Bezdzietni Szczęśliwsi

  • Rozpoczynający wątek Aminario
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13591

Guest
Aminario dziecko nie przeszkadza w siedzeniu do późna w nocy, ja bym raczej powiedziała, że nie pozwala za wcześnie się położyć :)
 

DeletedUser12464

Guest
Szczerze mówiąc sam sobie nie wyobrażam, żeby jakiś dzieciuch przeszkadzał mnie i dziewczynie w siedzeniu do późna w nocy i spędzaniu magicznych chwil.

Jak to dobrze, że Twoi rodzice dawali radę spędzać magiczne chwile ze sobą i jednocześnie mieć Ciebie bo byśmy nie mogli sobie wspólnie popisać. Nie omieszkaj im za to podziękować ;)

Każdy bla bla bla

Myślałem że już weselej nie można, ale żeby Dmowskiego cytować jako wzorzec cnót narodowych i to w kontekście rodzicielstwa? Wyborne! Ja proszę o jeszcze, dawno się tak szczerze nie uśmiałem :)
 

DeletedUser11629

Guest
Dobrze napisała. To, ze ci tego brakowało (dziecka), dowiadujesz sie dopiero jak ono sie pojawi. Nie ma to noc wspólnego z logiką, bo to uczucia :)

Kozietul, ja Cie prosze, miej Ty litosc dla tych nieszczesliwych bezdzietnych. Porozumiewacie sie tajna mowa i chcecie, zebysmy to rozumieli. No nie doskoczymy, bo przeciez nasze zycie emocjonalne jest puste w porownaniu z Waszym. Znizcie sie wiec do naszego poziomu emocjonalnego i zacznijcie pisac jak ludzie.

BTW, czy szczescie ma miare? Czy przed dziecmi nie czuliscie sie szczesliwi w ogole? Czy nie bylobyz to tak, iz dzieci po prostu dolozyly szczescia, ale niekoniecznie je uzupelnily?
 

DeletedUser15227

Guest
Kozietul, ja Cie prosze, miej Ty litosc dla tych nieszczesliwych bezdzietnych. Porozumiewacie sie tajna mowa i chcecie, zebysmy to rozumieli. No nie doskoczymy, bo przeciez nasze zycie emocjonalne jest puste w porownaniu z Waszym. Znizcie sie wiec do naszego poziomu emocjonalnego i zacznijcie pisac jak ludzie.

BTW, czy szczescie ma miare? Czy przed dziecmi nie czuliscie sie szczesliwi w ogole? Czy nie bylobyz to tak, iz dzieci po prostu dolozyly szczescia, ale niekoniecznie je uzupelnily?

Jasne, że człowiek przed pojawieniem sie dziecka był szczesliwy. Dziecko daje Ci wewnętrzne poczucie spełnienia i jest ukoronowaniem egzystencji. Już prościej?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jeszcze wam te dzieci dadzą popalić ^^
Chociaż ja jestem najgrzeczniejszym dzieckiem mojej mamusi, w ogóle bardzo grzeczni wszyscy byliśmy, parę akcji z skakaniem z dachu, sikaniem z okna, pływaniem w rzece w zimie (nie że specjalnie tak wyszło ^^) troszkę zakrapianych imprez, troszkę nocowania u znajomych.

Zero policji! Naprawdę grzeczne dzieci ^^

//PablooS
Już to widzę, Natalia z tyłkiem za oknem :D
 

DeletedUser11629

Guest
Jasne, że człowiek przed pojawieniem sie dziecka był szczesliwy. Dziecko daje Ci wewnętrzne poczucie spełnienia i jest ukoronowaniem egzystencji. Już prościej?

Tak, dzieki Ci, mozesz juz wstac.

Dyskusja o wyzszosci egzystencjalnej jednych nad drugimi przypomina mi niesienie kaganka oswiecenia nieoswieconym, zyjacym w blogim, acz blednym mniemaniu, ze niczego im nie brak...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
Jeszcze wam te dzieci dadzą popalić ^^
Chociaż ja jestem najgrzeczniejszym dzieckiem mojej mamusi, w ogóle bardzo grzeczni wszyscy byliśmy, parę akcji z skakaniem z dachu, sikaniem z okna, pływaniem w rzece w zimie (nie że specjalnie tak wyszło ^^) troszkę zakrapianych imprez, troszkę nocowania u znajomych.

Zero policji! Naprawdę grzeczne dzieci ^^

Natalia ja widzę, że Ty mało dyscypliny dostałaś.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Natalia ja widzę, że Ty mało dyscypliny dostałaś.
Kiedyś mnie ojciec ganiał z nożem w około ławy ^^
Żeby człowiek nie wpadł w paranoje było świniobicie i chciał nas złapać bo rozrabialiśmy, jednak wpisałam sobie to w pamięć opowiadam o tym z dużą dozą żartu, nawet nas nie złapał mniejsze to jednak między nogami ucieknie. Ale dzięki temu w kuchni pojawiła się dyscyplina właśnie, pas koło lodówki wisiał, to był tak znak stopu, w naszym domowym ognisku.
Jego używalność nie była zbyt częsta, bo jak pisałam naprawdę grzeczne z nas dzieciaczki były :)
 

DeletedUser

Guest
Nie opłaca się mieć w tych czasach dzieci ponieważ:
1. Postępuje ocieplenie klimatu
I co z tego, że postępuje ocieplenie klimatu? To zjawisko zawsze można zahamować - tak samo jak rozwój wady wzroku. A po za tym klimat nie ma tu nic do rzeczy...
2. będą pracować do śmierci jako niewolnicy systemu
Tu muszę się z tobą zgodzić - kiedyś rozmawiając z kilkoma młodzieńcami na temat polityki słyszałem cały czas jak wyśpiewują psalmy na cześć Ameryki, która "niesie pokój narodom" i wyklinają Rosję, nazywając ją "Imperium zła". Wystarczy popatrzeć na młodzież, która stawia wyżej państwo nad naród i jest lojalna obecnym rządom - młodzież (przeważnia ta, która deklaruje się później jako lewicowa) nie znając się na polityce wygłasza brednie w postaci - "polskość to nienormalność". Czy wy widzicie też tą analogię - ten czarno - biały kontrast? Jeśli będzie taka młodzież to na własne życzenie - będzie niewolnikiem systemu.
3.zostaną świrami,mordercami,ćpunami lub ofiarami tych osobników
Nad tym długo rozwodził się nie będę - dziś jest po prostu trend na bycie nienormalnym.
4.zbliżająca sie wielkimi krokami III wojna światowa lub I wojna Atomowa
Toteż jest możliwe...
5. pandemie wyłowywane przez koncerny medyczne a nawet wirus zombie który napewno już istnieje
Zalatuje science fiction z posypką zlepionych ze sobą teorii spiskowych.
Nacjonalizm i patriotyzm nie ma tu nic do rzeczy. Absolutnie. Swoją drogą to zastanawiające, w ilu jeszcze tematach można wstawić te tanie hasła...
Za te "tanie hasła" przelewali krew twoi dziadowie i pradziadowie, a czy ty chcesz dzisiaj zbezcześcić ich krew - zakwestionować ich racje, wartości?
 

DeletedUser11123

Guest
Kto ma pszczoły ten ma miód, kto ma dzieci ten ma smród.
Wybaczcie musiałem. Ilekroć zmieniam pieluchy przychodzi mi to zawsze do głowy :D
Dzieci mają do odegrania niebywale ważną rolę w życiu człowieka i trzeba mieć tego świadomość. Otóż linia życia zatacza wielkie koło. Zasadniczo zaczynamy i kończymy w pieluchach. Rolą rodziców jest tak wychować swoje dzieci, że w momencie kiedy krąg będzie się domykał, były na posterunku i tę pieluchę zmieniły.

PS. na koniec instruktarzowy film jak wychowywać dzieci
 

DeletedUser

Guest
Ile masz lat? Tylko bez ściemy.
Wiek tu nie ma nic do rzeczy... Tutaj chodzi o wartości, o porządek moralny, który jest niezmienny od kilku wieków - od kiedy powstała cywilizacja... Dziś mówi się o nowoczesności, ale czy naprawdę jesteśmy nowocześni - kwestionując wszystko co było przed nami i mówiąc o tym "ciemnogród" - wprowadzając barbarzyńskie prawa i jednocześnie mówić tu o tolerancji - wrzeszczeć na ulicach o demokracji, po mimo tego, iż sami są mniejszością, to większość narodu jest właśnie tym owym "demo"? Tutaj potrzebna jest właśnie zapora - przed lawiną tych barbaryzmów... Apeluje do was o uszanowanie polskiej tradycji i kultury - jeśli jesteście tolerancyjni i nazywacie się Polakami - bądźcie... Spróbujcie choć trochę to zrozumieć - nie chcę być niegrzeczny, ale tak będzie lepiej dla was i, dla nas... Życzę miłego dnia!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Kto to są was i kto to są nas ?

heh podziały, normalnie temat rzeka!
Gorszy sort, katole, biali, czarni, rudzi, łysi, kobiety, mężczyźni, ładni, brzydcy, chudzi,grubi, a tutaj bezdzietni i 500+ ;)

A zawsze jak ktoś podzieli to inny sie wpasowuje, jakby bycie sobą było już zbyt proste trzeba zawsze w grupę jakąś się wpisać...
 

DeletedUser15227

Guest
Wiek tu nie ma nic do rzeczy... Tutaj chodzi o wartości, o porządek moralny, który jest niezmienny od kilku wieków - od kiedy powstała cywilizacja... Dziś mówi się o nowoczesności, ale czy naprawdę jesteśmy nowocześni - kwestionując wszystko co było przed nami i mówiąc o tym "ciemnogród" - wprowadzając barbarzyńskie prawa i jednocześnie mówić tu o tolerancji - wrzeszczeć na ulicach o demokracji, po mimo tego, iż sami są mniejszością, to większość narodu jest właśnie tym owym "demo"? Tutaj potrzebna jest właśnie zapora - przed lawiną tych barbaryzmów... Apeluje do was o uszanowanie polskiej tradycji i kultury - jeśli jesteście tolerancyjni i nazywacie się polakami - bądźcie... Spróbujcie choć trochę to zrozumieć - nie chcę być niegrzeczny, ale tak będzie lepiej dla was i, dla nas... Życzę miłego dnia!

Kolego o czym Ty piszesz? Do 1795 r w naszej tradycji zakorzeniło sie warcholstwo i brak poszanowania własnego państwa, co doprowadziło do jego upadku? To mamy kultywować?
Istota demokracji jest poszanowanie mniejszości czy to religijnych czy seksualnych. Demokracja to nie tępa dyktatura większości.
Tam gdzie Ty widzisz barbarzyńców ja widzę istoty ludzkie.
Napisz dokładnie co rozumiesz o co Ci chodzi z ta "Polska tradycja i kultura" bo chyba nie chodzi o "lberum veto"?
 

DeletedUser

Guest
Do 1795 r w naszej tradycji zakorzeniło sie warcholstwo i brak poszanowania własnego państwa, co doprowadziło do jego upadku?
Zaraz, zaraz, ale to szlachta doprowadziła do upadku I Rzeczpospolitej, gdyż nie tylko jej wady, ale też i pozwalanie na "wchodzenie sobie na głowę" zaborcom do tego się przyczyniło - dziś nazywamy to "tolerancją"...
To mamy kultywować?
"Wszystko badajcie, a co szlachetne zachowujcie"
Istotą demokracji jest poszanowanie mniejszości czy to religijnych czy seksualnych.
Ale czy to nas zwalnia od myślenia - czy ten mniemany "demo" (lud) ma być pod dyktando mniejszości?
Demokracja to nie tępa dyktatura większości.
(...)Ciekawe, bo z samej nazwy wychodzi dosłownie "władza ludu" - po za tym co oznacza "tępa dyktatura większości"?
Tam gdzie Ty widzisz barbarzyńców ja widzę istoty ludzkie.
Tylko, że barbarzyńca to też istota ludzka...
Napisz dokładnie co rozumiesz o co Ci chodzi z ta "Polska tradycja i kultura" bo chyba nie chodzi o "lberum veto"?
Nad tym długo się rozwodził nie będę - nazwa sama mówi za siebie...
heh podziały, normalnie temat rzeka!
Gorszy sort, katole, biali, czarni, rudzi, łysi, kobiety, mężczyźni, ładni, brzydcy, chudzi,grubi, a tutaj bezdzietni i 500+ ;)
Popatrzmy na kraje europy zachodniej - niegdyś bogate i kuszące ofertami turystycznymi, teraz walają się w pyle i nie śmią przyznać się do błędu (multikulturalizm spalił na panewce) - czy UE chce skończyć jak cesarstwo rzymskie w 476 r.? To są skutki "tolerancji", która znaczy tyle co "dawanie wejść sobie na głowę". Kiedyś byłem gorącym zwolennikiem tolerancji, demokracji i laicyzmu, itd. Na szczęście dostrzegłem fałsz w tych obłudnych ideologiach, które ze swej natury są zdradliwe, gdyż działają pod wpływem impulsu - gdy lud zechce coś mieć, to będzie miał, ale czy będzie to słuszne, skoro będzie sobie rościł później pretensje?
A zawsze jak ktoś podzieli to inny sie wpasowuje, jakby bycie sobą było już zbyt proste trzeba zawsze w grupę jakąś się wpisać...
Ja nigdzie się nie wpisuję, a tamten post miał trącić sarkazmem...
ja się nie nazwę polakiem. Za to nazwę się Polakiem.
Mój błąd, ale już go naprawiłem.
 

DeletedUser15227

Guest
Zaraz, zaraz, ale to szlachta doprowadziła do upadku I Rzeczpospolitej, gdyż nie tylko jej wady, ale też i pozwalanie na "wchodzenie sobie na głowę" zaborcom do tego się przyczyniło - dziś nazywamy to "tolerancją"...

Szlachta doprowadziła państwo do upadku właśnie przez swoją niczym nieograniczoną władzę, państwa ościenne tylko wykorzystały okazję


Frazes.


Demokracja to władza ludu (obecnie przez przedstawicieli), ale ograniczona władza. Tą władzę ogranicza PRAWO. Przypominam, że mamy trójpodział władzy. Określenie "tępa dyktatura większości" dotyczy władzy ludu nieograniczonej przez prawo.

Hahah kraje Europy zachodniej "niegdyś bogate"...rozumiem że teraz we Francji i UK bieda aż piszczy?


A teraz jesteś zwolennikiem nietolerancji, dyktatury? Jeśli tak to na szczęście jest PRAWO, które hamuje Twoje działania.
 

DeletedUser

Guest
Demokracja to władza ludu (obecnie przez przedstawicieli), ale ograniczona władza. Tą władzę ogranicza PRAWO. Przypominam, że mamy trójpodział władzy. Określenie "tępa dyktatura większości" dotyczy władzy ludu nieograniczonej przez prawo.
http://wypracowania24.pl/wos/202/republika-a-demokracja-roznice. (...) Przeczytaj dokładnie swój tekst i porównaj go z tekstem zawartym w linku.
Hahah kraje Europy zachodniej "niegdyś bogate"...rozumiem że teraz we Francji i UK bieda aż piszczy?
Zależy jak co nazwiesz, dla kogoś bieda to brak pieniędzy, dla kogoś innego to brak zdrowia, a dla jeszcze kogoś innego to szczęście...
teraz jesteś zwolennikiem nietolerancji, dyktatury?
Jestem zwolennikiem trzeźwego rozsądku...
Jeśli tak to na szczęście jest PRAWO, które hamuje Twoje działania.
Prawo nie musi być wcale słuszne, bo przecież, np. prawo "x " będzie zakazywać rozprzestrzeniania agraryzmu, po mimo, iż będzie w nim zapis o tolerancji światopoglądowej. Ergo: zależy jakie obierzemy stanowisko w tej dyskusji...

Tak na marginesie: Staraj się obrać zawsze każde (możliwe) stanowisko w dyskusji, np. Pan "x" pobił mojego kolegę, ale czy pan "x" chciałby być pobity przez mojego kolegę? Ja zawsze (w miarę możliwości) staram się tak robić ;).
 

DeletedUser15227

Guest
http://wypracowania24.pl/wos/202/republika-a-demokracja-roznice. (...) Przeczytaj dokładnie swój tekst i porównaj go z tekstem zawartym w linku.
Wyrosłem z "wypracowań". Tobie polecam http://www.naukowa.pl/Ksiazki/historia-ustroju-i-prawa-polskiego-3387
http://www.naukowa.pl/Ksiazki/powszechna-historia-panstwa-i-prawa-2532?cno
Zależy jak co nazwiesz, dla kogoś bieda to brak pieniędzy, dla kogoś innego to brak zdrowia, a dla jeszcze kogoś innego to szczęście...
Jestem zwolennikiem trzeźwego rozsądku...

Bieda, ubóstwo – pojęcie ekonomiczne i socjologiczne opisujące stały brak dostatecznych środków materialnych dla zaspokojenia potrzeb jednostki, w szczególności w zakresie jedzenia, schronienia, ubrania, transportu oraz podstawowych potrzeb kulturalnych i społecznych. Ubóstwo stanowi zagrożenie dla realizacji celów lub zadań życiowych

Prawo nie musi być wcale słuszne, bo przecież, np. prawo "x " będzie zakazywać rozprzestrzeniania agraryzmu, po mimo, iż będzie w nim zapis o tolerancji światopoglądowej. Ergo: zależy jakie obierzemy stanowisko w tej dyskusji...

Dura lex, sed lex


Właśnie prawo pozwala Ci głosić prawie każde poglądy w tym agraryzm.

Tak na marginesie: Staraj się obrać zawsze każde (możliwe) stanowisko w dyskusji, np. Pan "x" pobił mojego kolegę, ale czy pan "x" chciałby być pobity przez mojego kolegę? Ja zawsze (w miarę możliwości) staram się tak robić ;).

Dziękuje za radę, nie skorzystam. Nie będę tłumaczył ksenofobii i braku tolerancji.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Właśnie się wybieram do Francji, popatrzę na tą "biedę" i znów będę miała problem żeby wrócić do naszego dobrobytu.

Strasznie pomieszanie są tu pojęcia, a temat zboczył w niebezpiecznym kierunku.
A Natalka, troll nad trolle doda pieprzu ;>

Co myślicie o nowej ustawie zakazującej w Polsce Aborcji totalnie, teraz bezdzietność już będzie ogromnym staraniem, nie wspomnę że zagrożonym "gwałtem" bo mój wybór nieposiadania dzieci ustawa może przekreślić.

To popieprzyłam, powodzenia ;)
 

DeletedUser15227

Guest
Właśnie się wybieram do Francji, popatrzę na tą "biedę" i znów będę miała problem żeby wrócić do naszego dobrobytu.

Strasznie pomieszanie są tu pojęcia, a temat zboczył w niebezpiecznym kierunku.
A Natalka, troll nad trolle doda pieprzu ;>

Co myślicie o nowej ustawie zakazującej w Polsce Aborcji totalnie, teraz bezdzietność już będzie ogromnym staraniem, nie wspomnę że zagrożonym "gwałtem" bo mój wybór nieposiadania dzieci ustawa może przekreślić.

To popieprzyłam, powodzenia ;)

Uważaj na Barbarzyńców, którzy mogą być zainteresowani Twoją białą skórą i żebyś się nie "zaraziła" multikulti. Bo narodowcy będą musieli Ci zrobić chemioterapie (jak zasugerował pewien "wybitny" "kapłan").
 
Do góry