[Perły Architektury] brak możliwości wrzucania prów przez sąsiadów

Czy jesteś za tym aby sąsiedzi nie mogli się "ładować" w perły?


  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

Asur

Szlachcic
Ten pomysł powinien być wprowadzony. Strasznie mnie denerwuje jak jestem w gildii i staram się o to żeby blokować miejsca dla gildii a przyjdzie taka już nie powiem co i wrzuca punkty, bo ma rozwiniętą arkę i chodzą po miastach tylko i patrzą gdzie największy zysk. Supporcie, dlaczego nie mogę być odpowiedzialny za to, kto może a kto nie może wrzucać punkty w moją perłę? Powinna być nad tym kontrola przez graczy, którzy sobie tego nie życzą.
 

RockDarnok

Szlachcic zagrodowy
Ten pomysł powinien być wprowadzony. Strasznie mnie denerwuje jak jestem w gildii i staram się o to żeby blokować miejsca dla gildii a przyjdzie taka już nie powiem co i wrzuca punkty, bo ma rozwiniętą arkę i chodzą po miastach tylko i patrzą gdzie największy zysk. Supporcie, dlaczego nie mogę być odpowiedzialny za to, kto może a kto nie może wrzucać punkty w moją perłę? Powinna być nad tym kontrola przez graczy, którzy sobie tego nie życzą.
Jestem tego samego zdania. Moim zdaniem jest to coś co właśnie z wyżej wymienionych powodów przez Ciebie powinno być zrobione już dawno temu. Wbijanie się na nieuczciwy zysk przez sąsiadów to dla mnie zwykłe świństwo
 

Markiz.

Książę
Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Czemu nie poprosicie o likwidację sąsiedztw? Po to są sąsiedzi, aby zarabiać na tym, że nie potrafią liczyć.
 

chemik12

Wicehrabia
Jestem na nie. Skoro nie chcesz niechcianych wrzutek to pilnuj ich. Jest sporo sposobów by nie pozwolić na niechciane wrzutki. Jakoś przez 2 lata miałem tylko jeden przypadek wrzutki i to dla prowokacji zostawiony. Nie odblokowuj nie potrzebnie poziomy do przodu, otwieraj tylko w tedy gdy inwestorzy już są i w ciągu kilku s wrzucą. W ostateczności można odłączyć perłę od drogi. Chcecie zabronić coś co jest elementem gry - szukanie słabych punktów u przeciwników/sąsiadów...Nie ładnie.
 

Marik

Książę
Dodali galatę, jak wprowadzą jeszcze to, to będziemy drzewka sadzić i tylko budować. Jak nie potrafisz pereł upilnować to twój problem, ale takie wbijanie sąsiadom na zarobek oraz plądrowanie to kwintesencja tej gry. Stanowcze NIE, już dość tą grę zepsuto
 

RockDarnok

Szlachcic zagrodowy
Nawet przy robieniu bloku nie jestem w stanie zrobić tak żeby ktoś za przeproszeniem się nie "wpieprzył" Bo ma Arkę na 80 lvlu. Uważam,że sam powinienem decydować o inwestycjach w moim mieście bo to moje miasto i moje perły. Jeśli nie chcę aby ktoś mi wbijał w perły to uważam że powinienem mieć taką możliwość i tyle. Zarabiać pry można też w sposób uczciwy.
 

chemik12

Wicehrabia
To co ci stoi na przeszkodzie by odłączyć perłę? Wtedy nikt nie wrzuci. Jest inwestor, podłączasz na te 5 s i ponownie odłączasz. Proste jak 2+2. I tylko tyle. Nic prostszego nie ma....Jedyny minus to że tracisz bonus perły na czas odłączenia. Ale zawsze jest coś za coś.
 

RockDarnok

Szlachcic zagrodowy
To co ci stoi na przeszkodzie by odłączyć perłę? Wtedy nikt nie wrzuci. Jest inwestor, podłączasz na te 5 s i ponownie odłączasz. Proste jak 2+2. I tylko tyle. Nic prostszego nie ma....Jedyny minus to że tracisz bonus perły na czas odłączenia. Ale zawsze jest coś za coś.
No właśnie i tu jest właśnie problem. Dlaczego jestem zmuszony żeby to robić. Dlaczego nie można swobodnie cieszyć się grą i własnymi perłami. Była wczoraj taka jedna która dosłownie czatowała kilka godzin byle tylko perłę mi zepsuć. Nawet nie zdążyłem zareagować. Naprawdę można zarabiać uczciwie i tylko o to apeluję
 

Blade1984

Książę
wbijanie sąsiadom na zarobek to normalna sprawa, tak się zarabia, jakby nie patrzeć ktoś dał wbił wam pry, a że Wy chcielibyście żeby to było 1,9 to już wasz problem. jak ktoś ma Arkę na 80 poz i wbija na 1,9 to jest dobrze ale jak wbije mniej to już jest złodziejem? nauczcie się robić blok i tyle, a jak macie małe przychody dzienne żeby zrobić blok to paczkujcie pry i jak już spakujecie sporo to robicie kilka poziomów pod rząd. Arka miała być bonusem i pozwalać zarabiać na wrzutkach 1,0 a stała się teraz żądaniem, mało tego coraz więcej nowych graczy życzy sobie wrzutek 1,9+.
 

RockDarnok

Szlachcic zagrodowy
Czytam te odpowiedzi i naprawdę nie mogę w to uwierzyć...Jak społeczność ma za przeproszeniem w dupie jakieś zasady fair play...byle się na chapać. A czy uczciwie...walić to. Jak ktoś jest nowym graczem i np. nie ma możliwości blokowania perły to...zgnoić frajera. Po co grać fair.Wiadomo że granie fair jest dla frajerów. Naprawdę nie pojmuję tego ale widać ludzie tak mają. Robić pod siebie ile wlezie. A zasady fair play...xD Ale znajomi mówili,że w grach przeglądarkowych takie dziadostwo jest normalne. Widać mieli rację. Temat zamknięty
 

Blade1984

Książę
Jak społeczność ma za przeproszeniem w dupie jakieś zasady fair play...byle się na chapać.
a gdzie jest napisanie że ktoś musi Ci wpłacić tyle ile jest zwrotu że twierdzisz iż zarabianie na wrzutkach jest nie fair? Mylisz grę z działalnością charytatywną. Każdy zaczynał i kto potrafi grać to nawet jako początkujący szuka okazji żeby zarobić.
 

RockDarnok

Szlachcic zagrodowy
a gdzie jest napisanie że ktoś musi Ci wpłacić tyle ile jest zwrotu że twierdzisz iż zarabianie na wrzutkach jest nie fair? Mylisz grę z działalnością charytatywną. Każdy zaczynał i kto potrafi grać to nawet jako początkujący szuka okazji żeby zarobić.
Mam inne zdanie na ten temat (dobrze że chociaż jeszcze tyle) ale ok. Skoro tak twierdzisz. Ja nie jestem wrogiem zarobkowania na perłach tyle tylko że uczciwie np. zapytać się kogoś czy można się mu wbić np na pierwsze miejsce i wpłacać na kilka rat ze zbiorów. I sporo prów do paczek wpada a nie na wjazd na komuś na chama z buta ja do stodoły a różnicę np. 1000 prów właścicel frajer sobie dopłaci. Grunt że ktoś ma zarobek a to że czyimś kosztem...bez znaczenia. Ale mówię dla mnie temat zamknięty bo jak wiadomo głos większości to zawsze głos mądrości. I tego się już nie przebije.
 

Markiz.

Książę
Mam inne zdanie na ten temat (dobrze że chociaż jeszcze tyle) ale ok. Skoro tak twierdzisz. Ja nie jestem wrogiem zarobkowania na perłach tyle tylko że uczciwie np. zapytać się kogoś czy można się mu wbić np na pierwsze miejsce i wpłacać na kilka rat ze zbiorów. I sporo prów do paczek wpada a nie na wjazd na komuś na chama z buta ja do stodoły a różnicę np. 1000 prów właścicel frajer sobie dopłaci. Grunt że ktoś ma zarobek a to że czyimś kosztem...bez znaczenia. Ale mówię dla mnie temat zamknięty bo jak wiadomo głos większości to zawsze głos mądrości. I tego się już nie przebije.
Zapytać można w gildii lub wśród znajomych. Sąsiadom wbija się bez pytania ;)
Jak właściciel chce, to może sobie od razu wpłacić tyle, żeby zamknąć poziom i nikt mu się "... do stodoły" nie wbije ;)
I ostatnie, bo nie rozumiem - wytłuściłem - możesz wyjaśnić, różnicę czego ten frajer ma sobie dopłacić?
 
Nie rozumiem dlaczego pisze się o takim procederze jako nie Fair-Play. Grałem kiedyś w grę gdzie po nocy mogło się zostać z niczym i jakoś wtedy nie było problemów bo taka była mechanika gry. Tu też jest taka mechanika, że motorem rozwoju są PR-y, które zdobywa się w każdy dostępny i dozwolony przez regulamin sposób. Jednak nadal jest za trudno, jeszcze może niech dodadzą zakaz atakowania nowych kont przez rok, Arkę dać każdemu na 80 i wtedy będzie tak nie za trudno? Kurczę, już kilka gier przez takich płaczków zostało sprowadzonych z poziomu wysokiego do poziomu gry w kapsle, tu już też jest coraz bardziej gra przyjazna dzieciom. No bez przesady ludzie.
 

smerfova

Baron
Grunt że ktoś ma zarobek a to że czyimś kosztem...bez znaczenia.

To może też zlikwidujmy atakowanie sąsiadów? W końcu to też zarobek czyimś kosztem...
Człowieku, jak się nie pilnuje pereł, to ktoś wbije na zarobek i tyle. Jeśli jest blok, że na mniej niż 1.9 nie wbije bez pewności miejsca, to będzie spokój. Wystarczy trochę policzyć. To gra strategiczna, a nie głupi klikacz.
 

RaIwan

Szlachcic zagrodowy
Ten pomysł bardzo skomplikuje sytuację kiedy kupuje się towary za punkty rozwoju. Uniemożliwi to handel w ten sposób
 

Devine111

Baron
Ten pomysł bardzo skomplikuje sytuację kiedy kupuje się towary za punkty rozwoju. Uniemożliwi to handel w ten sposób
Akurat z tym nie mogę się zgodzić. Jeśli już chcący coś kupić, byłby sąsiadem, to co za problem dodać go do znajomych.

@RockDarnok Odnośnie już głównego tematu, nazywanie graczy, którzy wykorzystują mechanikę gry nieuczciwymi jest co najmniej nie na miejscu. Jak możesz zestawiać takich graczy, z tymi, którzy stosują klikacze, maja multikonta i inne?

Temat do zamknięcia, wyniki głosowania już pokazują wystarczająco, że nie masz poparcia. Wystarczy myśleć, niż bezmyślnie otwierać poziomy, wbijać prki, a potem mieć żal, że ktoś to wykorzystał.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry