Arktyczna Przyszłość - część 2 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Poza rozszerzeniem terenu z mapy i drzewka nie ma medalowych ani diamentowych?

Swoją drogą, mnie też zastanawia jak się ten statek ulepsza. Czyżby w trzeciej części planowana była taka funkcja?
 

herde

Baron
tak się w sumie zastanawiam, dlaczego mając do wyboru arktycznego czempiona, fortecę, ja wciąż biorę do walk czołg antygrawitacyjny :)
To tak jak ja :) Po prostu żaden pancerz nie umywa się do kamuflażu. Nie sprawdzałem, ale czy fortecą i łotrami przejdę 4, 3 i 2 walkę od końca w wyprawach, tak jak czołgiem antygrawitacyjnym i łotrami? Chyba nie.
 

DeletedUser15643

Guest
To tak jak ja :) Po prostu żaden pancerz nie umywa się do kamuflażu. Nie sprawdzałem, ale czy fortecą i łotrami przejdę 4, 3 i 2 walkę od końca w wyprawach, tak jak czołgiem antygrawitacyjnym i łotrami? Chyba nie.

mnie się nie udało

ale za to w przedostatniej walce (i tylko w niej - jeśli rozmawiamy o czterech końcowych walkach) biorę dla urozmaicenia 2 czempiony do dział
 

bartekmod

Książę
To tak jak ja :) Po prostu żaden pancerz nie umywa się do kamuflażu.

Widzę to bardzo dobrze przy przechodzeniu mapy :)

Wrogie jednostki mają fortecę - wykonuje ona ruch, następnie uderzam w nią jakąkolwiek jednostką, następnie działem i fortecy nie ma, a nawet mi ciosu nie zadała
za to czołg antygrawitacyjny wykona ruch, nie dziabnę go jednostką dowolną bo się kryje, potem uderzę go działem, ale od jednego strzału nie ginie i następnie może uderzyć w moje działo
 

herde

Baron
mnie się nie udało

ale za to w przedostatniej walce (i tylko w niej - jeśli rozmawiamy o czterech końcowych walkach) biorę dla urozmaicenia 2 czempiony do dział
Ja przedostatnią też przechodzę czołgiem i łotrami, tak samo jak 4 i 3 od końca(ostatnią działem i łotrami) Ale może działem i czempionem jest lepiej, nie wiem, nie próbowałem.
 

DeletedUser13932

Guest
mam pytanie załogant statku "naukowiec" (kobieta nie pamiętam imienia) na co ma ona wpływ?
 

DeletedUser11123

Guest
w jej opisie napisano, ze lubi dzielić się doświadczeniem (o ile dobrze pamiętam). Dzięki niej pozostali załoganci zdobywają go więcej.
A przynajmniej ja to tak rozumiem
 
Do góry