Błąd z zaliczaniem paczek PR przy zadaniach zapętlonych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7658
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7658

Guest
UWAGA
Jest duzy problem z dzialaniem dodawania punktow rozwoju do wspieranych perel poprzez uzycie nowej funkcjonalnosc [+].
Jesli ktos ma juz zrobione wszystkie zadania i ogarnia tzw zadania zapetlone i w nich ma jako zadanie wydanie 79 punktow rozwoju to dodajac punkty poprzez nowy "skrot" nie doliczaja sie one do juz wydanych punktow. Przetestowane i sprawdzone u mnie a blad zgloszony do supportu.
Na Becie nie mozna bylo tego sprawdzic bo... mozliwe ze nie ma tam nikt zapetlonych bo jest juz nowa era uruchomiona.
SPRAWDZCIE swoje punkty i zgloscie do supportu ze jestescie poszkodowani
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Działa, nie ma żadnego błędu:)
Chyba kolego zapomniałeś że te punkty trzeba wydać nie tylko je z inwentarza wyciągnąć lub kupić...
 

DeletedUser7658

Guest
nie działa....
sprawdz dodajac punkty rozwoju przez "Wydaj Punkty Rozwoju" i naciskajac [+]
Potem wybierz te ktore masz w magazynie i sprawdz czy dodaja sie do zadania... u mnie nie dziala - sprawdzalem przed sekunda i jak mialem 16/79 tak mam caly czas...
 

DeletedUser7658

Guest
To może problem jest na naszym serwerze Brisgard .... u mnie wszystko dziala OK przy starym sposobie - czyli najpierw dodajac PR do pola pod nazwa miasta... przy dodawaniu bezposrednio do perly wartosc w zadaniu sie nie zmienia - w obdarowanej perle oczywiscie rosnie ilosc zainwestowanych punktow
 

DeletedUser8110

Guest
Natalia, masz otwarte zadanie powtarzalne "Wydaj XX Punktów Rozwojów" w tym czasie?
Bo chodzi właśnie o to, że punkty wydawane bezpośrednio z paczek do Pereł, nie są liczone w tych zadaniach. Czyżby na Twoim koncie jednak działało to inaczej?

Sprawa została już zgłoszona do naszych programistów.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
aaa mogłam się nie odzywać ;/

Jeszcze raz sprawdzę, wydam tych paczek przez was za dużo :p

- - - Zaktualizowano - - -

Wiec tak:
PR 3 które mi narosły same dodane do perły zaliczyło do zadania
osobna paczka 5 PR dodana do perły zaliczona do zadania
kupiony 1 PR dodany do perły zaliczony do zadania

Czyli to ja mam błąd?!
Mogłam się nie odzywać :rolleyes:
 

DeletedUser7658

Guest
l...widzisz :))))
błąd generalnie potierdzony przez support tylko ze nic w zamian.... dostalem info ze nie bede mial dolozonych tych punktow ktore wydalem w ten sposob do zadania:(((((
niby roznica nijaka bo ok 40-50 szt tak puscilem ale jednak....
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
aaa ja już wiem!
Bo ja wychodzę z miasta gracza i biorę paczkę przez górny panel z plusem
jak dodam paczkę z panelu perły to nie dodaje do zadania:)
 

DeletedUser

Guest
Czyli dodawać starym sposobem. Dziękuję za info, można było popłynąć trochę...
 

DeletedUser775

Guest
Czy to błąd zależy od tego jak działa ta nowa opcja od strony programistycznej. Czy dodaje punkty bezpośrednio z paczek do Pereł czy najwpierw wchodzą na pasek punktów rozwoju i dopiero do pereł.

Jeżeli ta 1 opcja to nie powinno zaliczać do zadań,bo nie wydajemy PR tylko używamy paczek.
Jeżeli 2 opcja to powinni znieść limit posiadanych PR na pasku ponieważ:

Przykładowo mając na pasku 10 PR wchodzimy na czyjąś perłę i ładujemy 30 PR z paczek. To oznacza że przez chwilę na pasku było 20 PR, a tradycyjnie zbierając PR z budynków i pereł nie możemy zebrać drugi raz, gdy mamy powyżej 10.

Chyba, że nie możemy użyć paczek, jeśli mamy PR na pasku, w takim razie nowa opcja nie działa tak jak powinna (sprawdziłem, można bo przycisk "użyj" nie jest zablokowany, a mam 3 Pr na pasku)

ps. Gdybam, bo nie korzystałem jeszcze z tej opcji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7658

Guest
Czy to błąd zależy od tego jak działa ta nowa opcja od strony programistycznej. Czy dodaje punkty bezpośrednio z paczek do Pereł czy najwpierw wchodzą na pasek punktów rozwoju i dopiero do pereł.

Jeżeli ta 1 opcja to nie powinno zaliczać do zadań,bo nie wydajemy PR tylko używamy paczek.
ale jednak cały czas wydajemy PR - "paczki" sa tylko sposobem na ich przetrzymywanie

Chyba, że nie możemy użyć paczek, jeśli mamy PR na pasku, w takim razie nowa opcja nie działa tak jak powinna (sprawdziłem, można bo przycisk "użyj" nie jest zablokowany, a mam 3 Pr na pasku)
mozna uzywac tej opcji majac punkty na pasku.
Moim zdaniem jest tak jak w pierwszym mailu... nikt nie wykryl bo opcja ta weszla rownolegle z nowa era co uniemozliwilo na becie przetestowanie zadan zapętlonych...
Jedyna rada dla tych co mają zadania zapetlone to używać dodawania PR z paczek na stary sposob aż wejdzie poprawka usuwajaca ten błąd...
Jeśli nie jest to błąd tylko świadome "zagranie" powinna być taka informacja przy wprowadzaniu poprawki na serwer
 
Do góry