[Zadania] Bonus procentowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19595
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem bonusów procentowych z zadań i Emisariuszy itp


  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser19595

Guest
Witam
Już wyjaśniam o co chodzi. Jak wielu z Was widzi, niektóre bonusy ( u mnie zauważyłem to na przykładzie Emisariuszy z osad) są kompletnie nie warte wysiłku włożonego w ich zdobycie. Emisariusz dający jednego PR, dwa towary czy kilkanaście medali) , dla kogoś zbierającego dziennie po 200+ z pola i jeszcze więcej z wkładów to jest śmieszne. Dlatego moja propozycja choć może krzywdząca poniekąd graczy grających krócej i mnie zaawansowanych jest taka aby dzienny bonus wynosił jakiś procent urobku z pola gry z ostatnich 24 godzin. Np 5% minimum 1 pr. Dla kogoś kto zbiera 100 pr byłoby to 5 dla kogoś kto zbiera 10 pr byłby 1. Ale są pewnie tacy co zbieraja po 500 , więc dodatkowe 25 to jest coś nad czy można sie pochylić, bo nad 1 pr nie warto.
 

DeletedUser222

Guest
Dlaczego krzywdząca? Teraz jest 1pr, a przy zaokrągleniu w górę 5% ze zbioru z jednej św to nadal 1pr :)
A emisariusze przestaliby być zwykłymi zapchajdziurami, zdecydowane tak!
 

DeletedUser19595

Guest
Dlaczego krzywdząca?
Już wyjaśniam. Praca wykonana na zdobycie emisariusza jest taka sama a nagroda jest różna w zależności od zaawansowania. Co prawda bonus będzie rósł z czasem, ale niemniej będzie pogłębiał dysproporcje pomiędzy graczami z początku i końca listy. Niemniej zabieg taki wydaje mi się konieczny do zachowania sensu takich bonusów.[/QUOTE]
 

DeletedUser20535

Guest
Niekoniecznie za bonusem procentowym, ale za większym bonusem oczywiście :)
 

DeletedUser20713

Guest
Większy bonus mógłby być, choć 1 pr też zawsze fajny, jednakże uważam, że procentowy zaburzyłby balans i dla tych bardziej rozwiniętych byłoby to trochę zbyt op, i wydaje mi się, że lepszym pomysłem mogłaby być jakaś dodatkowa możliwość "ulepszenia"/"zwiększenia poziomu" emisariusza.
 

DeletedUser21933

Guest
Z tym emisariuszem dającym 1 pr to problematyczna sprawa. Zapewne Inno podeszło do sprawy jak ze wszystkim. Czy to pole czy światynia, niezaleznie od epoki daje tyle samo pr. Jednak emisariusz mógłby być wyjątkiem :)
Moja propozycja to emisariusz daje tyle pr ile mamy epok za sobą. 1 pr za epokę.
 
Do góry