Bonus z Chateau

Co sądzisz o pomyśle

  • Za

    Głosy: 11 91,7%
  • Przeciw

    Głosy: 1 8,3%
  • Inne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

astrotaurus

Hrabia
Czy nie dałoby się objąć bonusem innych nagród z zadań poza kasą, młotkami, medalami i diamentami?
Przecież przy 100 % ta druga paczka punktów czy drugi plan to nie jakieś straszne nadszarpnięcie skarbca FoE, a byłoby milej.
 

DeletedUser14214

Guest
brak ankiety ustaw bezterminową i przy okazji fajny pomysł
 

skaner210

Rycerz
Wszystko powinno byc obejmowane tymi %%%%, czyli plany,paczki itd. skoro daje wiecej kasy, młotków itd.
 

astrotaurus

Hrabia
jeszcze to co ze studni wpada powinno być objęte tym bonusem :)
Tiaaa... i wszystkie inne budynki łącznie z militarnymi, a głównie Perły itd....
Rozumiem że Ty tak dla jaj, ale ja jak najbardziej serio: pomnażanie nagród z zadań jak stoi w regulaminie Chateau, ale wszystkich nagród. Zwłaszcza że plany czy paczki PR to w sumie rzadka gratka i przy tym zapotrzebowaniu na plany i punkty bilans zysków poprawi się bardzo nieznacznie, może nawet niezauważalnie. ;)
Powiedzmy że o ile ekstra plany czy jednostki wojskowe by wpadały tylko przy okrągłych 100% i wielokrotności, o tyle premie punktowe możliwe by były przy niższym poziomie Perły. Np. za dużą paczkę dostawałoby się ekstra małą paczkę już przy 20%, średnią przy 50%...
 

bartekmod

Książę
Rozumiem że Ty tak dla jaj

jak zawsze z przekorą i ironią ;)

Oczywiście Twoja argumentacja jest jak najbardziej poprawna i logiczna, a sposób przyznawania bonusów idealnie zaproponowany. Dlatego też jestem na tak.

Na marginesie spytam, serio masz aż takie zapotrzebowanie na plany? ja jak dobiłem do 10 lvl to mam odblokowane w tych Perłach poziomy 19, 17... zanim dobije do 19 lvl to będę miał pewnie z 25 odblokowany, więc jakoś nie mam odczucia o dużym zapotrzebowaniu
 

astrotaurus

Hrabia
Na marginesie spytam, serio masz aż takie zapotrzebowanie na plany? ja jak dobiłem do 10 lvl to mam odblokowane w tych Perłach poziomy 19, 17... zanim dobije do 19 lvl to będę miał pewnie z 25 odblokowany, więc jakoś nie mam odczucia o dużym zapotrzebowaniu
Cóż, ja zapewne mam mniej czasu na grę, nie motywuję zbyt regularnie, więc plany mi wpadają rzadziej choć też raczej mam odblokowane poziomy wyżej potrzeb, ale 11, 12, nie 17, 19.
Natomiast kiedy rozwijam jakąś Perłę (Alcatraz na głównym - 17 lvl i Chateau na pobocznych -przekraczanie 10) to robi się cienko i trzeba mocno inwestować punkty, żeby wydolić.

I wracając do adremu: czy mam zapas na kilka poziomów, czy niedobór z którym muszę się borykać ten ekstra plan od czasu do czasu nic specjalnie nie zmieni.
 

DeletedUser8110

Guest
Ja jednak uważam, że zdecydowanie byłoby za łatwo... ;) Co za dużo bonusów to nie zdrowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry