bezczynne jednostki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19556
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19556

Guest
Hej,
bardzo proszę o podpowiedź, jak się dostać do "bezczynnych" jednostek?

W menu armii na końcu jest ikonka informująca, że "dla poprawy wydajności, wyświetlane jest 20 jednostek". Co zrobić, żeby wybrać do walki którąś z tych bezczynnych jednostek?
Chodzi o to, że jak dużo walczę, mam dużo rannych jednostek, które się wyświetlają w menu armii. Wiem, że łotrów mam prawie 200, ale obecnie wszyscy widoczni są ranni. Co zrobić, żeby dostać się do tych bezczynnych?

Użyłam filtrów (epoki, jednostek niezależnych), ale dalej mam tylko tych rannych.

Dlaczego te ranne jednostki nie przenoszą się do bezczynnych?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Hej,
Wiem, że łotrów mam prawie 200, ale obecnie wszyscy widoczni są ranni. Co zrobić, żeby dostać się do tych bezczynnych?

Użyłam filtrów (epoki, jednostek niezależnych), ale dalej mam tylko tych rannych.

Dlaczego te ranne jednostki nie przenoszą się do bezczynnych?

Obawiam się, że wszyscy łotrzy są ranni i dlatego nie wyświetlają się z pełnym życiem.
A co do drugiego pytania to pewnie z powodu tego, że uważają graczy za idiotów, którzy posiadając zdrowe jednostki będą leczyli diamentami ranne.
 

DeletedUser18973

Guest
Hmm, mnie się wydaje że jednostki ustawiają się od tych w pełni zdrowia, do coraz bardziej rannych. Według mnie jeśli wyświetlają ci się tylko ranne jednostki to zraniłeś wszystkie które masz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry