Boty w FoE - Koniec gry?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14459
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14459

Guest
Witam dziś dostałem taką o to wiadomość od jakiegoś gracza. Cytuję:

Wzmocnione dodatki do gry Forge of Empires!
Power Empire Bot: Modułów Kierownik + Dowódca + Wróbel + Humorysta
Bezpłatny tygodniowy test dla wszystkich nowych użytkowników!

Zainstalować program: power-empire.ru/en/install
Aktywowanie modułów: power-empire.ru/en/activation

Kierownik modułu - zbiera surowce z budynków!
Dowódca moduł - rekrutacja armii w Twoim mieście!
Wróbel moduł - zbieranie skarbów z gry kapitan!
Humorysta moduł - pomoc znajomych i monet, czyli auto-motywacja!

Power Empire zalety:
1. Automatyzacja gry, zamiast tracić czas na kilkanie i klikanie (np:klikasz 50 razy);
2. W wyniku tego wszystkiego masz więcej wolnego czasu dla siebie i rodziny, znajomych;
3. Można spać w nocy;
4. Najszybszy rozwój Twojego miasta;
5. Zwiększenie szacunku pomiędzy graczami.

Uwaga! Power Empire jest botem, nie zawierającym wirusów i nie infekujący nic w grze,PC. Program wyszkolonych zautomatyzować akcje w grze tylko i nie wykonuje innych funkcji poza wymienionymi. Jeśli masz wątpliwości w instalacji, możesz przeczytać FAQ: power-empire.ru/en/faq

Jeśli masz pytania, sugestie lub znalazłeś błąd w programie, znajdź nas przez skype, przezwisko power-empire. Dodamy Cie tak szybko jak będzie to tylko możliwe.


Jeśli w tej grze pojawią się boty to dalsza gra niestety nie będzie miała sensu.
Mam nadzieję, że ktoś się tym błyskawicznie zajmie inaczej to będzie oznaczać koniec FoE.
Nienawidzę botów i osób, które chcąc osiągnąć coś w grze tworzą takie o to wielkie gó...a.
Liczę na reakcję ze strony teamu. Wiadomość dostałem od gracza: P3564165464564 na serwerze G.
 

krzysw

Wicehrabia
na G dostałem to samo od tego samego gracza, a na F dokładnie to samo tylko od kogo innego...
 

Wanat70

Wójt
Ta ,,niezawierający wirusów'' już w to wierze.;/
to na pewno jakiś naciągacz haker szukający naiwnych jeleni by im kompa zawirusować i konto zakosić ja bym to do Supportu zgłosił.
 

DeletedUser3220

Guest
Zgłaszajcie takich Graczy, my staramy się to wyłapywać na bieżąco.
Wiadomo, że boty są zabronione, więc lepiej nie ryzykować utraty konta.
 

DeletedUser8110

Guest
Jak pisała Ash - prosimy o zgłaszanie tego typu wiadomości. Będziemy systematycznie po nich sprzątać. Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry