Bonus do wytrzymałości obrony miast

  • Rozpoczynający wątek Jesus Hater
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
Wszystkie bonusy powinny się dodawać. Jeżeli któreś się nie dodają, albo jeden bonus z budynku znosi drugi, to należy potraktować to jako błąd i zgłosić do supportu.

@Jesus Hater. Ponadto proszę nie oczekiwać, ani tym bardziej nie wymagać odpowiedzi od członków supportu na forum. Jeżeli życzysz sobie uzyskać odpowiedź od supportu, to zrób najbardziej logiczną rzecz w tej sytuacji i do tego supportu napisz. Tutaj jest forum, gdzie główną pomoc świadczą sobie nawzajem gracze, a support czasami się dopisuje, a czasami nie.
 

DeletedUser

Guest
Wszystkie bonusy powinny się dodawać. Jeżeli któreś się nie dodają, albo jeden bonus z budynku znosi drugi, to należy potraktować to jako błąd i zgłosić do supportu.

@Jesus Hater. Ponadto proszę nie oczekiwać, ani tym bardziej nie wymagać odpowiedzi od członków supportu na forum. Jeżeli życzysz sobie uzyskać odpowiedź od supportu, to zrób najbardziej logiczną rzecz w tej sytuacji i do tego supportu napisz. Tutaj jest forum, gdzie główną pomoc świadczą sobie nawzajem gracze, a support czasami się dopisuje, a czasami nie.
Temat jest w dziale "Dyskusje". Jest zmiana, która nie wygląda na bug. I rzecz nie dotyczy sumowania się bonusów z pereł, bo te się akurat ładnie, pięknie sumują. Dlaczego o tym jest tak cicho?
Jak wprowadzacie zmiany typu inny kolor guziczka, to anonsujecie to z kilku dniowym wyprzedzeniem na głównej stronie. A o tym mało kto wie.
Przynajmniej do teraz.
 

trupek1000

Książę
Ex-Team
A może jest tak cicho, bo to faktycznie jest bug, i nikt o tym nie wie, bo nikt tego nie zgłosił?
 

DeletedUser3

Guest
Jesus Hater napisał:
Temat jest w dziale "Dyskusje".
Już przeniosłem do pytań, bo to odpowiedniejsze miejsce dla tego tematu.

Jesus Hater napisał:
Jest zmiana, która nie wygląda na bug. I rzecz nie dotyczy sumowania się bonusów z pereł, bo te się akurat ładnie, pięknie sumują. Dlaczego o tym jest tak cicho?
Jest o tym cicho, bo błędy raczej trudno ogłaszać wcześniej :p. Ogłaszamy ich poprawki, gdy dany błąd zostanie zlokalizowany i usunięty.

I poproszę o to zgłoszenie do supportu, to będę mógł obadać i przekazać sprawę naszym programistom. Dzięki z góry!.
 

DeletedUser

Guest
Już przeniosłem do pytań, bo to odpowiedniejsze miejsce dla tego tematu.


Jest o tym cicho, bo błędy raczej trudno ogłaszać wcześniej :p. Ogłaszamy ich poprawki, gdy dany błąd zostanie zlokalizowany i usunięty.

I poproszę o to zgłoszenie do supportu, to będę mógł obadać i przekazać sprawę naszym programistom. Dzięki z góry!.

To jest jednak bug czy nie? Bo prawdę mówiąc, ta zmiana mi się jak najbardziej podoba, a ja raczej nie jestem za likwidowaniem fajnych rzeczy. Więc nie specjalnie mi się spieszy do tego supportu.
Poza tym to żaden jakiś straszny bug tylko takie w sumie drobne udogodnienie. Nie warto tym zawracać głowy i tak pewnie nadmiernie zapracowanemu supportowi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
To jest błąd... Jeżeli go nie zgłosisz a jesteś tego świadom łamiesz regulamin gry.

- - - Zaktualizowano - - -

Zabawna jesteś. A jeszcze parę tygodni temu deklarowałaś, że plądrujesz sąsiadów jak leci, "bo możesz". :D

Nie zrozumiałeś więc powtórzę, u mnie w sąsiedztwie nie ma gracza odpowiadającego twoim wymaganiom mam z 3 w znajomych ale ich zaatakować nie mogę.
 

DeletedUser3220

Guest
To jest jednak bug czy nie? Bo prawdę mówiąc, ta zmiana mi się jak najbardziej podoba, a ja raczej nie jestem za likwidowaniem fajnych rzeczy. Więc nie specjalnie mi się spieszy do tego supportu.
Poza tym to żaden jakiś straszny bug tylko takie w sumie drobne udogodnienie. Nie warto tym zawracać głowy i tak pewnie nadmiernie zapracowanemu supportowi.

Natalia już wspomniała, a ja tylko dodam:
6) Błędy
6.1 Każdy gracz jest zobowiązany do niezwłocznego zgłaszania poważnych błędów wpływających na grę do supportu.
6.2 Wykorzystywanie błędów jest zabronione i stanowi poważne naruszenie zasad.


:)
 

DeletedUser

Guest
Nie mam pewności czy to błąd, bo nie wygląda mi to na błąd. Więc nie mogę zgłosić czegoś co tylko hipotetycznie może być błędem. Jestem w 70% przekonany, że to nie jest błąd, a tylko w 30% dopuszczam taką możliwość.
Więc niezwłocznie poinformowałem o tym społeczność graczy na forum i poprosiłem "oficjalne czynniki" o opinię w tej kwestii. Zachowałem się więc jak najbardziej fair w stosunku do wszystkich.

Natomiast to Natalia łamie bezprzykładnie regulamin, nie ja. Bo też już o tym wie, do tego jest święcie przekonana, że to błąd, w przeciwieństwie do mnie, a jednak nie zgłasza. :D

Przypadek? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Natalia nie może tego zgłosić, bo u niej ten przypadek nie występuje ;)
Może jedynie zgłosić Ciebie, bo Ty twierdzisz, że tak jest :p
 

Molthess

Baron
Ten błąd już wcześniej zgłaszałem. Oczywiście musiałem przebrnąć między innymi przez "Dobre rady wuja Stasia" (czyszczenie ciasteczek, pamięci podręcznej przeglądarki...). Poprawili to w końcu. Przy najnowszej (obecnej) wersji znowu ten błąd występuje. Bo to jest błąd. Jak perły z bonusem do do ataku i obrony jednostek atakujących (ofensywnych) mogą dawać bonusy do obrony jednostek broniących (defensywnych) miasta. Przynajmniej nie zgadza się to z opisem tych pereł.
 

DeletedUser

Guest
Natalia nie może tego zgłosić, bo u niej ten przypadek nie występuje ;)
Może jedynie zgłosić Ciebie, bo Ty twierdzisz, że tak jest :p

Występuje i może zgłosić. Bo u wszystkich występuje. A jak nie stwierdza to znaczy, że kłamie i chce zataić prawdę w celu czerpania korzyści.

- - - Zaktualizowano - - -

Ten błąd już wcześniej zgłaszałem. Oczywiście musiałem przebrnąć między innymi przez "Dobre rady wuja Stasia" (czyszczenie ciasteczek, pamięci podręcznej przeglądarki...). Poprawili to w końcu. Przy najnowszej (obecnej) wersji znowu ten błąd występuje. Bo to jest błąd. Jak perły z bonusem do do ataku i obrony jednostek atakujących (ofensywnych) mogą dawać bonusy do obrony jednostek broniących (defensywnych) miasta. Przynajmniej nie zgadza się to z opisem tych pereł.

O, no właśnie. Tym bardziej nie ma sensu zgłaszać tego samego dwa razy.

To nie jest tak do końca, że zasysa z pereł ofensywnych jak leci. To zjawisko występuje tylko tam gdzie nie ma żadnych budynków z bonusem do defensywy. Jeśli jest, to już nie zasysa z pereł ofensywnych tylko z tych właściwych. Do tego te bonusy się nie kumulują (na szczęście) jest albo jeden albo drugi. Gdyby się kumulowały to by dopiero był "błąd"! Masakra jakaś. Bonus do wytrzymałości wynosił by wtedy do 430%. Przejście przez dwóch włóczników, było by okupione wysokimi stratami :D
A moje wątpliwości co do tego, ze nie koniecznie jest to błąd wynikają z tego, że to działa tylko w jedną stronę. Nie dotyczy jednostek ofensywnych. Tylko właśnie obrony i tylko bonusu do wytrzymałości. Gdyby obrona zasysała cały bonus tak jak ofensywa, było by to dziwne i od razu zauważalne.
Ale to już byłby kompromitujący przejaw niechlujstwa.
A oprócz tego zjawisko występuje na wszystkich światach. Jestem ciekaw czy na "becie" też. Ma ktoś może wioskę na becie z perłami i mógłby sprawdzić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Każdy zgłasza swój błąd. U mnie nie ma takiego nikt w okolicy nie ma takiego bo nikt wymagań nie spełnia.

Jeżeli większość forumowiczów w tym moderatorzy i team mówią że błąd to to jest błąd a twoje przekonanie w ilu procentach by nie było też jest błędem.

Również nie jest to niechlujstwo bo to już nawet raz było po wprowadzeniu pereł parę osób miało taki BŁĄD.
 

DeletedUser3

Guest
Okej, najwyraźniej wszystko już zostało w tej kwestii powiedziane. Błędy (także te domniemane) można i należy zawsze zgłaszać do supportu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry