[Zgłoszone] Avatary dla naszych Pań - reaktywacja ;)

  • Rozpoczynający wątek abebe
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł z avatarami dla naszych Pań jest dobry?


  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W związku z popełnionym przeze mnie błędem przy tworzeniu ankiety, niejako z urzędu, zostałem skarcony i ankieta została zamknięta. Jako,że pomysł spotkał się z życzliwym przyjęciem jak również za sugestią Pani Kierowniczki zdecydowałem o ponownym zaprezentowaniu pomysłu na avatary dla Pań.

Poniżej skopiowany tekst z poprzedniego mojego posta o avatarach:

Tak sobie pomyślałem (trochę zabolało ), że należałoby jakoś uhonorować nasze Panie. Wiele z nich zakończyło podboje nowych prowincji a tym samym nabyły prawo do nowych avatarów, niestety męskich
Mój pomysł:

avatar za zdobycie północnych prowincji - piękna squaw, dzielna indiańska wojowniczka lub urocza temperamentna piratka

avatar za zdobycie południowych prowincji - ognista seniorita

Mam nadzieję, że pomysł nie należy do tych bardzo ingerujących w mechanizm FoE.
 

DeletedUser8110

Guest
Taka urocza i sympatyczna głupotka :)
Co prawda już się przyzwyczaiłam do swojego rudowłosego awatara, ale pomysł fajny... ;)
 

DeletedUser

Guest
Sonda wskazuje na 100% poparcia:)
Miło mi z tego powodu i liczę, że w najbliższej poprawce, nasze Panie otrzymają możliwość wyboru spośród dedykowanych pięknych avatarów :)
Pozdrawiam przesympatyczne uczestniczki tej zabawy:)
 

DeletedUser9945

Guest
a dla mnie to żadna różnica czy te awatary będą czy nie więc jestem na nie bo dla mnie ani dla żadnej kobiety nic to nie wniesie
Zresztą sam może sobie daj avatar ognistej seniority zobaczymy czy Ci się spodoba a znając abebe ten avatar będzie wyglądał jak prostytutka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wyczuwam agresję w Twoim poście ale wybacz, moja przesympatyczna interlokutorko, nie wolno uogólniać ;)
to, że Tobie się ten pomysł nie podoba (domyślam się z jakich powodów) to niestety nie znaczy, że wszystkim Paniom na FoE również się nie podoba:)

Jeśli jednak te avatary się pojawią (czego życzę miłym Paniom) to będzie mój malutki wkład w dobre samopoczucie przynajmniej części graczy na FoE ;)

Pozdrawiam Cię serdecznie :)
 

DeletedUser8110

Guest
Monikata, to były tylko przykłady, żartobliwe zresztą, nie ma co się denerwować :)

W sumie ciekawa jestem twojej wizji 'ognistej seniority' abebe xD przed oczami z jakiegoś powodu mam ognie piekielne... :D
 

DeletedUser8

Guest
Nie chciałabym zamykać tematu z powodu offtopa, więc proszę wrócić do tematu. (Posty skasowane)
 

HuanMing

Książę
a dla mnie to żadna różnica czy te awatary będą czy nie więc jestem na nie bo dla mnie ani dla żadnej kobiety nic to nie wniesie
Zresztą sam może sobie daj avatar ognistej seniority zobaczymy czy Ci się spodoba

Monikato, mów za siebie.
Tak się składa, że jestem kobietą. Pomysł dla mnie coś wnosi, wyobraź sobie. A avatar ognistej seniority na pewno mi się spodoba.
 

DeletedUser

Guest
Ja też nie mogę się doczekać ognistej seniority - jako kobieta to piszę :p
 

DeletedUser9945

Guest
To abebe może nazwij swój avatar "ognisty macho" (tzn napalony) to będzie tak samo jak ta "ognista seniorita"=czyli temperamentna a zatem dobra w jednej dziedzinie z tego co wiem gracze nieletni też tu są wiec uważaj na nazewnictwo...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Ognista = temperamentna, ale także niezrównana, silna, piękna, idąca naprzód .... chyba tylko ty masz takie skojarzenia ...
 

DeletedUser

Guest
Odwieczna dyskusja;)

"co autor miał na myśli" :)
Autor miał na myśli avatar wyróżniający Panie, które swoją odważną grą zdobyły silnie bronione prowincje:)
Jakiż inny avatar bardzie oddałby ich odwagę? Jeśli przy tym są piękne a każda kobieta jest piękna, (czasem piękno bywa ukryte lub skrywane z różnych względów i nie tylko to fizyczne) to osobiście byłbym zachwycony takim wizerunkiem:)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Tylko któż będzie tym śmiałkiem i podejmie się wyzwania, aby stworzyć piękny, a zarazem odważny portret ognistej seniority, która swym wdziękiem zdoła powalić nawet Monikatę ? ;> ;> ;>
 

DeletedUser9461

Guest
To abebe może nazwij swój avatar "ognisty macho" (tzn napalony) to będzie tak samo jak ta "ognista seniorita"=czyli temperamentna a zatem dobra w jednej dziedzinie z tego co wiem gracze nieletni też tu są wiec uważaj na nazewnictwo...

Skąd ci takie skojarzenia przychodzą ??? Dobrze że z tej gildii odeszłem.
A co do pomysłu jestem na tak.
 

DeletedUser9945

Guest
Abebe mógłbyś poprawić to nazewnictwo na takie które się mniej kojarzy?? Bo jednak to które napisałeś kojarzy się z jednym... W dodatku Twoje odpowiedzi później tym bardziej kojarzą ten avatar z jednym...
a mam nadzieje ze nie chcesz zrobić burdelu z tych prowincji w których te avatary miałyby się pokazywać...

- - - Zaktualizowano - - -

Może i facetom to by pomogło w zakładaniu kont i grze ale napewno sprawiłoby że pare dziewczyn by sie zbulwersowało nazewnictwami avatarów które posiadają (chodzi o tą cześć więcej aseksualną i drażliwą na wykorzystywanie kobiet)
 

DeletedUser8110

Guest
A może by tak ciut poczucia humoru wykazać? ;)
Cały temat był dość takim humorystycznym pomysłem moim zdaniem, po cóż te nerwy ?
 

DeletedUser

Guest
Zrobię offtop bo nie moge wytrzymać ;<
Najwyżej sobie to zaraz usuniecie moderatorzy :p

Gdzie tu można wzorem czatu globalnego kogoś zignorować albo zgłosić - BO JA JUŻ TYCH WYPOWIEDZI NIE MOGĘ MONIKATY CZYTAĆ!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mam pytanie i zarazem prośbę, w tym temacie zostało już powiedziane wszystko (lub prawie wszystko).
Czy można zamknąć temat pozostawiając ankietę?
Pytanie kieruję do naszego Teamu :)

Mimo gorącej dyskusji mam cichą nadzieję, że uda się przeforsować ten pomysł?

Dziękuję wszystkim za poparcie i dziękuję Tym, którzy "niechcący" przyczynili się do licznego głosowania;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Niestety o ile mi wiadomo nie idzie zamknąć tematu a mieć ankietę otwartą.
Sprawdzę to zaraz ale wątpie.

Nie da się jednak.
 

DeletedUser

Guest
W takim razie, jeżeli według oceny Teamu, pomysł ma szansę na realizację, proszę o potwierdzenie i zamknięcie tematu.
Jeśli jednak byłby problem z implementacją proponowanych avatarów to również wnoszę jw ;)
Dziękuję i pozdrawiam :)
 

DeletedUser8

Guest
Dodam do listy pomniejszych dodatków, ponieważ nie jest to pilne, ale będzie zgłoszone.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry