Brak zadań z linii głównej

Status
Zamknięty.

chemik12

Wicehrabia
Mam problem. Dziś przeskoczyłem z epoki postępowej do współczesności na E. Niby nic takiego - zadania z linii głównej miałem już na blokadzie zadań z postmodernizmu (potrzeba odblokowania 2 konkretnych technologii z postmodernizmu - jedna z standardowych "blokad"). Robię stopniowo, by uzyskać jednostki z wyższych epok. Po wejściu do współczesności w pewnym czasie "giną" mi zadania z linii głównej, a pozostają tylko zadania poboczne i powtarzalne. Gdy skończyły się zadania poboczne zostają równocześnie 3 zadania powtarzalne (jak na załączonym zrzucie) Co jest? Chyba to jakiś błądpowtarzalne.JPG, bo ten sposób przerabiałem już na innym świecie i bez problemu uzyskałem jednostki z wyższych epok...Na mapie kampanii jestem na początkowej prowincji na mapie epoki jutra. Oczywiście zgłoszenie do supportu poszło - sorry, ale odpowiedź w stylu: " Zachęcamy zatem do samodzielnego odkrywania elementów gry i poszukania, co zostało zaniedbane, dzięki czemu zadania będą mogły pojawić się ponownie " jakoś nie tłumaczy dlaczego tak się stało. Mam znowu iść do przodu z epokami by zadania wróciły? Jakoś mnie nie przekonuje by tak powinno być, zwłaszcza że jestem świadom na ile bonusy do ataku dla armii atakującej pozwalają na swobodne granie bez martwienia się że np. nie będę w stanie tylko wojskiem zrobić WG. Ktoś miał podobnie? Jakieś rady? Oczywiście temp przeglądarki wyczyszczony...
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
Wszelkie linie zadań mogą być aktywowane jedynie przez Gracza. Jeżeli kolejne zadania nie pojawiły się, to znaczy, że na dany moment zostały wykonane wszystkie, a do odblokowania kolejnej serii jest potrzebne wykonanie jakiegoś ważniejszego działania w grze. Może to być konkretne badanie, przejście do nowej epoki lub podbicie nowych sektorów na mapie.

Zapewne za chwilę pojawi się oskarżenie o użycie automatycznej odpowiedzi - i owszem przyznaję, że jest to jej część (poza samodzielnym odkrywaniem gry ;) co usunęłam), ale jest to pełna i wyczerpująca odpowiedź na zadane pytanie.
 

chemik12

Wicehrabia
Wiesz, nie jestem taki ze się od razu poddaje i szukam wszędzie winnych... Zacząłem sprawdzać co zrobiłem inaczej, co ominąłem... I po części Wasza odpowiedź nijako zmusiła do szukania przyczyny. I tego się nie spodziewałem że tak szybko znajdę - okazało się że pozostawiona prowincja na mapie Współczesności - odkryta ale nie podbita. I to blokowało linię główną zadań. Problem niby rozwiązany, linię zadań głównych mam ponownie. Tylko zastanawiające jest to ,że niektóre prowincje można pozostawić nawet nieodkryte (a dokładnie 2 na mapie przemysłu co umożliwia pójście dalej z mapą kampanii bez uruchomienia zadań bonusowych) . Tu też można było zostawić, ale tym razem blokuje a dokładnie wyłącza linię główną zadań co prowadzi do wniosku że to błąd a gracz jest "zagubiony" bo nie wie co się stało i dlaczego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry