Atak bezpośredni

  • Rozpoczynający wątek Iro55
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co to w ogóle jest i jak go stosować.
Myślę że to przez niego tracę oblężenie zanim stoczę 1 walkę.
 

Auksacer

Wicehrabia
Człowieku, weź czytaj co ludzie do Ciebie piszą! W innym temacie zadałeś to samo pytanie i postawiłeś tą samą teorię. Godzinę później odpowiedziałem Ci na to, a Ty teraz znów tworzysz nowy temat i dalej to ciągniesz. Już pomijam tutaj fakt, że wypowiedziałeś się wtedy na temat, z którym nie zapoznałeś się, a wystarczyło tylko poczytać ogłoszenie o wersji 1.57 i wszystko byś wiedział. Jak można w ogóle wypowiadać się w temacie z aktualizacją, a nie przeczytać nawet ogłoszenia z tą aktualizacją? Poczytaj co Ci tu odpisałem:

https://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=11827&page=3&p=130887&viewfull=1#post130887

A tu ogłoszenie, gdzie WSZYSTKO dokładnie pisze co i jak:
https://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=11828


P.S.
Tylko proszę Cię, zlituj się i nie twórz znów nowego tematu w tej sprawie:D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
No to mędrcu odpowiedz mi jak to jest możliwe że w ciągu 50 sekund tracę oblężenie składające się z czołgów steahl.
Perły także mam niezłe
 

Auksacer

Wicehrabia
Oblężenie to tylko 10 walk. Jak zbija Ci go 4-5 Graczy z dobrym sprzętem i połączeniem internetowym, to bez problemu w minutę możesz go stracić. Zeus, Castel i Katedra w ogóle nie wpływają na siłę oblężenia. Nawet Obserwatorium, Zamek z Deal, Cerkiew i współczynnik wsparcia gildii nic nie dają. Oblężenie zawsze ma 0% bonusu, więc dość łatwo je zbić. Co prawda może zdarzyć się skrajny przypadek, że oblężenie po podsumowaniu dostanie bonus wsparcia, ale ja jeszcze takiego przypadku nie widziałem, a walczę w GvG prawie codziennie:)

Mam też nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że w GvG nie toczy się walk ręcznie, tylko przy użyciu automatu?:) Bo to w sumie może być źródłem Twojego problemu.

Dalej w tą dyskusję nie będę się już zagłębiał, bo nie zauważyłem, żeby po tej aktualizacji coś się zmieniło względem szybkości zbijania oblężeń w GvG. Jak już też zauważyłeś (jeśli przeczytałeś ogłoszenie o wersji 1.57, które już 2 razy Ci przesłałem), atak bezpośredni to coś całkiem innego i w dodatku nie został on jeszcze nawet wprowadzony, więc nie może być przyczyną szybkich strat oblężeń. Musisz sam wpaść na to czemu tak się dzieje i zastosować właściwą strategię:)

W każdym bądź razie życzę powodzenia i udanych podbojów:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12062

Guest
Zbicie oblężenia dla Gildii, w której walczy 10-15 osób to kwestia 20s. Wszyscy wciskają atakuj, automat i po chwili oblężenia nie ma. Mnie tempo znikania Twojego, jeśli źle trafiłeś, jakoś nie dziwi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry