[Walki] Błyskawiczne bitwy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15092
  • Data rozpoczęcia

Czy ten pomysł mógłby zostać wprowadzony?

  • Tak

    Głosy: 9 69,2%
  • Nie

    Głosy: 4 30,8%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser15092

Guest
Witam,
Pomysł polega na tym, by bitwy były jeszcze szybsze. Ciężko mi będzie wyjaśnić swoją idee, ale spróbuje.
Chodzi o to, by była możliwość włączenia w bitwie "Błyskawicznej bitwy". W tym trybie, pomijane są animacje ruchu, jak to jednostka przechodzi jednego miejsca, na drugie. Po prostu klika się miejsce, gdzie jednostka ma iść, a ona już tam jest i zadaje szkody :) Gracz komputerowy tak samo by ruszał jednostkami. Innymi słowy, jednostki tak jakby się teleportowały.
Zaoszczędzone parę sekund w bitwie, więc można sobie szybciej pokonać wszystkich sąsiadów, w końcu czas to pieniądz :)
Pozdrawiam

PS: Zapomniałem wspomnieć. Obrażenia, śmierć jednostki, kontratak też błyskawiczny i też bez animacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14004

Guest
Jestem na tak. Z pewnością przydałoby się coś takiego dla graczy ze słabszymi komputerami oraz dla tych, którzy lubią grabić, palić i niszczyć sąsiedztwo. ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Proponowałem wyłączenie animacji w walkach więc to jest według mnie to samo.
 

DeletedUser16021

Guest
Pytanie w ankiecie jest źle skonstruowane. Tylko support wie, czy taka zmiana mogłaby być wprowadzona ;)
 

DeletedUser

Guest
co do automatycznej bitwy - to powiem tak:
SKOPIUJCIE GENIALNY POMYSL Z ELVANAR
tam jest tak:
Klik na sektor, mozemy negocjoac lub walczyc
wybieram walke i pojawia sie: "Walka" i "auto walka"
w gvg i provincjach moznabybylo zrobic tak:

wybieramy armie, klikamy zaatakuj i mamy do wyboru: "Walka reczna" lub "auto walka"
dla tych co walcza automatem jest to genialne rozwiazanie bo przyspiesza wszytko po 3 kroc
dla tych co walcz arecznie nie zmienia to absolutnie nic oprocz 0.3 sekundy wiecej wymagany na klik w 2gi przycisk
 

DeletedUser16021

Guest
caelian... automatyczna walka jest już w grze, a w tym pomyśle nie chodzi o nią, tylko o to, by grając samemu zredukować czas oczekiwania na skonczenie ruchu do 0 [brak animacji]
 

DeletedUser16021

Guest
Najwidoczniej niektórzy chcą zawsze na mądrzejszych wyjść, ale nie wychodzi jak chcą ;) I chyba nawet nie support ma tu decyzje co Inno i ich zamysł na grę.

P.S. Pomysł super
Skończ maleńka, bo nie mam ochoty się z Tobą użerać, na priw zapraszam jak cos ode mnie chcesz, nie zaśmiecaj tematu ;)
 
Do góry