brak zadań powtarzalnych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19532
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19532

Guest
Witam. Zawsze miałem w historii po lewo u tego starego zadania powtarzalne gdzie np można było zdobyć 5pr (śr paczka rozwoju). Dziś po zrobieniu jednego z zadań mi to zniknęło. Pojawiły się zadania bonusowe i mam zadania dzienne oraz linii głównej. ktoś wie może czy to jakiś błąd techniczny czy to normalne?
 

DeletedUser7795

Guest
@iam-strdam jak dobrze pamiętam to Ragu w pewnym momencie okazuje się zdrajcą i znikają zadania od niego. Potem pojawia się Królewna Myciena i to od niej będziesz otrzymywał zadania.
 

DeletedUser19532

Guest
No jest jakaś laska, nie wiem jak jej tam i czy to królewna. W każdym razie oferuje tylko zadania bonusowe, nie ma powtarzalnych:(
 

Borisel

Hrabia
Aż się podepnę pod ten temat . A czy ktoś wię gdzie jest Królewna Mycena w Arktyce ? Bo teraz jest jakaś inna kobieta , która daje zadania główne . Co się z nia stało ?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Tak właśnie jest, jak zrobisz zadania bonusowe to zadania powtarzalne wrócą do Ciebie.
Jak zapewne zauważyłeś, nie można pominąć żadnego zadania linii głównej i zadania bonusowego, więc do czasu aż ich nie zrobisz będą blokować miejsce, oczywiście zadania linii głównej są związane z postępami technologii i na mapie świata dlatego towarzyszą graczowi przez cały czas, ostatnie pojawi się po odkryciu całej mapy i zrobieniu wszystkich technologi, a po jego zrobieni zastąpią je zadania powtarzalne, do czasu wydania kolejnej części ostatniej epoki, wtedy zadania linii głównej pojawiają się znowu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20217

Guest
Jeżeli jesteś w okresie jeśień/kolonialna to powinieneś mieć 3 zadania w zakładce historia
Linię główną , rozszerzenie jesieni i powtarzalne
Jak jesteś blisko ukończenia bonusu do jesieni po wykonaniu jednego z zadań pobicznych pojawia się linia kończąca dodatek jesienny w momencie kiedy nie zrobiłeś jeszcze ostatniego zadania z pierwszej lini dodatku.
Wtedy masz 2 zadania od królewny i po wykonaniu tego które otrzymałeś wcześniej powinieneś odzyskać linię powtarzalną
Mam badzieję że pomogłem :)
 

DeletedUser20217

Guest
I zapomniałem dodać że po ukończeniu drugiej lini zadań z dodatku do JŚ będzisz otrzymywać 2 zadania powtarzalne naraz :)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
To i ja podepnę się pod temat. :D
Nieopatrznie zaznaczyłam opcję "nie pokazuj ponownie". Wydawało mi się, że dotyczy to konkretnego zadania, którego nie zamierzam wykonywać. Okazało się, że przy kolejnym pomijanym nie pokazuje się już opcja wyboru. Czy teraz każde pominięte zadanie będzie domyślnie "nie pokazywane ponownie"?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Użyłam określenia "pomijane" do zadań powtarzalnych :)
Czy mam rozumieć, że zaznaczenie opcji :nie pokazuj ponownie" dotyczy tylko tego okna z pytaniem, a NIE dotyczy samych zadań?
 
Status
Zamknięty.
Do góry