Bazgroły fantasy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9989
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9989

Guest
Oto kilka moich bazgrołów w temacie fantasy (te wilkowate postaci to anthro jbc.) Wszystkie postaci są objęte prawami autorskimi i będą wykorzystane w moim komiksie ^^

wikyngiii.jpg
Gryf.jpg
Eternalweeesnowsnow11.jpg

zapraszam również do obejrzenia mojego profilu na dA: http://snowsnow11.deviantart.com/
 

DeletedUser8110

Guest
Fajne, fajne ^^ Zazdroszcze talentu...
Odkąd czytam komiks Twokinds zachwycam się takimi 'wilkowatymi postaciami' :D
 

DeletedUser9989

Guest
Dzięki ^^ Nie znałam tego, ale ogólnie mało osób robi komiksy właśnie z anthro. A już szczególnie, jeśli chodzi o temat fantasy lub średniowiecze
 

DeletedUser625

Guest
Napisałaś w temacie, że to tzw. "Bazgroły fantasy" to sobie nie wyobrażam jak malujesz na poważnie. :)

Ja to nawet na skupieniu się i przyłożeniu na poważnie w życiu bym czegoś takiego nie narysował. Kiepsko się cenisz. :D
 

DeletedUser3

Guest
Jak kiedyś napiszę książkę fantasy, to zatrudnię Cię do zrobienia ilustracji ;].
 

DeletedUser

Guest
Naprawdę świetne rysunki.Można by powiedzieć że wyglądają jakby było zrobione komputerowo;)Ogromny talent masz człowieku:)
 

DeletedUser8996

Guest
Wchodzę sobie w temat, myślę jakieśtam rysunki zobacze, ale nie gdy zobaczyłem, to naprawdę Twoje rysunki są wyśmienite po prostu ;)
 

DeletedUser9989

Guest
Dla mnie każda kolejna praca jest lepsza od poprzedniej więc moje prace dość szybko awansują na poziom ''bazgrołów'' xD
:)

- - - Zaktualizowano - - -

Chętnie przeczytam :D

- - - Zaktualizowano - - -

Dzięki ^^ Pierwszy i trzeci były robione na komputerze, drugi w traditionalu~

- - - Zaktualizowano - - -

Dzięki ^.^ Fajnie, że ci się podobają~
 

DeletedUser8507

Guest
Zdecydowanie bazgroły-mi się nie podoba, ale innym tak. :p
 

DeletedUser586

Guest
Super, bardzo fajna galeria na DA :) Ja osobiście rysować nie umiem ale fotografuję :p
 
Do góry