Błąd w zadaniach.

dawid17612

Hrabia
podczas robienia zadań zauważyłem że jest brak znaku zapytania oraz niema podanej informacji w jakim budynku należy wykonać to zadanie .
bandicam 2021-09-27 13-31-54-964.jpg
bandicam 2021-09-27 13-31-53-447.jpg


w innych zadaniach jest znak zapytania jako podpowiedź.

bandicam 2021-09-27 13-32-02-874.jpg

musiałem stworzyć nowy temat ponieważ każdy z tematem Błędy w grze jest zamknięty, a nie mam zamiaru otwierać 30 wątków i szukać, wyszukiwarka też jest mało pomocna
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Jeśli widzimy jakiś błąd związany z zadaniami to można go również zgłosić poprzez support - nie jest to obowiązkowe, ale na pewno będzie też mile widziane.
 

dawid17612

Hrabia
zgłaszanie przez Suport niema sensu, ponieważ można dodać tylko 1 zdjęcie, jak dodam zdjęcie nr.1 będą wymówki że jest w chmurce a ja nie mam zamiaru użerać się z głupimi odpowiedziami, typu : prosze to bardziej szczegółowo opisać, albo czy moze pan dodać inny scen ekranu,

jakby była opcja dodania 2-5 zdjęć byłoby dużo łatwiej, ale przewaznie wszystko jest zamiatane pod dywan, tak jak błąd który programiści FOE zrobili w czerwcu z Trybem przebudowy, i do tej pory jest nie rozwiązany a ciągle są nowe Aktualizacje. Problem zgłaszałem już z 5 razy i inni tak samo, nawet szczegołowo opisałęm, i skoro mamy nowe aktualizacje a problem nie został rozwiązany czyli zostało znowu wszystko pominięte i udają że nie było tematu, choć zepsuli gre.
 

Kolan

Szlachcic zagrodowy
A czym polega błąd w przebudowie? Jak odrzuci się zmiany to miasto i tak po wyjściu z trybu przebudowy jest przebudowane? Mi się tak raz zdarzyło musiałem wyłączyć i włączyć przeglądarkę.
 

dawid17612

Hrabia
tam są 3 błedy,
1. po sciągnieciu budynków do magazynu nie widzisz tych budynków ile masz jeszcze do wykorzystania, kiedyś świecił się tam wykrzyknik teraz jest on tylko do czasu 1 kliknięcia, wyjdź z przebudowy i wróc.
2. powiedzmy ze postawiłes gdzieś Hagie 6x7 a potem chcesz ją przenieść i dać gdzieś indziej. ale nawet pomimo tego,
stare miejsce jest zablokowane i nic tam nie można postawić bo jest na czerwono że niby nadal jest tam hagia tak jakbyś miał 2 hagie w mieście.
3. miasto z trybu przebudowy wpływa na miasto w FOE
 

Gozur

Wójt
Jeśli widzimy jakiś błąd związany z zadaniami to można go również zgłosić poprzez support - nie jest to obowiązkowe, ale na pewno będzie też mile widziane.
Wiesz, Trupku, jak jakiś czas temu zgłosiłem błąd, to dwukrotnej (chyba) wymianie wiadomości poradzono mi, żebym wciskał klawisze, usuwał ciasteczka itp.
Odpuściłem sobie.
 
Do góry