[Komunikacja] Ban na chat globalny

Czy podoba Ci się pomysł wprowadzenia banów wyłącznie na chat globalny?

  • Tak, perma-bany nakładane na całe konto za global są zbyt surowe.

    Głosy: 3 20,0%
  • Nie, perma-bany to odpowiednia kara. Nikt nie zasługuje na poprawę :(

    Głosy: 12 80,0%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

Don Flamingo

Baronet
Witam. Uważam, że aktualne kary za pisanie nieodpowiednich treści na globalu są nieadekwatne do przewinień.
Przykład: permabany dla wieloletnich graczy na Arvahall, takich jak np. 'Pogrom11' (za spam) czy 'lukaszckm' (za wulgaryzmy wypisywane po wypiciu paru piwek xD)
Nie wiem jaki jest sens w banowaniu takich wieloletnich graczy, inwestujących w grę swoje własne PLN na diaxy.
Ale ludzie mają prawo mieć gorszy dzień.
Dlatego proponuję wprowadzenie czasowych banów za pisanie nieodpowiednich treści na globalu.
Ban obejmowałby wyłącznie możliwość pisania na czacie globalnym
.
Kara za pierwsze przewinienie wynosiłaby 24h
Za drugie przewinienie blokada trwałaby 48h
A za każde następne: 1 tydzień
Uwierzcie mi: niemożliwość odpisania komuś na globalu, gdy ktoś nas obsmarowuje, byłaby dużo gorszą torturą dla winowajcy, niż ban stały :)
Wprowadzenie zmian w zasadach gry również musiałoby być uwzględnione w takim przypadku:
Obrażasz kogoś na globalu = dostajesz bana na chat globalny.

Btw. Pytanie do administracji: Czy banując graczy na stałe, sami nie odcinacie sobie źródła dochodu ?
 

Uriel UwU

Baron
Ex-Team
Ogólnie to perm w tej grze za czat nie istnieje chyba ze idziesz w zaparte że o niczym nie wiesz, to wtedy ten perm pozostanie~

Ban obejmowałby wyłącznie możliwość pisania na czacie globalnym.​

Muj błąd taki ban nie istnieje, jest taki zakazujący wysyłania jakichkolwiek wiadomośći

Pogrom11' (za spam)
Taaa? Za 1 wiadomość i już perm? A nie za to przypadkiem że regularnie dostawał bany o czym sam pisał? I w końcu dostał perma za to?
Co do pytania btw to ci nie powiedzom
 
Ostatnia edycja:

Don Flamingo

Baronet
Pogrom dużo spamował. Był jaki był - czasem nawet nieznośny. Ale ban permamentny to chyba lekka przesada :)
Lukaszckm odpalił się raz na parę tygodni i zwyzywał jednych czy drugich. Osobiście nigdy nie czułem się zgorszony ich postawą. Bardziej to człowieka bawiło niż wywoływało jakiekolwiek negatywne emocje xD
Moim zdaniem wystarczy ban na chat -> długość takiej banicji i tak ustalałby support.
Jeśli pomysł się podoba, to głosujcie na TAK.
Jeśli uważacie że permabany na całe konto są ok, to głosujcie na NIE.

@Edit.
O ludzie, 100% głosów na 'nie' (nie licząc mego skromnego głosiku... :D) Nie tego się spodziewałem.
Temat można raczej zamknąć. Nie wiedziałem, że Polacy lubią być aż tak surowo karani :)
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
Na serwerze A musiałbyś zbanować pół serwera, zarówno zwykłych graczy ich multi, a nawet supportera. To co się tam dzieje to patologia w wydaniu skrajnym, czytanie tego odpycha i zniechęca do gry. Na miejscu nowego gracza bym po prostu zrezygnował. Co do tematu nie mam pojęcia jak można dawać perm bana za spam czy wulgarne pisanie, jeszcze zrozumiałbym jakby komuś groził w realu. Patologia się szerzy
 

Uriel UwU

Baron
Ex-Team
Cofam moją powszednią wypowiedź po przeczytaniu tego jeszcze raz ten cały pomysł jest idiotyczny, zrobienie z niego sensownego postulatu wymagało by napisanie go od nowa
 

Don Flamingo

Baronet
Permaban za pisanie na chacie wydawał mi się zbyt dotkliwą karą, ale skoro uważacie że jest w porządku, to szanuję wasze zdanie.
Ja sam nie mam problemów i akceptuje ustalone zasady i reguły gry :)

Ok. Proszę zatem adminów o zamknięcie tematu :)
 

deliryk

Wicehrabia
Permaban za pisanie na chacie wydawał mi się zbyt dotkliwą karą, ale skoro uważacie że jest w porządku, to szanuję wasze zdanie.
Ja sam nie mam problemów i akceptuje ustalone zasady i reguły gry :)

Ok. Proszę zatem adminów o zamknięcie tematu :)
prawie nie korzystam z czatu w grze, dla normalnego gracza to niepotrzebne

chyba, że idzie nakręcać aferke albo sprzedaje surke/pr - bo tam nic innego nie ma praktycznie
 

deliryk

Wicehrabia
no to jak jest taki cel, to ban zasłużony :p

wszelkie kłótnie, wyzwiska itd. moim zdaniem działają na niekorzyść gry, a nie osób, które się spierają

osoby postronne po prostu nie mają chęci tego czytać i nie po to grają

zadymiarze niech sobie zrobią priva i powyzywają :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry