[Inne] Blokada sprzedaży budynków z osad

mastika

Wicehrabia
Jak to po co? Bo na przykład nagroda za Azteków mi się znudziła, trafi się znacznie lepszy eventowy, więc wymieniłbym, a przecież szkoda tracić tych kilka ładnych miesięcy grania na zrobienie głównego z osady?
 

Marik

Książę
Pomysł: Zablokowanie opcji sprzedaży bądź wymiany (u handlarza) budynków głównych z osad kulturowych.
Męczyć się z osadami tyle czasu i jeszcze nie mieć możliwości sprzedania tych budynków? W opcjach inwentarza jest taka kłódka, która powinna ci w zupełności wystarczyć. Jeśli sąsiad chce sprzedać samochód to niech sprzedaje, to jego biznes, zapracował niech robi z tym co chce. Osobiście wolałbym żeby została zmieniona kolejnośc nagród w tych dennych osadach. Dajcie pierwsze budynek główny + ulepszenia, a emisariuszy na koniec. Siedzi człowiek i klika na tej nudnej jak falki z olejem osadzie, którą trzeba na każdym świecie po 10 razy robić i dostaje 3 emisariuszy, którzy są ,,G,, warci. Odechciewa się tego robić, nie mówiąc juz o tej waszej manii karania pierwszych epok. Co mają osady do epoki? Zh moge mieć w żelazie, ale azteków już nie zrobie, cóż za ,,LOGIKA,,
 

Urielek

Baron
Ex-Team
Męczyć się z osadami tyle czasu i jeszcze nie mieć możliwości sprzedania tych budynków? W opcjach inwentarza jest taka kłódka, która powinna ci w zupełności wystarczyć. Jeśli sąsiad chce sprzedać samochód to niech sprzedaje, to jego biznes, zapracował niech robi z tym co chce. Osobiście wolałbym żeby została zmieniona kolejnośc nagród w tych dennych osadach. Dajcie pierwsze budynek główny + ulepszenia, a emisariuszy na koniec. Siedzi człowiek i klika na tej nudnej jak falki z olejem osadzie, którą trzeba na każdym świecie po 10 razy robić i dostaje 3 emisariuszy, którzy są ,,G,, warci. Odechciewa się tego robić, nie mówiąc juz o tej waszej manii karania pierwszych epok. Co mają osady do epoki? Zh moge mieć w żelazie, ale azteków już nie zrobie, cóż za ,,LOGIKA,,
Bez sensu, emisariusze to jedna z lepszych nagród, dodatkowy Pr do ratusza^^
EDIT. Czy jednostka
 

Marik

Książę
Bez sensu, emisariusze to jedna z lepszych nagród, dodatkowy Pr do ratusza^^
EDIT. Czy jednostka
Masz takie pojęcie o grze i jesteś w zespole? Pożal się Boże... Lepiej jest mieć szybciej yggdrasila na maksa niż ten twój 1 pr więcej z ratusza i co ci da ten twój 1 pr? Ułożysz sobie życie od nowa? Ten 1-2 pr czy te 3 jednostki są śmieszne, no chyba że z brązu nie wyszedłeś, bo z tego co piszesz bladego pojęcia o grze nie masz
 

Urielek

Baron
Ex-Team
Nie każdego interesuje bonus do ataku czy jak to niektórzy nazywają standardowa gra ;) a te dodatkowe jednostki z ratusza (np. waleczni jeźdźcy) bądź 1 Pr za 2 osadę umilają zbiory :) i dają dodatkowy punkt rozwoju który można wrzucić w perły.
Ps. W brązie nie ma dosepu do osad kulturowych ale bez nich tez sobie dobrze radzę ;)
 

Marik

Książę
Tsaa widać właśnie, olewasz 90% graczy, emisariusz z 1 pr znaczy dla Ciebie więcej niż perły, eventówki i tysiąc innych sposobów na zdobycie większej ilości pr z powodu że nie każdy gra jak większość i nie kalkuluje, że ta ilość nic nie znaczy. Faktycznie jak ktoś ma 5000 łotrów i 3000 czołgów to te 3 jednostki umilają zbiory.... Podobno podczas rekrutacji do zespołu Inno wymagana jest jakaś wiedza o grze, ale w tym wypadku ewidentnie było po znajomości. Wybacz, ale widząc ,,Zespół FoE,, pod nickiem oczekuje się profesjonalizmu, a nie laicyzmu
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Tsaa widać właśnie, olewasz 90% graczy, emisariusz z 1 pr znaczy dla Ciebie więcej niż perły, eventówki i tysiąc innych sposobów na zdobycie większej ilości pr z powodu że nie każdy gra jak większość i nie kalkuluje, że ta ilość nic nie znaczy. Faktycznie jak ktoś ma 5000 łotrów i 3000 czołgów to te 3 jednostki umilają zbiory.... Podobno podczas rekrutacji do zespołu Inno wymagana jest jakaś wiedza o grze, ale w tym wypadku ewidentnie było po znajomości. Wybacz, ale widząc ,,Zespół FoE,, pod nickiem oczekuje się profesjonalizmu, a nie laicyzmu
Niestety, biorą raczej kogo popadnie z pewnymi wyjątkami. Mnie np. nie przyjęli ;D
poglądy mam zbyt mało popularne i swoje zdanie :< xd ale wiedze o grze mam xd

pomysł idiotyczny. Jak ktoś chce to niech sprzedaje. Zapewne kolega dostał kilka zgłoszeń - usunąłem budynek przez przypadek, czy jest szansa zwrotu? I pewnie stąd taki pomysł by takie zgłoszenia się skończyly xd
 

Urielek

Baron
Ex-Team
Tsaa widać właśnie, olewasz 90% graczy, emisariusz z 1 pr znaczy dla Ciebie więcej niż perły, eventówki i tysiąc innych sposobów na zdobycie większej ilości pr z powodu że nie każdy gra jak większość i nie kalkuluje, że ta ilość nic nie znaczy. Faktycznie jak ktoś ma 5000 łotrów i 3000 czołgów to te 3 jednostki umilają zbiory.... Podobno podczas rekrutacji do zespołu Inno wymagana jest jakaś wiedza o grze, ale w tym wypadku ewidentnie było po znajomości. Wybacz, ale widząc ,,Zespół FoE,, pod nickiem oczekuje się profesjonalizmu, a nie laicyzmu
Ciekawe, wydaje mi się że każdy powinien grać jak chce i nagody powinny być takie jak są, biorąc pod uwage że zwiększanie wartości ratusza zawsze na "propsie".
"emisariusz z 1 pr znaczy dla Ciebie więcej niż perły, eventówki " nigdzie czegoś takiego nie napisałem :)
 

Marik

Książę
Ciekawe, wydaje mi się że każdy powinien grać jak chce i nagody powinny być takie jak są, biorąc pod uwage że zwiększanie wartości ratusza zawsze na "propsie".
"emisariusz z 1 pr znaczy dla Ciebie więcej niż perły, eventówki " nigdzie czegoś takiego nie napisałem :)
Wytłumacz mi zatem, dlaczego tak jak pisałem pierwszym epokom obrywa się najbardziej? Osady tylko 3, handlarz nie, pvp nie, ale perła z jowisza jak najbardziej. Tylko nie pisz bez sensu, liczę na wypowiedź z porządnymi argumentami
 

Urielek

Baron
Ex-Team
Szczerze? Też mi się to nie podoba też chciałbym móc w epoce brązu walczyć na wyprawach czy GPCH :) a może wpłacać w perły :p
Ale w FoE chodzi o przemierzanie epok i jest to taka "zachęta" aby nie siedzieć w najniższej epoce.
 

mastika

Wicehrabia
Domyślnie jest zablokowany do sprzedaży, kliknięcie odblokuj, odhaczenie tego konkretnego budynku i wystawienie go na aukcję raczej trudno uznać za dzieło przypadku ;)

edit, tym bardziej zdjęcie tego budynku przechowajką i wystawienie na sprzedaż również trudno uznać za zdarzenie niespodziewane :D
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A jak przypadkiem sprzedasz?
To będzie problem
Trzeba uważać, z tego co kojarze czasem zwracacie jakiś budynek przypadkowo sprzedany co jest słuszne, błędy się zdarzają i jak ktoś roztrzepany to wierze, że w kółko drugiej szansy nie dostatnie.
sam raz bociana usunąłem z rozpędu :D
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
Domyślnie jest zablokowany do sprzedaży, kliknięcie odblokuj, odhaczenie tego konkretnego budynku i wystawienie go na aukcję raczej trudno uznać za dzieło przypadku ;)

edit, tym bardziej zdjęcie tego budynku przechowajką i wystawienie na sprzedaż również trudno uznać za zdarzenie niespodziewane :D

Odpowiedź została udzielona przez Mastika, osobiście nie mam nic do dodania.
 
nie wiem po co to, jak chcesz to budujesz i tyle, jak nie to po co ma się kisić w plecaku więc lepiej sprzedać u Janusza
 
Wybacz, ale widząc ,,Zespół FoE,, pod nickiem oczekuje się profesjonalizmu, a nie laicyzmu
Dobra, rozumiem że nie musisz się zgadzać z jego zdaniem, ale nie wyzywaj go że został wybrany po znajomości. Każdy ma inny styl gry.
Ps. może sam zgłosisz się do zespoły foe? ;)
 

Marik

Książę
Dobra, rozumiem że nie musisz się zgadzać z jego zdaniem, ale nie wyzywaj go że został wybrany po znajomości. Każdy ma inny styl gry.
Ps. może sam zgłosisz się do zespoły foe? ;)
Czytaj ze zrozumieniem, tu nie chodzi o to jakie ktoś ma zdanie i styl gry, ale o wiedzę praktyczną na temat gry. Gram jakieś 3 lata i nie czuje się na siłach, bo uważam że musze się jeszcze sporo nauczyć. Jak jedziesz do mechanika to oczekujesz chyba że będzie wiedział co robi, a nie pytał jak to działa ;)
 
Wymianę u handlarza możesz zablokować kłódką, a sprzedawać po prostu nie sprzedajesz, ale ta sprzedaż tych budynków z osad tak naprawdę za dużo nie daje, a pozwala pozbyć się śmieci i przy okazji coś tam zarobić, więc nie blokuj tego. Jestem na nie.
 
Do góry