brak medali

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2728
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2728

Guest
Turniej sie zakonczył ponad godzine temu a w epoce brazu nadal stary mistrz i brak medali za 1 miejsce.Czy to normalne,czy tak zawsze jest,ze sie opoznia?
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy to normalne ale na mojej krainie też jeszcze medali nie ma. Może to wymaga obecności kogoś kto to zatwierdzi a dzisiaj niedziela. Daj ludziom odpocząć :)
 

DeletedUser

Guest
Turnieje zawsze się kończą w niedzielę.. :p Nawet, jeśli ktoś jest na urlopie, to powinien mieć zastępcę.
Na Cirgard medale są już przyznane, ale nowy turniej jeszcze nie wystartował.
Na Dinegu brak medali, brak informacji czy walki odbyte w tej chwili przyniosą punkty na nowy tydzień..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Turnieje zawsze się kończą w niedzielę.. :p Nawet, jeśli ktoś jest na urlopie, to powinien mieć zastępcę.
Na Cirgard medale są już przyznane, ale nowy turniej jeszcze nie wystartował.
Na Dinegu brak medali, brak informacji czy walki odbyte w tej chwili przyniosą punkty na nowy tydzień..

mam nadzieję, że padnie choć słowo wyjaśnienia tej sytuacji ze strony osób odpowiedzialnych, jak skimos napisał: powinien być zastępca .... i czemu zaczęto od Cirgardu?
 

DeletedUser

Guest
zakonczenie turnieju i przyznawanie medali odbywa sie automatycznie i nie wymaga obecnosci osob trzecich nie wiem wogole skad pomysl ze ktos ma zatwierdzac czy ktos wygral czy nie
nastepny turniej startuje w poniedzialek rano
pkt z walk stoczonych po zakonczeniu turnieju a przed rozpoczeciem nowego przepadaja i nie zostaja doliczane do nastepnego turnieju

jesli nie dostales medali to pisz do supportu
 

DeletedUser

Guest
zakonczenie turnieju i przyznawanie medali odbywa sie automatycznie i nie wymaga obecnosci osob trzecich nie wiem wogole skad pomysl ze ktos ma zatwierdzac czy ktos wygral czy nie
nastepny turniej startuje w poniedzialek rano
pkt z walk stoczonych po zakonczeniu turnieju a przed rozpoczeciem nowego przepadaja i nie zostaja doliczane do nastepnego turnieju

jesli nie dostales medali to pisz do supportu
dzięki za odpowiedź.

problem z przyznaniem medali nie dotyczy 1-3 osób na Dinegu, ale wszystkich graczy na tym serwie (patrz: ranking medali). kilka milionów 'medalistów' ma pisać do Supportu? (liczbę lekko zaokrągliłem w górę ;) )

ok, nie ma problemu, by zgłosić to do Supportu, choć jak do tej pory nie rozwiązali żadnego ze zgłoszonych przeze mnie problemów.... i tu się pojawia pytanie:
czy support w ogóle rozwiązuje jakiekolwiek problemy związane z funkcjonowaniem gry, czy tylko przesyła je dalej???
jeśli przesyła je dalej, to poproszę o kontakt bezpośredni. co będę Support fatygować z wysyłką. :)

Pewnie nowy turniej nie wystartuje, dopóki 'nie naprawią' poprzedniego. A to może oznaczać, że nowy turniej wystartuje od następnej poprawki, czyli gdzieś we wrześniu.

trzymam kciuki, by się udało przed zimą. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mam odpowiedź od supportu na pytanie zgłoszone wczoraj, żeby poczekać do dziś i dać im znać jeśli medale nie będą przyznane. Tak też im napisałam, i czekam...
 

DeletedUser1724

Guest
Medale już są przyznane wraz z rozpoczęciem nowego turnieju wież PVP :)

Powodzonka :)
 

DeletedUser2383

Guest
Chociaż już prawie 13:00 to nadal po walce mi wyświetla wyniki z poprzedniej edycji, ale w wieży przynajmniej mogę zobaczyć postępy ;/
 

DeletedUser1724

Guest
Chociaż już prawie 13:00 to nadal po walce mi wyświetla wyniki z poprzedniej edycji, ale w wieży przynajmniej mogę zobaczyć postępy ;/

Jaki znów wynik Ci się wyświetla ?? Chodzi Ci o aktualnego mistrza czy o listę osób PVP tą samą z poprzedniego tygodnia ???
 

DeletedUser2383

Guest
Prościej mówiąc, pokazuje mi cały czas wynik ostatniej walki z niedzieli ...
 

DeletedUser2509

Guest
Dokładnie mam to samo po każdej walce pokazuje cały czas wynik z ostatniego konkursu.
 

DeletedUser2383

Guest
Nadal macie ten problem ???

Tak, a support poleca mi zjeść ciasteczka i wyczyścić historię ... A ja pojechałem dalej i skorzystałem z laptopa na którym 1 raz zalogowałem się do FoE i co ? I to samo wyświetla wynik ostatniej walki z niedzieli...
 

DeletedUser2509

Guest
Problem dalej występuje support mi nie odpowiedział. Jestem ze świata Dinegu
 

DeletedUser1724

Guest
Haaa to tylko ja mam takie chody w Supporcie, że na odpowiedz czekam parę sekund ^^ Nie no żartuję lecz na poważnie pisząc to jednak ja bym w tym wypadku napisał PW do Bryfft-a na forum aby jednak zajrzał do Supportu i zobaczył o co kaman :p

Jeżeli chcecie to ja mogę załatwić tą sprawę ale nie wiem czy Was stać będzie na wynajęcie mnie :D
 

DeletedUser2383

Guest
Ale to tylko TY masz takie chody, że jak coś piszesz to to robią.

- - - Zaktualizowano - - -

Ale to tylko TY masz takie chody, że jak coś piszesz to to robią.
 

DeletedUser1724

Guest
Bryfft, to chyba facet z tego co po nicku sądzę, ale nie wnikam w wasze relacje ...:p

Hehe no ładnie :D Lepiej, żeby Bartek tego nie zobaczył ^^

A w ogóle wracając do wątku z medalami to jak dla mnie powinny być wprowadzone normalne medale: Złoty, Srebrny i Brązowy :D
 
Do góry