Braki w zaopatrzeniu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1482
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1482

Guest
Witam. Posiadam 2 garncarnie myśliwego i kowala a wciąż brakuje mi narzędzi. Nie wiem co mam już zrobić bo nawet nie mam wojska. Po prostu siedzę ciągle i zbieram narzędzia żeby mieć cokolwiek. Co zrobić żeby ta sytuacja się polepszyła?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Braki w zaopatrzeniu

Staraj sie budować takie budynki produkcyjne, które daja wiecej zaopatrzenia.

Zamiast mysliwego postaw kilku kowali (zależy jak to masz wszystki rozstawione). Cierpliwie zbieraj i rozbudowuj, nie ma innej metody. Jezeli możesz to postaw fermy z owocami.

No i puszczaj jak najkrótsze czasy budowy, cześciej zbierajac urobek produkujesz go wiecej. Miej równiez zawsze wysokie zadowolenie to wyprodukujesz 120 % zaopatrzenia i złota.

Ot i chyba wszystko.

Zawsze czegoś nam brakuje :)
 

DeletedUser101

Guest
Odp: Braki w zaopatrzeniu

Staraj się zapełnić jakimś budynkiem (sensownym oczywiście) każde wolne pole. Jeśli gdzieś masz na przykład wolny kawałek 2x2 to postaw tam kowala. Łatwiej za jakiś czas go skasować i postawić coś innego niże, żeby miejsce się marnowało. Staraj się na bieżąco wymieniać "przestarzałe" budynki, bo nowsze produkują więcej zaopatrzenia. To chyba tyle co powinieneś wiedzieć
 

DeletedUser1638

Guest
Odp: Braki w zaopatrzeniu

Tak jak koledzy napisali.Zapewniam cię,że będą sytuacje odwrotne,tzn będzie ci brakowało złota a zaopatrzenia będzie pod dostatkiem.Staraj się więc również złoto zbierać regularnie i jak najczęściej.Jest to mój pierwszy post,więc przy okazji się przywitam,siema! :)
 

DeletedUser426

Guest
Odp: Braki w zaopatrzeniu

na brak złota od poczatku gry nie narzekałem i raczej taka sytuacja nie zaistnieje.
 

DeletedUser101

Guest
Odp: Braki w zaopatrzeniu

Zaufaj nam. Przyjdzie kiedyś taki dzień, że zacznie Ci go brakować. Zaczniesz wykupywać rozszerzenie terenu i monety zaczną uciekać (mnie ostatnie kosztowało 26 tyś, a jestem na początku rozkwitu średniowiecza) dlatego warto inwestować zarówno w monety jak i zaopatrzenie. 2 z obu są naliczane punkty:)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Braki w zaopatrzeniu

problem w tej grze jest taki, że na początkowych etapach gry masz ogromny napływ złota ale totalny brak zaopatrzenia to jest fakt ale jak ci wyżej ludzie pisali zaufaj że z czasem to złota cibędzie brakowało. ja mam na koncie ponad 70k zaopatrzenia i jedyne 17k złota bo złoto co chwile na coś wydaje a zaopatrzenia nie ma na co wydać aż tyle przynajmniej narazie.
z czasem jak bedziesz miał kozie farmy to przez długi czas gry tylko je bedziesz uzywał bo dają przez pewien etap gry najwięcej zaopatrzenia/h.
 

DeletedUser

Guest
Proponuję Ci powstrzymać się na jakiś czas z produkowaniem wojska/stawianiem budynków - nazbieraj sobie trochę narzędzi.
 
Do góry