[Zgłoszone] Archiwum chatu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba się wam ten pomysł?

  • Tak, oczywiście.

    Głosy: 12 70,6%
  • Niepotrzebne.

    Głosy: 3 17,6%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 2 11,8%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser625

Guest
Wpadłem na taki pomysł, że przydałoby się archiwum chatu. Jak gra czasem wywali błąd, że flash player przestał działać, albo wtyczka shockwave i trzeba reload gry zrobić, a pisaliśmy z kimś o czymś to po zrobieniu reload wyskakiwało by kilka linijek do góry wyszarzałym tekstem. Pomysł zaczerpnąłem z archiwum jakie jest używane na Steam Client. Nie pisać mi o plagiatach, albo nie będziemy posługiwać się pomysłami z innych źródeł, bo skoro tak to sam chat jest plagiatem. Na steamie wygląda to tak:

View attachment 756

Pozwoliłem sobie zasłonić nicki rozmówców, ale sam przykład jest wystarczający, żeby pokazać co mam na myśli.

Proszę o opinie.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie mam zdania ponieważ taka opcja w niczym by mi nie pomogła, a jeżeli coś bym musiał wiedzieć ważnego to bym prędzej czy później się o tym dowiedział :)
 

DeletedUser2657

Guest
Chociaż nie korzystam z czatu (no..bardzo sporadycznie), to jestem na TAK, żeby odnieść się obiektywnie do tego pomysłu, bo z pewnością przydatna to rzecz. Jeśli mogę coś dodać: niech historia obejmuje chociaż 20 min. ostatnich i będzie w porządku.
 

DeletedUser8996

Guest
Tak jak wyżej napisał jimix, 20 minut i gitara :)
jestem na tak, ponieważ czasami pisze na czacie, wywali mnie i muszę się dopytywać co przegapiłem :)
 

DeletedUser625

Guest
To co, nikt się już nie wypowie? 4 głosy to odrobinę za mało, żeby pomysł przeszedł. Zapraszam do opiniowania.
 

Atli

Hrabia
Z czatu nie korzystam, natomiast sądzę, że dla tych co go używają taka opcja byłaby użyteczna. Jestem na tak.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Pomysł fajny i przydatny. Ale ostatnie 20 minut to może być za mało. Ktoś mógł zostawić włączoną grę i pójść np. do sklepu, wraca, patrzy do archiwum na to, co chciał spisać ale .... minęło za dużo czasu. Myślę, że chyba bardziej funkcjonalna było możliwość dodania rozmowy, jej fragmentu lub tylko jednego zdania do skrytki, gdzie ma ona trwałość załóżmy 2 dni, potem znika. Wtedy nie skrytka nie jest zapychana czasem bezsensownymi wypowiedziami, i możemy łatwo znaleźć to, czego szukamy :)
 

DeletedUser625

Guest
Dobra myśl hikari. Najlepiej jakby była dodatkowa zakładka na czacie tak jak teraz jest Globalny, Sąsiedzi, Gildia. To by było jeszcze Archiwum. To w sumie nawet lepsze by było pewnie rozwiązanie niż moje.
 

DeletedUser8110

Guest
A mi się bardziej podoba Twoje rozwiązanie, bo ciężko schować do skrytki coś co napisze ktoś podczas Twojej nieobecności ;)
20-30 minut i się podoba, ale nie mam pojęcia czy to 'da się zrobić', patrząc na to że FoE ciągle się ładuje od nowa ;)
 

DeletedUser625

Guest
Nikt więcej nie jest zainteresowany? Aż tak mało wam zależy na czymś takim? :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ja bym to dodał do "Listy Małych Zmian" autorstwa ... Danifae (?) i poczekał, aż to wprowadzą :)
 

DeletedUser3

Guest
Było to już zgłaszane na zasadzie "ostatnie 30 minut, ale nie więcej niż ileśtam bajtów tekstu".
 

DeletedUser625

Guest
Tak? To rozumiem że zgłaszane masz na myśli całokształt wszystkich pomysłów, a nie tylko z Polski? Bo jakoś nie zauważyłem na liście zgłoszonych. :)
 

DeletedUser8562

Guest
Dołączając się do dyskusji, jestem jak najbardziej na tak. Nieczęsto, ale jednak korzystam z czatu i opcja pokazania wpisów z ostatnich 20 a nawet 10 min. byłaby bardzo pomocna, bo inaczej wywalenie flash-a, przelogowanie się na inny świat lub nawet samowolne odświeżenie strony (np. żeby czyjaś oferta lub zaproszenie były widoczne) sprawia, że tracimy cały wątek, co raczej do najprzyjemniejszych nie należy :) Reasumując, pomysł bardzo dobry, warto pomyśleć ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry