Apocalypto - cwaniaczek czy prawdziwy fanatyk FoE ^_^

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1724

Guest
Faktycznie bardzo często zdarzało mi się zbaczać z tematu lecz tylko w początkowej fazie mojej aktywności na forum. Obecnie preferencje moje się zmieniły i głównie skupiam się na tematach, które mnie interesują, bądź mam coś do powiedzenia w kontekście tematu i nic poza tym. Ogólnie ostatnio pauzuję z większą aktywnością, by dać szansę innym :)
Normalnie jak nowo narodzony Apocalypto :D
 

DeletedUser3306

Guest
Oszust, krętacz, sztywny władca VVV ?
Takie moje zdanie o człowieku który dawał ostrzeżenia za niemotywowanie gdy pisałem że biore urlop moje posty dziwnym trafem były usuwane.
Czarna jak prowadziła VVV to jeszcze jakoś to leciało, jak już człowiek na stołku się zmienił to w gildii jedynie co można pyło na grupowych czytać to prosze odrestaurowanie/motywacje. Zero pisania i poznawania się ludzi.
Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser1724

Guest
Skoro nie umiało się w odpowiedni sposób powiadomić o urlopie to nie mój problem :)
 

DeletedUser3306

Guest
Nie ma nawet o czym rozmawiać, tak jak w VVV tak i tu, wielki cwaniaczek.
Co do moich urlopów to nawet nie będę się wypowiadał bo nie ma z kim rozmawiać.
;)
 

DeletedUser

Guest
Nie ma nawet o czym rozmawiać, tak jak w VVV tak i tu, wielki cwaniaczek.
Co do moich urlopów to nawet nie będę się wypowiadał bo nie ma z kim rozmawiać.
;)

Nie chczesz znać mego zdania,cwaniaczku.

to jakiś żart? tomcisto ma zero postów, a opat aromir 6. i dziwnym trafem swoją uwagę na forum poświęcają osobie Apocalypto. ktoś potrafi wytłumaczyć ten fenomen? :)
 

DeletedUser1724

Guest
to jakiś żart? tomcisto ma zero postów, a opat aromir 6. i dziwnym trafem swoją uwagę na forum poświęcają osobie Apocalypto. ktoś potrafi wytłumaczyć ten fenomen? :)

Tomcisto był u Nas ale wyleciał za nieobecność, a tego drugiego to nie znam ale przypuszczam, że to jeden z wielu, których wywaliłem z VVV :D
 

DeletedUser

Guest
cholera!!!
też bym chciał doczekać się takiego tematu, a przecież nie wypada sobie samemu zakładać ;)

przecież na pewno znajdzie się ktoś, kto się oburzył na forum na moje nextorowskie haniebne i nikczemne postępowania czy to w grze, czy tu na forum. przypuszczam nawet, że to grupa niemała... ale jednak bez tej finezji, by założyć temat w off-topie typu 'do diabła z nexterem' (lub bardziej wyszukany). nie chcę zwracać się do Twoich 'fanów', choć liczę, że może mogliby się jakoś zgadać Tomcisto z opatem i z innymi i temat takowy założyć. znam jeszcze kilka innych osób, które na pewno byłyby chętne i skore ujrzeć taki temat, a nawet coś w nim naskrobać. ale zwracać się z prośbą? trochę głupio, bo to musi wyjść prosto z serca, gdy w głowie tysiące piorunów i gdy ręce drżą, by przywalić, a noga się już kiwa, by nakopać....

trudno - muszę się najwyraźniej bardziej postarać ;)
 

DeletedUser1724

Guest
Ja ten temat założyłem jak w koło mojej osoby wrzało i raczej byłem nie mile widziany przez wiele osób za swoje pesymistyczne podejście do ich durnych postów czy pomysłów xD

A sam go założyłem by jeszcze bardziej rozpalić to wrzenie aż by wykipiało :D
 

DeletedUser4744

Guest
Apo,
Bardzo miło mi się czyta wszystkie twoje posty (bez wyjątku), ponieważ piszesz w sposób, który bardzo lubię (nie da się tego wytłumaczyć)
Choć od czasu do czasu moim zdaniem zachowujesz się, nie bierz tego do siebie, trochę jak dziecko.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ja sądzę że wazelina ;)

Apo? Lubi dużo walczyć i dyskutować, ale nie mnie go oceniać :)
 

DeletedUser2657

Guest
Apo,
Bardzo miło mi się czyta wszystkie twoje posty (bez wyjątku), ponieważ piszesz w sposób, który bardzo lubię (nie da się tego wytłumaczyć)


Ależ skąd. Da się. To najpowszechniejsze uczucie znane naszej cywilizacji. ;>

Natomiast nawiązując do tematu jest on dla mnie....no, nieważne. Nie będę oceniał założyciela tematu, gdyż na forum jestem aktywniejszy od niedawna i go nie znam zbyt dobrze, nie będę obiektywny.
 

DeletedUser

Guest
1. No life
2. Spamer
3. Troll internetowy

Zaznaczam ze jest to moja subiektywna ocena.
 
Status
Zamknięty.
Do góry