Bonusy logowań

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1305
  • Data rozpoczęcia

Jesteście za Bonusem logowań ?


  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser1305

Guest
Witam chce wam przedstawić pomysł nie mojego autorstwa ale też o nim myślałem Chodzi o bonusy logowań

Według mnie można było by utworzyć coś w stylu 5 kart z których można tylko jedną wybrać Dostawalibyśmy bonusy typu:


Narzędzia / Diamenty / gold / dodatkowa ludność // Bonus przyrostu narzędzi 1H 50%


Oczywiście każdy z wymienionych bonusów miał by swoją określoną liczbę

Według mnie powinno to wyglądać tak :

Narzędzia: 50
Diamenty : 5/10
Gold : 1000
Dodatkowa ludność : 10/20
Bonus przyrostu narzędzi 1H 50% - Nie da się tu podać liczby


Proszę o komentarze :)

Ankieta będzie jak sobie przypomnę jak ja dodać :p

Pozdrawiam :

Vienio92
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bonusy logowań

Rozumiem, że ten bonus otrzymujemy codziennie.
Za mało zaopatrzenia dajesz, diamenty nie przejdą raczej, a co do ludności - za duże ułatwienie (i każdy by tą opcję wybierał).
Co do zaopatrzenia powinna być moim zdaniem taka ilość ile przy złocie ;)
 

DeletedUser1305

Guest
Odp: Bonusy logowań

To byłoby bezsensu za łatwo :p Jak dodać ankietę bo zapomniałem ehh
 

DeletedUser388

Guest
Odp: Bonusy logowań

Kliknij "Narzędzia tematu" i weź opcję "Dodaj ankietę do tematu" czy coś podobnego. Potem piszesz jakie możliwe odpowiedzi do wyboru, jakie pytanie i klikasz "Zapisz zmiany".

Gotowe! :)

Mam nadzieję że pomogłem.

A co do pomysłu - to sorry, ale myślę, że zdecydowanie nie przejdzie. :\
 

DeletedUser1234

Guest
Odp: Bonusy logowań

Nagrody za codzienne logowanie są w każdej grze,która dba o swoje interesy,stwarzając pozory szanowania swoich graczy...wliczając w to Grepo...dzień 30 to płatne złoto,sztuk bodajże 50.
Stellers, czy jak im tam...,chyba siódmy dzień logowania prezent,to płatne 45 diamentów.
Niestety,ale ten pomysł jest przekombinowany,nagrody... prawie żadne,porównując koszty wszystkiego co potrzeba wybudować,odkryć...liczone w dziesiątkach a potem setkach tysięcy...szkoda zawracania głowy,efekt mógłby być odwrotny od zamierzonego...i okazałby się nie nagrodą a obrazą graczy.
Pomysł dobry jak u innych,ale trzeba "konkretniej"trzepnąć sakwą...
Do wyboru zadowolenie lub przyrost monet i narzędzi...czas 29 dni plus 30 dzień 100 diamentów...tu nie ma co kombinować,wystarczy skopiować "patent" z grepo...przecież to ta sama firma.
 

DeletedUser740

Guest
Odp: Bonusy logowań

skoro mowa o bonusa za codzienne logowanie, to mysle ze bylby to dobry pomysl, ale skozystac z rozwiazania podobnego do tego z war2... czyli za logowanie raz na 24 h dostaje sie bile/los czy jak go zwal uprawniajacy do jednokrotnego losowana. na kole/stole leza rozne karty (kazda ma jakis bonus np. skrocenie czasu budowy, dodatkowe diamenty, zloto, narzedzia, jednostki) po uruchomieniu losowania wyciagana jest jedna karta, ktora mozna urzyc w dowolnym czasie...
losowac mozna w tym samym dniu lub zbierac i zagrac kilka razy za jakis czas....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonusy logowań

Losowanie to nie jest moja domena. Jeżeli troszke urealnimy ilości poszczególnych zasobów z pierwszego posat to powinno byc ok. 1000 złota w pierwszych godzinach gry może przysporzyć o drżenie kolan :p (nieproporcjonalnie mało narzędzi)
 
Do góry