Bandyci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15092
  • Data rozpoczęcia

Czy warto wprowdzić pomysł

  • Tak

    Głosy: 1 16,7%
  • Nie

    Głosy: 5 83,3%

  • W sumie głosujących
    6
Status
Zamknięty.

DeletedUser15092

Guest
Chcemy powspierać wszystkich, jednocześnie zdobywać punkty do wieży, bądź rankingu, w kontynencie jesteśmy 3 epoki w przód, co robić? Pomysł zakłada możliwość walki z losowo wygenerowanymi oddziałami wroga.

bez-tytu-u.png


Armia jest dostosowana do tego, na jaką wieże zdobywamy punkty.Jednostki generowane są w następujący sposób:
Jest 8 slotów. W miejsce 7 z nich są losowo generowane jednostki z danej epoki. Ósmy slot jest zarezerwowany na łotra, dobosza, chorążego bądź czempiona (w zależności jak los zadecyduje). Jedyną nagrodą za zwycięstwo są punkty w wieży.
W tej walce nie działają bonusy z pereł. Poddać się nie można. I to tyle :)

Jest to dobra opcja dla tych, co chcą jednocześnie mieć punkty w wieży, wysoki ranking i plany do pereł.
 

Mikekun

Książę
siemanko

To co może jeszcze przy używaniu opcji wsparcia będziemy otrzymywać darmowe łotry? No kolego pojechałeś po równi z takim pomysłem.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser15570

Guest
Foe jest, przynajmniej z nazwy, gra strategiczna, bo wlasnie trzeba sie zdecydowac i wybrac, czy idziemy droga militarna i wolniej robimy badania, czy moze ekonomiczna, ale za to mamy niedobor medali z wiezy, albo albo, na tym to polega.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Licząc na medale z wieży można się przeliczyć, to nie jest dobre źródło medali,
Większość medali zdobywa się z pereł i zadań powtarzalnych.
 

DeletedUser15092

Guest
siemanko

To co może jeszcze przy używaniu opcji wsparcia będziemy otrzymywać darmowe łotry? No kolego pojechałeś po równi z takim pomysłem.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

Nigdy nie uważałem, że wiem co by było anjlepsze dla tej gry. Temat do zamknięcia
 
Status
Zamknięty.
Do góry