Artykuł o FoE

  • Rozpoczynający wątek GhostGobe
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11123

Guest
"Gry przeglądarkowe nastawione są głównie na ludzi szukających darmowej rozrywki, niewymagającej mocnego sprzętu"
Już wstęp do artykułu jest świetny. Nie ma to jak zaczynać od żarcików :haha:
 

DeletedUser625

Guest
Widać, że autor ma podejście do gier przeglądarkowych takie jakimi były kiedyś. Teraz są coraz bardziej złożone i wymagają lepszych sprzętów. FoE jest tylko jedną z tych bardziej wymagających. :)

- - - Zaktualizowano - - -

Co do tego, że: "Gracz w razie problemu nie jest pozostawiony samemu sobie." nie jest do końca prawda. Często jest tak że ktoś ma problem, a support nie może tego rozwiązać bo albo nie może bo ma surowo zabronione, albo mu się nie chce, albo nie ma odpowiednich narzędzi i gracz musi czekać niezliczone tygodnie aż Inno to naprawi. Niektóre błędy które zgłosiłem 2 lata temu dalej występują. :) Mam wrażenie, że ktoś z Inno mu zapłacił za ten artykuł, jest nadmiernie wychwalający.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Mam wrażenie, że ktoś z Inno mu zapłacił za ten artykuł, jest nadmiernie wychwalający.

Albo swoje małe problemy w supporcie miał naprawiane od razu i stąd takie przekonanie ;)
Za duży artykuł to to nie jest, coś tam o GvG, coś tam o Gildiach, mała wzmianka o planowaniu... ale zawsze coś :p
 

DeletedUser

Guest
No tak, problemy z logowaniem się na konto i problem ze znikającymi jednostkami (wyprodukowana jednostka od razu się gdzieś gubiła - nie było jej) zostały mi szybko naprawione. To było dość dawno temu, nie wiem jak jest z tym teraz. Tekst miał być luźny, nie pisałem go, bo dostałem pieniążki, po postu z wielu tego typu gier z tą jestem najdłużej i ta sprawia mi najmniej problemów

- - - Zaktualizowano - - -

Chcąc być obiektywni, na podstawie Waszych opinii poprawiłem artykuł, stosownie do sytuacji.
Pozdrawiam
 
Do góry