Automatyczne wsparcie

Status
Zamknięty.

astrotaurus

Hrabia
Nie mogę znaleźć informacji o tym.
Niektórzy ludzie na krajowych serwerach już to mają. Na becie też to było selektywne, nie wiem jak jest teraz...
ktoś coś wie bliżej?
 

Johnny McBride

Wicehrabia
wiadomo tylko tyle, że są to kolejne testy A/B, gdzie bliżej nieokreślona grupa ma wcześniejszy dostęp i to testuje, a reszta może tylko o tym poczytać i co najwyżej zaparzyć sobie meliskę i czekać.
 

astrotaurus

Hrabia
no, jeśli już, to nie test a/b tylko ostrożność z lęku przed przepaleniem się serwerów.
Można toto kliknąc i robić sobie coś innego, a motywka leci w międzyczasie.
Bo odbywa się to (system pokazuje odliczanie) chyba nie szybciej, niż przy ręcznym klikaniu. Tyle że - jak mówię - w międzyczasie można robić coś innego. A jakby sie wszyscy naraz dorwali, wszyscy chcieli zmotywować znajomych, gildian sąsiadów to byłby Armagedon na łączach. :)
 

hddk

Hrabia
Tak. Ja mam automotywkę na krajowych, a na Becie nie.

Funkcja mega wygodna. Niech tylko naprawią błąd z niezaliczaniem zadań na wsparcie budynków :)
 

GEoMax

Baron
U mnie też to leci ... ale zastanawiam się czy to takie dobre ? na manualu mogę wybrać, a na jakiej zasadzie to tu lata ?
 

aza III

Wójt
Może i dobre ale na kompie. Na mobilu trzeba wcześniej obejrzeć reklamy więc skórka za wyprawkę.
 

astrotaurus

Hrabia
jest to bardzo fajne, można kliknąć motywkę i wyłączyć grę, a i tak się zrobi.
na pobocznych krajowych gdzie jestem w epokach przemysł/postęp i zbieram raptem 150-200 pr dziennie przybyło mi po 10-20 dziennie. widać troche ludzi to ma i klika, więc różne świątynie wiedzy i inne takie sa motywowane bardziej niz były wczesniej. :)

a na becie także nie wszyscy to mają jeszcze... i nie wiadomo jakie sa plany. i chyba nie tylko ja nie widziałem żadnego oficjalnego info o tym temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry