja teraz mam 10 gabinetów lekarskich i wszystkie jednakowe, tylko właśnie by było różnorodnie :) Tak jak w prawdziwym mieście :)
 

DeletedUser314

Guest
możesz sobie zrobić slums i beveryhills z fryzjerami i galeriami handlowymi ;D
 

DeletedUser

Guest
proszę o pomoć... o co chodzi w tym zadaniu Halloweenowym monety albo śmierć, co mam w nim zrobić, skąd wziąść te monety?
 

DeletedUser

Guest
podpowiedzcie mi co trzeba zrobic z ta ostatnia misja bo rozwalilem all miasto i nic nie weszlo musze od nowa i nie ogarniam o co kaman w tej misji ///chce dostac miejsca wojowniczego czleka //usun albo skonaj jak ktos wie niech napisze thx za pomoc
 

DeletedUser

Guest
@martik88 zbuduj 3 menhiry i je sprzedaj

@grypa musisz usunac kilka jednostek wojskowych chyba 4
najlepiej zbuduj wlocznikow bo sa najtansi
 

DeletedUser

Guest
tak sie domyslilem i zaczalem selac specjalnie pobudowalem wlocznikow a selnal 4 budynki nie ukrywam ze w epce zelaza stalem naprawde dobrze jesli idzie o kase i zaopatrzenie ponad 25k zlota i zaopatrzenia zaczalem selac wlocznilow i nic potem locznikow i zolnierzy i tez nic wiec zaczalem selac all pokolei i zostal aby ratusz //// i jak czytam z postow za jakis marny cmetarz ktorego nie mam i nie skonczona misjia troche sie zirytowalem ale zaczale od nowa z tym co mi zostalo po moim miescie i armii jaka stoworzylem pech poprostu albo jakis bug na tej misji przez ktora wszystko szlag trafil thx za pomoc pozdro// tak na koniec mialem w swoim miescie 2 budynki lucznikow epoka zelaza 2 budynki zolnierzy tez epoka zelaza i 4 budynki wlocznikow poselane all i **** nie ma nic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
selalem na poczatku koszary wlocznikow specjalnie je budowalem potem selalem koszary lucznikow i pokolei az zostal ratusz i nie zrobilem misni i naprawde nie wiem o co lata w tym wszystkim samych zolnierzy raczej sie nie sela tylko all jednostke tak mi sie zdaje///teraz pobudowalem 4 budynki koszarow wlocznikow i jestem ciekaw czy zrobie ta misjie// wlasnie je opylilem i dalej misja wisi wiec juz nie wiem co trzeba selnac moze ratusz heheheeh zal jakis
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
toż to ci tłumaczę...
wchodzisz w zarządzanie armią, po lewej stronie tych co masz zaznaczasz jednego albo kilku i klikasz pośrodku taki czerwony X z ludzikiem pod spodem :)
 

DeletedUser3787

Guest
mi tam cmentarz pasuje :p postawiłam go elegancko koło gabinetu lekarskiego ku przestrodze ;)
i tak myślę, jak dozbieram to z drugiej strony machnę kościół i będzie wsio :)
Wspaniała inwencja twórcza. Brawo za pomysł [jakże na czasie]
 

DeletedUser3220

Guest
Wspaniała inwencja twórcza. Brawo za pomysł [jakże na czasie]

to tak dygresyjnie, jak jeszcze Małysz skakał i opowiadał, że na jednej skoczni tuż za zeskokiem i reklamami był cmentarz :p I jak tak siedzieli wysoko na desce i patrzyli na ten cmentarz... to tak skakali w przyszłość ^^

A co do mojej inwencji twórczej, to może jeszcze tam z trzeciej strony szubienicę dodam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Gdzie pojawia się ten cmentarz, bo ja go nigdzie na liście budynków nie widzę?

EDIT: znalazłem w inwentarzu.
 

DeletedUser

Guest
toż to ci tłumaczę...
wchodzisz w zarządzanie armią, po lewej stronie tych co masz zaznaczasz jednego albo kilku i klikasz pośrodku taki czerwony X z ludzikiem pod spodem :)

chcialem podziekowac koledze za podpowiedz misje zrobilem i mam cmentarzyk heheh ale miasto od nowa trzeba budowac ,no coz jak ktos nie jest za bystry to sie musi narobic powodzonka ashantess i dzieki za pomoc:D
 

DeletedUser3220

Guest
chcialem podziekowac koledze za podpowiedz misje zrobilem i mam cmentarzyk heheh ale miasto od nowa trzeba budowac ,no coz jak ktos nie jest za bystry to sie musi narobic powodzonka ashantess i dzieki za pomoc:D

koleżance ;P nie ma sprawy :)
 

DeletedUser3014

Guest
Pytania jak pytania ale nagrody denne. Podsumowałem straty:stracony czas, 54k monet i 64k zaopatrzenia. Zyski: 1 cmentarz, 5 prochu, 5 mosiądz, 40 diament.[otrzymane monety i zaopatrzenie są odliczone przy stratach]
Czy warto było?
Tak, jako dodatkowa rozrywka i przypomnienie sobie początku gry.

Tak jak napisał Michał I Mocny - ja stawiałem najtańsze rzeczy (budynki, dekoracje), tak więc koszty = prawie 0 (może ze 300 monet i zaopatrzenia; jestem w Jesieni więc to tyle co nic). A przy okazji zaliczyło mi różne inne zadania (np. przy postawieniu cmentarza - "Zbuduj budynek kulturowy lub dekorację z Jesieni Średniowiecza") - co mogłem to zgrałem w czasie :) A przy okazji dostałem towary, o które ciężko.
I do tego "efektywnośc zadowolenia" ;) z cmentarza na kwadracik powierzchni jest większa nawet niż Pałacu! i prawie 2 x większa niż Amfiteatru, Gabinetu lekarskiego czy Kartografa... Jestem zachwycony tak jak mieszkańcy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3847

Guest
za wykonanie zadan dostaje sie cmentarz - darmowy budynek dajacy zadowolenie w wielkosci zaleznej od epoki w ktorej sie znajdujesz

może mi ktoś powiedzieć gdzie jest ten cmentarz dostępny, bo ja skończyłem wszystkie zadania i jakoś go nigdzie nie widzę ?? z góry dziękuje za odpowiedź
 

DeletedUser

Guest
Powinien być event na Święta. Jakieś podwojone kupno diamentów, jakieś dodatki typu fajny wygląd postaci. Chętnie bym chciał wyglądać jak mikołaj. Było by miło :D.
 
Do góry