Brak newslettera

Status
Zamknięty.

Jake Long

Baron
Witam,

Jakieś 2 miesiące temu zmieniłem adres email wykorzystywany w grze, ponieważ straciłem do starego dostęp. Sama zmiana przebiegła sprawnie (na gmailowy), ale problem jest w tym, że nie otrzymuję na tego nowego maila żadnych newsletterów, z których mógłbym otrzymać jakieś ilości waluty eventowej. Z kim się powinienem kontaktować w tej sytuacji żeby najsprawniej rozwiązać problem?

Jak wspomniałem wcześniej, do poprzedniego adresu email dostępu już nie mam więc nie jestem nawet w stanie zweryfikować, czy otrzymuję newsletter na stary adres.
 

Markiz.

Książę
Od ponad roku nie dostaję już wiadomości z newsletterem. Wcześniej przy każdym evencie mi przysyłano. Pewnie uznali że nie warto ani w Twoim ani w moim przypadku i zmiana adresu może nie mieć znaczenia ;)
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Od ponad roku nie dostaję już wiadomości z newsletterem. Wcześniej przy każdym evencie mi przysyłano. Pewnie uznali że nie warto ani w Twoim ani w moim przypadku i zmiana adresu może nie mieć znaczenia ;)


Zgadza się , ja też od dłuższego czasu nie dostaję już newslettera a adres mam cały czas ten sam. Niektóre osoby jednak cały czas taki newsletter otrzymują ,widocznie to jakiś lepszy sort
 
Status
Zamknięty.
Do góry