Brak możliwości zamiany zadań dziennych

Status
Zamknięty.

Valhan

Wójt
W przypadku znacznej większości zadań dziennych jest możliwość wymiany jednej z misji owego zadania na inne lub więcej za diaxy
Ale od czasu do czasu trafiają się takie zadania dzienne gdzie nie można wymienić ani jednej misji z tego zadania (scr) ktoś wie dlaczego? błąd w grze?

PS. Jeżeli był już taki wątek to przepraszam ale nie śledzę forum jakoś namiętnie
 

Załączniki

  • 1.png
    1.png
    625,4 KB · Wyświetlenia: 13

mastika

Wicehrabia
Każde z zadań jest losowane z konkretnej puli, jeśli w tejże nie ma łatwiejszego, to nie masz możliwości wymiany (wymiana z zasady ma Ci przydzielić zadanie łatwiejsze niż to, które masz przydzielone z automatu). Tyle, to żaden błąd :)
 

Avintia

Szlachcic zagrodowy
Miałam zadanie wydaj 4500 srebrników, nie chciałam go robić bo mały zapas miałam w wyniku zmiany dostałam zbierz 4000 srebrników. Chyba w tym wypadku, że z zasady ma być łatwiejsze coś się trybiki poprzestawiały.
 

Gozur

Wójt
Miałam zadanie wydaj 4500 srebrników, nie chciałam go robić bo mały zapas miałam w wyniku zmiany dostałam zbierz 4000 srebrników. Chyba w tym wypadku, że z zasady ma być łatwiejsze coś się trybiki poprzestawiały.
Nic się nie poprzestawiało - po zmianie masz zebrać 500 mniej - czyż nie jest to łatwiejsze XD
A poważnie. Masz rację, że te zmiany niekiedy są bzdurą - jakiś czas temu miałem pokonać "wielką" armię, a że był początek epoki, więc wojo nie dopisało - po zmianie dało mi najcięższe negocjacje.
 

mastika

Wicehrabia
@aza III , owszem mówił, nie nasz co prawda, ale angielski support na oficjalnym forum tak właśnie wyjaśnił zasadę zmiany zadań graczom :)
 

aza III

Wójt
Hmmm...nasz to mówił, że wręcz powinniśmy się cieszyć z braku możliwości zamiany zadań ponieważ mogą być trudniejsze...
 

mastika

Wicehrabia
@aza III , że się tak powtórzę, bo już raz wklejałem :)
"When exchanging the tasks, the game grabs from a pool of tasks. The task after the exchange should be easier than the previous one. If there is no easier task available in the pool OR the tasks exclude each other (for example, they cannot be of the same type), the button will not be available."
 

kasia2389

Arcyksiążę
To bycze placki w pazłotku.
Wiele rzeczy should be, a nie jest. A jak sie nie podoba, to nie ma przymusu, jest dział pomysłów, może wreszcie będzie coś mądrego.
To co dla jednego should be, wcale dla innego takie nie musi być.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
W życiu nie dostałem trudniejszego zadanai bo wymianie.
Wgl zdjęcie zaczynające rozmowe jest bez sensu. bo negocjacje to najłatwiejsze zadanie (obok zapłać młotki, złoto i walka) więc nie ma czego tam wymieniać.
 

Avintia

Szlachcic zagrodowy
W życiu nie dostałem trudniejszego zadanai bo wymianie.
Jeśli Ty nie dostałeś trudniejszego zadania Twoim zdaniem, to nie znaczy, że ktoś inny nie mógł dostać trudniejszego jego zdaniem.
Moim zdaniem i w moim przypadku wydanie 4,5k srebrników jest łatwiejsze niż zebranie 4k srebrników a w tym kierunku była zamiana.
Wiem, że nie odpuścisz i zaraz wysmarujesz jakiegoś miażdżącego komentarza.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jeśli Ty nie dostałeś trudniejszego zadania Twoim zdaniem, to nie znaczy, że ktoś inny nie mógł dostać trudniejszego jego zdaniem.
Moim zdaniem i w moim przypadku wydanie 4,5k srebrników jest łatwiejsze niż zebranie 4k srebrników a w tym kierunku była zamiana.
Wiem, że nie odpuścisz i zaraz wysmarujesz jakiegoś miażdżącego komentarza.
nie nie nie
Gra na to patrzy obiektywnie. Co jest najprostsze do wykonania.
Zebranie jest zawsze prostsze niż wydanie. Gdyż żeby wydać - trzeba najpierw zebrać (gdy ktoś nie ma)
Jest to przejście jeden krok wstecz gdy zadanie z wydaj, zamienia się na zbierz.

Gra nie ocenia w danej sytuacji co jest prostsza. Tylko obiektywnie, która waluta jest najłatwiej dostępna i która czynność jest najprostsza.

Dla niektórych np negocjacje będą najtrudniejszym zadaniem bo nie znoszą negocjować. Ale co z tego. Jest to niemal najprostsze zadanie ze wszystkich dostępnych.
 

Auraya

Hrabia
gra nie patrzy obiektywnie, bo algorytm jest stworzony przez ludzi i to oni subiektywnie ustalili priorytety
zebranie srebrników wymaga więcej czasu i pilnowania, wydanie jest aktem jednorazowym
walka ma ułatwienie w postaci bonusów tawerny/fiolki, w negocjacjach nie masz możliwości bonusu tawerny +1
 
Status
Zamknięty.
Do góry