[Perły Architektury] Bonus do zwiadu prowincji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16585
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 2 22,2%
  • Nie

    Głosy: 7 77,8%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser16585

Guest
Witam,
Wielu graczy w wysokich epokach narzeka na niemiłosiernie długie czasy zwiadu prowincji (2 dni i więcej). Dlatego wpadłem na pomysł aby powstała perła bez epoki tj. Obserwatorium, która dawałaby procentowy bonus skracający czas zwiadu prowincji(do 10 poziomu 1%/poziom, powyżej 0,5%/poziom). Jako, że perła tym razem byłaby związana z surką z Wczesnego Średniowiecza mam 2 pomysły na nazwę i rozmiar perły:
1.Meczet Al Kaaba (6x6)
2. Wielki Mur Chiński (8x3)
(mam na myśli jedynie fragment). Jako drugi bonus proponuję towary do skarbca gildii.
 

kasia2389

Arcyksiążę
NIE.
Całkowicie nieprzydatny.
Zwiad można ukończyć natychmiastowo, a na takim poziomie po tylu latach gry, gracz nie powinien mieć problemów z pozyskaniem niezbędnych środków.
 

DeletedUser16585

Guest
Z jednej strony się z Tobą zgodzę, ale z drugiej wydawanie 50 diamentów na ukończenie zwiadu jest raczej ostatecznością. Lepiej wydać te diamenty na rozszerzenia.
 

DeletedUser16730

Guest
Nawet gdyby perła miała 4x4 to bym jej w nigdy nie postawił. Szkoda miejsca na coś co przynosi pożytek sporadycznie, a w dodatku ten pożytek można zastąpić inaczej i nie jest priorytetowy.
 

HuanMing

Książę
Tez uwazam, ze duzo lepszym pomyslem byloby dodanie takiego bonusu w tawernie. Perle z takim bonusem jestem przeciwna.
 

DeletedUser18348

Guest
Ile czasu trzeba aby wszyscy zrozumieli, że w tej i innej grze w tej i innej firmie nic nie jest brane pod uwagę!
Pomysły, pretensje, zarzuty, narzekania ,uwierzcie,że piszecie tylko i wyłącznie w powietrze ,w powietrze ,w powietrze ! :haha:
 

DeletedUser

Guest
ja mam zdanie takie:
pomysł na bonus do perły = super, jestem na tak
ale tworzyć nowa perłe z jendym bonusem = nie.
Lepiejbyloby albo dodac bonus do perel jednobonusowych, albo jesli juz nowa pera to z 2 bonusami:
pierwszy surowce przetworzone dla gracza (20 na poziomie 1 i +4 za kazdy poziom) oraz drugi bonus skraca zwiad o 10% na 1 poziomie i o +5% na poziom, przy 30% zmiana na 2,5% na poziom, przy 50% zmiana na 1% na poziom, przy 100% zmiana na 0,5% poziom i tak juz zostanie

przy mniejszej ilosci % bonus nie ma sensu bpo 10% przy 3 dniach to grosze nie warte uwagi.
 
Do góry