[Tawerna znajomych] Automatyczne siadanie w tawernach

Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany?

  • Tak

    Głosy: 22 91,7%
  • Nie

    Głosy: 2 8,3%

  • W sumie głosujących
    24

Dixaroc

Baron
Mamy automatyczną motywację. Czemu nie wprowadzić opcji siadania we wszystkich dostępnych na daną chwilę tawernach?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jeśli to ma być analogicznie do automatycznego wsparcia to poprę jedynie przy jednoczesnym wycofaniu zadań typu "zbierz x srebrników"
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Dlaczego? Przecież przy automatycznym wsparciu też masz nadal w zadaniach do wypełnienia np. "zmotywuj / odrestauruj x graczy".
Poważnie? Nie widzisz różnicy? Przecież zebranie 4000 srebrników zależy od aktywności znajomych, a nie mojej. Czy motywuję tradycyjnie, czy zbiorowo, to mój wybór. Jaki mam wpływ na to, że znajomi nie polecą "zbiorówką" gdy nie będzie miejsca w mojej tawernie? Nie zawsze jest czas na punktualne sprzątanie tawerny.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Poważnie? Nie widzisz różnicy? Przecież zebranie 4000 srebrników zależy od aktywności znajomych, a nie mojej. Czy motywuję tradycyjnie, czy zbiorowo, to mój wybór. Jaki mam wpływ na to, że znajomi nie polecą "zbiorówką" gdy nie będzie miejsca w mojej tawernie? Nie zawsze jest czas na punktualne sprzątanie tawerny.
no ale to mozesz puscic raz jeszcze autotawerne po np. 3-4h
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Dlatego pisałam, że to nie może działać tak, jak automatyczne wsparcie. Jak leci automotywka, to już zalicza wsparcie na 24h, niezależnie czy było coś do wsparcia czy nie.
what, wydawało mi sie ze jak cos ma sie odblokować za np. 2h, to mozesz normalnie raz jeszcze pussic automotywke po 2h z opcja 1/x

albo ręcznie dac temu komus wsparcie.

w zyciu na to zwracałem uwagi, jezeli tak to działą to jest mega turbo idiotyczne
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
what, wydawało mi sie ze jak cos ma sie odblokować za np. 2h, to mozesz normalnie raz jeszcze pussic automotywke po 2h z opcja 1/x
Nie. Jeśli nie było nic do zmotywowania, to już nie puścisz raz jeszcze, bo masz przerwę 24h. To nie działa z uwzględnieniem czegoś do zmotywowania, ale czasu Twojej ostatniej akcji. Miasto "porzucone" też możesz potraktować automotywką co 24h, tylko jaki będzie efekt?
hmm ale jak z paska klikniesz wesprzyj "ręcznie" i ten ktoś nie miał nic do zmotywowania, to też się zużyje. chyba że każdemu zaglądasz do miasta i sprawdzasz czy ma cos do zmotywowania
Tak, ale do tawerny nie wejdziesz i nie "zaliczysz" wizyty. Dlatego pisałam, że nie może to działać analogicznie do masowej motywacji.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nie. Jeśli nie było nic do zmotywowania, to już nie puścisz raz jeszcze, bo masz przerwę 24h. To nie działa z uwzględnieniem czegoś do zmotywowania, ale czasu Twojej ostatniej akcji. Miasto "porzucone" też możesz potraktować automotywką co 24h, tylko jaki będzie efekt?

Tak, ale do tawerny nie wejdziesz i nie "zaliczysz" wizyty. Dlatego pisałam, że nie może to działać analogicznie do masowej motywacji.
dobrze wiedzieć, zawsze to coś nowego, w takim razie pełna zgoda z Twoimi uwagami.
 

Dixaroc

Baron
Analogicznie, a nie identycznie. Chociaż to rzeczywiście dziwne, że przy motywce, jak nie ma nic do zmotywowania to zamyka na 24h możliwość ponownej motywacji. Trochę słabo, zwłaszcza, że na mobilce trzeba obejrzeć reklamy, aby ta motywka poszła automatycznie.
 

koordi

Wójt
zamyka bo za kliknięcie motywacji, nie ważne czy beneficjent coś ma do zmotywowania czy nie, to ty jako motywujący dostajesz bonus w złocie i ewentualnie planach oraz nagrodach z pereł
 

koordi

Wójt
albo coś się nie zrozumieliśmy albo coś ważnego Cię ominęło :p

motywka i jej bonusy to podstawowy element samego startu w grze :)
zakładasz miasto, odwiedzasz 100 gildii i motywujesz pi razy oko 5000 graczy, zyskując tym samym około 250 000 złota w epoce żelaza + plany
ręcznie klikanie byłoby masakrą, ale dzięki automatycznym + reklamy to aż tak nie boli
 

Szarogęś

Szlachcic
albo coś się nie zrozumieliśmy albo coś ważnego Cię ominęło :p

motywka i jej bonusy to podstawowy element samego startu w grze :)
zakładasz miasto, odwiedzasz 100 gildii i motywujesz pi razy oko 5000 graczy, zyskując tym samym około 250 000 złota w epoce żelaza + plany
ręcznie klikanie byłoby masakrą, ale dzięki automatycznym + reklamy to aż tak nie boli
Dzięki automatom nie boli, ale i tawerna i motywka kuleją i będą kulały, dopóki istnieć będą zadania typu " zmotywuj", "odwiedź".
Staram się porządnie wspierać znajomych, ale już podczas eventów liczę staranniej, żeby do zadania zostało; ee, głupie to ;)
 
Do góry