Błąd na Polach Chwały czy jakaś zmiana ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19613
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19613

Guest
Czemu po całkowitym odcięciu gildii od pola które chciała zdobyć nie zniknął ich postęp w tym sektorze?
Został im sztab i sa widoczni w sektorze gdzie walczyli -102 walki ale jest to 2 pola od ich sztabu.
Jesli tak istotna zmiana to czemu nie było informacji?
To całkowicie zmienia przebieg walk i strategie ekspansji.
 

piotresz

Hrabia
Czy taka sytuacja ma sens? Przecież odizolowany od baz sektor Zielonych i Granatowych powinien przestać istnieć = zrobić się neutralny.
A już na pewno nie powinny być liczone punkty.
Czy czegoś nie doczytałem w regulaminie GPC ?


mapa 2.png
 

MacKayla*

Wójt
A gdzie jest napisane, że zdobyte sektory odcięte od bazy stają się neutralne ?
Wszystko jest ok, sektory zostały zdobyte przed odizolowaniem i tak pozostają. Nadal należą do gildii i można z nich walczyć o sektory sąsiednie.
Tak na logikę - moje wojsko zdobyło walcząc jakiś sektor, zostało potem wprawdzie okrążone, ale przecież nadal tam jest. Dlaczego miałoby przestać istnieć ?
Przez 4 godziny punkty są naliczane, bo to mój sektor.
Nadal dowodzę tym wojskiem i walczę o sąsiednie sektory, powiększając zdobyte tereny.
Mam z nim łączność satelitarną ;)
 
Ostatnia edycja:

piotresz

Hrabia
Satelitą mnie przekonałaś :haha:
Chociaż idąc tym tropem to dlaczego nie mogę atakować dowolnego pola na mapie bo przecież mam lotnictwo i spadochroniarzy ?
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Satelitą mnie przekonałaś :haha:
Chociaż idąc tym tropem to dlaczego nie mogę atakować dowolnego pola na mapie bo przecież mam lotnictwo i spadochroniarzy ?
Z tego samego powodu dla którego prędkość światła wynosi 300000 km/s.

To wie tylko twórca (kim lub czym)kolwiek ON jest.
 

DeletedUser19613

Guest
Nie będę zakładał nowego tematu. W poprzedniej sprawie dostałem odpowiedź suportu że pracują nad błedem.
Oczywiście konkurencyjna gildia spokojnie sobie utrzymała postęp zdobycia mimo odcięcia sektora (nawet nie spadł do połowy) i po ponownym zdobyciu sektora sasiedniego dokończyli małym kosztem tamten zaczety.
Nie czepiam sie drobiazgów, ale...
Czy zostanie poprawione zawieszanie się pokazywanie postepu w czasie zdobywania sektora ?
Nie dość że jest irytujace to ma wpływ na walkę.
Żeby zobaczyć aktualny postęp zdobycia trzeba opuscic PCH i wejsc drugi raz.
W trakcie szybkiej walki o sektor nie ma kontroli nad postepem
 

LostAlex

Rycerz
Nie ma potrzeby. Zielona flaga nie ma prawa pozostać na sektorze, jeżeli ŻADEN sąsiedni sektor nie należy do gildii oznaczonej zielonym kolorem. Mieliśmy podobną sytuację.
O ile to nie jest tylko problem koloru flagi, bo już tak kiedyś miałem. Pokazywał mi inny kolor, ale opis postępu już dotyczył innej gildii, która miała sektor obok.
Dwie gildie atakowały sektor, została odcięta ta która miała więcej postępu, ale flaga miała dalej ich kolor chociaż był tylko postęp tej drugiej. Problem zniknął po przelogowaniu i pokazywało dobrze.
Dlatego pytałem o opisy :)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
W moim przypadku nie pomagał relog. Nasza flaga tkwiła na wcześniej atakowanym sektorze tak długo, dopóki nie zmienił ponownie właściciela. Błąd ten był już wcześniej zgłaszany, o ile dobrze pamiętam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry