[Walki] "Archiwum" rankingu na wieżach PvP

Czy jesteś za wyświetlaniem "archiwum" rankingu

  • Tak

    Głosy: 8 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    8

astrotaurus

Hrabia
Bez prowadzenia księgowości czy czuwania w momencie zakończenia turnieju na konkretnej wieży nie jesteśmy w stanie określić jak zakończyła się rywalizacja. Znane są tylko postaci zwycięzców na poszczególnych wieżach. I to też nie od razu po zakończeniu turnieju, bo wtedy znika wszystko!
A przecież nieraz ciekawi nas czy ktoś przeskoczył nas, albo czy ktoś inny przeskoczył jeszcze kogoś innego....

Chciałbym by możliwe było zaznajomienie się z ostateczną listą także po zakończeniu turnieju. Archiwum w tytule wątku wziąłem w cudzysłów, bo chodzi mi o minimalny choć krok w tym kierunku. Nie miałbym, oczywiście, nic przeciw gdyby w okienku wieży był przycisk do rankingu z poprzedniego tygodnia, czy nawet kilku tygodni, ale niechby lista rankingowa powisiała na widoku choćby do czasu rozpoczęcia zaliczania walk na nowy turniej.

Zapraszam do ankiety i ewentualnie wypowiedzenia się.
 

DeletedUser625

Guest
Przyznaję, że nie raz mnie ciekawiło gdy zająłem w kilka godzin przed zakończeniem turniej PvP pierwsze miejsce z dużą nadwyżką i wylogowałem się sądząc, że mnie nikt nie przebije. A potem gdy loguję się ponownie okazuje się że zająłem 3 miejsce. Wyropalam oczy i się ciekawię jak dużo punktów mieli i kto w ogóle zajął drugie miejsce. :)
 

DeletedUser3220

Guest
Nie powinno być to problemem wielkim na wyświetlenie czegoś, do czego dane są i tak zbierane.
Gorzej się dzieje podczas mieszania sąsiedztw, bo jeżeli ktoś przykładowo wygrał w swoim sąsiedztwie pierwsze miejsce, a został przeniesiony do innego sąsiedztwa, to wtedy w tym nowym nie będzie jego wyniku.
 

HuanMing

Książę
W niczym nie przeszkadza, moze sie przydac. Czemu nie :) Zaspokajanie ciekawosci jest wskazane. Jestem na tak.
 
Do góry