Arktyka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13299
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz ten pomysł?

  • Jestem za zmianą

    Głosy: 4 57,1%
  • Teraz jest ok

    Głosy: 3 42,9%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser13299

Guest
A jakby tak perły ludzi którzy aktualnie są w arktyce dawały surowce z przyszłości do skarbca? przynajmniej na ten czas dopóki surka z arktyki nie jest do niczego tam potrzebna? Sporo ludzi nie wchodzi w arktyke przez właśnie ten problem.
 

DeletedUser15377

Guest
Jestem całkiem za

Gdzieś na forum widziałem równie fajny pomysł by Twórcy dali zarządzającym gildią możliwość wyboru z jakiej epoki surowce będą produkować perły gildyjne danego gracza. ale to pewnie strefa marzeń...
 

kasia2389

Arcyksiążę
A jakby tak perły ludzi którzy aktualnie są w arktyce dawały surowce z przyszłości do skarbca? przynajmniej na ten czas dopóki surka z arktyki nie jest do niczego tam potrzebna? Sporo ludzi nie wchodzi w arktyke przez właśnie ten problem.
To są półśrodki, należy dążyć do uruchomienia kolejnej mapy epoki AP na kontynencie wojen gildii.
 

DeletedUser15377

Guest
A więc niejako skłonić ich do przyznania się do błędu jakim było ustanowienie jednej mapy dla wszystkich kolejnych epok, a z tego co widzę oni zbyt chętni do przyznawania się do błędów nie są
 

kasia2389

Arcyksiążę
A więc niejako skłonić ich do przyznania się do błędu jakim było ustanowienie jednej mapy dla wszystkich kolejnych epok, a z tego co widzę oni zbyt chętni do przyznawania się do błędów nie są
Nie. Ta mapa (za medale) to był strzał w sedno tarczy, chodzi mi po prostu o kolejna mapę "epokową", żadne racjonalne argumenty nie przemawiają za brakiem takiej mapy.
 

DeletedUser15377

Guest
Kasiu jeśli tak to ujmować jak to interpretujesz że jest to mapa dodatkowa na wszystkie epoki oprócz tych dla poszczególnych epok to byłoby naprawdę świetnie, ale jestem pewien na 100% że w oficjalnym komunikacie podali mapę za medale jako ostatnią dodaną do GvG

EDIT: znalezione
forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/arktyczna-przyszlosc-czesc-1.13258/
w 2 części postu:
"Ponieważ jest to ostatnia prowincja, jaką planujemy dodać do GvG (pomimo, że Arktyczna Przyszłość nie będzie ostatnią epoką), zastosowana musi być na niej "waluta uniwersalna", taka sama dla każdej epoki - taką to walutą są właśnie medale."
 

astrotaurus

Hrabia
A ileż to roboty oficjalnym komunikatem zmienić oficjalny komunikat?
Ja tam nie chadzam na mapę wszystkich epok, bo nie mam czasu na użeranie się z włócznikami co to są wszędzie i dziobią tymi patykami... :)
A na mapie pełnej Arktyki chętnie bym bywał.
 

DeletedUser8110

Guest
Nie ma w planach zmian w tej kwestii, więc chowam do Szuflady. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry