Armia w modernizmie

Status
Zamknięty.

Wanat70

Wójt
Cześć dziś wszedłem do modernizmu i mam pytanie jakie jednostki są dobre do walki na mapie modernizmu a jakie są dobre do obronny miasta ?
 

DeletedUser14352

Guest
Do walki najlepsze czolgi,piechota zmotoryzowana i na duza ilosc czolgow przeciwpancerni.
Dziala raczej lipne bo padaja szybko od snajperow,spadochronow a czolgi sa 2razy szybsze od tych z postepu wiec bez strat sie nie obedzie(na 102%ataku ciezko mi bylo 2strzalem zabic czolga 0%obrony na gvg 4-6obrazen).
 

DeletedUser

Guest
a co ja mam powiedzieć mam około 20% ataku pod koniec roku przejdę do modernizmu i przetestuję jednostki jeśli temat nie będzie zamknięty to podam jakie według mnie są dobre :)

w postępowej dobrze mi się gra 6x artyleria i 2x snajperki pokonuje nawet lekko zbrojne które np chowają się po lasach :) komputer bywa mało inteligentny i łatwo go wywabić nie udało mi się przetestować czołgu z postępu akurat nie jest mi po drodze w badaniach może z poszukiwacza skarbów wypadnie wtedy sprawdzę jak nim atakuje się :)
 

DeletedUser14352

Guest
Czolgi z postepu sa takie se,tankowate sa ale jak sa dziala to ogromne straty sa.Z modernizmu juz duzo mniejsze bo w drugiej turze juz bija ale za to sekcja przeciwpancerna duzo bardziej boli od poboru i ciezko na 3strzaly nawet ich zabic.A snajper to bardzo dobry wojak na altylerie i lekka kazdego rodzaju i nie sa tacy kamikaze jak spadochrony :p
 

DeletedUser13910

Guest
Ja atakuję 4x działo szybkostrzelne, 2x czołg i 2x snajper prawie zawsze wygrywam bardzo rzadko przegrywam a walczę tylko na automacie. Jak wszedłem do modernu to zamieniłem działa szybkostrzelna na samobieżne(są to jedyne jednostki które mogę produkować z modernu, bo innych jeszcze nie odblokowałem) i nie sprawdziło się to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry