Bohater

  • Rozpoczynający wątek zyyym
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się moj pomysł?

  • Tak

    Głosy: 4 23,5%
  • Tak, ale tzreba troche poprawić

    Głosy: 4 23,5%
  • Tak, ale trzeba dużo poprawić

    Głosy: 2 11,8%
  • Nie

    Głosy: 7 41,2%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser

Guest
Wpadłem jeszcze na pomysł aby każdy gracz miał swojego Bohatera . Na początku gry wybierał by jego profesje np. Lekkozbrojny, Krótkodystansowy, Ciężkozbrojny, Łucznik Konny i Wojownik Konny. Potem podczas bitwy wbijało by się mu lvl i dawało mu atak, obronę, ruch.
Możliwości wbijania lvl:
Pkt dowództwa za bitwę:
Lvl1: 0
Lvl2: 10000
Lvl3:25000
Lvl4:50000
Itd.
lub
Liczba zabitych jednostek przez bohatera:
Lvl 1:0
Lvl 2:25
Lvl 3:50
Lvl 4:100
Itd.
Produkowało by się im Broń, zbroje, i konnym konie
Broń u broń mistrza, Zbroje u Płatnerza, Łuki i Kusze u nie wiem kogo i Konie w Stajni. Wyposarzenie będzie się badać w drzewie technologicznym nie pojedynczo po kilka bo pojedynczo było by za dużo do badania. Im lepsze wyposarzenie tym dalej w drzewie.
Np.: Włócznia +1atak
Miecz + 2 atak
Miecz Dwuręczny +5 atak
Tarcza +1 obrona
Ciężka Tarcza +3 obrona -1 ruch
Lekka zbroja +1 obrona
Ciężka zbroja +5 obrona, -5 ruch
Krótki łuk +1 atak – 1 zasięg
Długi łuk +3 atak +1 zasięg
Kusza +3 atak +2 zasięg
Kusza dobrego wykonania +5obrażenia +3 zasięg
Kon +10 ruch
Szyki Koń +12 ruch
To był przykład może być inaczej
Żeby wyprodukować każdą zbroje i broń trzeba zapłacić złotem, zaopatrzeniem i żelazem a każdy łuk lub kusze złotem, zaopatrzeniem i drewnem, a konia złotem i zaopatrzeniem.

Przykładowe statystyki bohaterów na 1 lvl:
Lekkozbrojny:
Atak 7
Obrona 7
Ruch 14
Zasięg 1

Ciężkozbrojny
Atak 9
Obrona 10
Ruch 9
Zasięg 1

Krótko zasięgowy
Atak 11
Obrona 4
Ruch 10
Zasięg 5

Łucznik Konny
Atak 7
Obrona 4
Ruch 22
Zasięg 5

Wojownik Konny
Atak 9
Obrona 9
Ruch 20
Zasięg 1
To był przykład może być inaczej
Po wbiciu każdego poziomu dostaje się 1 pkt do dodania w atak obronę lub ruch.
Bohater po śmierci nie umiera tylko zostaje do regeneracji. Regeneracja trwa zależnie od lvl bohatera.
 

DeletedUser426

Guest
Czytaj troche forum , temat poruszany i odrziucony. To nie jest Heroes. Pomysł ani osobliwy ani oryginalny. Tylko plagiat i upodobnienie do juz istniejących gier.
 

DeletedUser5

Guest
Tak, prosiłem już o to, żeby w miarę możliwości proponować coś nowego, oryginalnego i nie sugerować się innymi grami.

Ew. usprawnienia interfejsu itp - to co innego, tu nie ma ograniczeń :).
 

DeletedUser625

Guest
Chyba ma urazę do tej gry. :) Pewnie fan prostych gierek jak CoD, albo BF3. :D Ale można coś na podobieństwo tego wprowadzić. Przydałby się jakiś koleś, który by był unikalny u każdego. Nawet zapominacie o tym, że w grze jest Inwentarz, który do niczego nie jest używany. Więc czemu nie miałoby być takiej jednostki zdobywającej doświadczenie i mającej jakieś przedmioty?
 

DeletedUser426

Guest
Nawet tego typu gry mają dla Ciebie odpowiedni stopien trudności typu niedzielny gracz ;)
Poniewaz iż każdy nie doda autorskiego pomysłu tylko coż ... woli plagiatowac.

kelirmo , no bo niektórzy na tym forum mają zwyczaj mówic wprost aby wprowadzić "cos tak jak w Heroes". To można powiedzieć ze z tego forum mam uraz do tej gry głownie przez mojego przedmówne Guabanana.
 

DeletedUser625

Guest
Wiesz dodanie bohatera to wcale żaden plagiat takich jest w różnych grach. M.in w plemionach Rycerz czy Dowódca w jakiejś tam grze innej. Właściwie to w każdej grze tego typu jest jakaś unikalna jednostka mająca jakieś przedmioty i doświadczenie. Powiesz że to jest właśnie plagiatowanie i to nie jest każda gra. Ale na przykład pomysł gildii czy pisania wiadomości grupowej też równie dobrze można nazwać plagiatowaniem. Rozważ kilka rzeczy zanim zaczniesz minusować. A nie bo częściowo plagiat to już trzeba zaminusować.
 

DeletedUser426

Guest
Własnie ta gra to nie jest taką samą gra tego typu. Moge Cie zapewnić ze to samo powie Ci każdy z team FoE

Podązajac za twoim tokiem myslenia stworzenie kolejnej gry przeglądarkowej to kolejny plagiat bo takie gry juz istnieja.
ba , stworzenie konta w takiej grze to plagiat bo ktos inny juz stworzył.
Nawet ten temat to plagiat pomysłu z tego forum bo takie posty były juz kilka razy.
 

DeletedUser625

Guest
No widzisz. Przyczepiasz się o te plagiaty, a w rzeczywistości jakby się tak na ostro przyczepił to można od razu cała grę nazwać plagiatem. :D
 

DeletedUser426

Guest
Widze ze dałem CI powód do radości , cieszy mnie to niezmiernie.
 

DeletedUser625

Guest
Może nie tyle do radości. Co do możliwości przyczepienia się do Twoich absurdalnych narzekań.
 

DeletedUser1724

Guest
No widzisz. Przyczepiasz się o te plagiaty, a w rzeczywistości jakby się tak na ostro przyczepił to można od razu cała grę nazwać plagiatem. :D

Plagiat to nic innego jak kradzież cudzej pracy lub jej fragmentu podpisując się własnym nazwiskiem jako autora ukrywając tak na prawdę jej pochodzenie :) To tak w woli ścisłości :p
 

DeletedUser625

Guest
Aham. Ale plagiatem nie nazwiesz rzeczy, która jest identyczna pod wieloma względami tylko inaczej nazwana. Przykład Plemiona i Kingsage dla mnie to jedno i to samo. Z tą różnicą, że w kingsage wszystko się inaczej nazywa.
 

DeletedUser2001

Guest
Nie chciało mi się czytać tej dyskusji o plagiaty, więc wyjdę po prostu z z propozycją:

Zamiast bohatera, który by sam wybijał całe armie, dałbym generała zwiększającego statystyki jednostkom. Dodatkowo w drzewku umiejętności powinny być takie rzeczy jak rozmieszczenie jednostek przed bitwą, specjalizacje w różnych typach jednostek w zależności od referowanych jednostek. Generałów można by było mieć kilku, w zależności od potrzeb i stanu wojska.
 
Do góry