Apocalypto - cwaniaczek czy prawdziwy fanatyk FoE ^_^

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1724

Guest
Witam :)

Otworzyłem ten wątek z nadzieją na to byście mogli ocenić moją osobę. Jak większość osób wie, wiele czasu poświęcam grze jak i temu forum co widać po licznych moich wypowiedziach w wielu tematach.

Nie chcę byście odebrali ten temat jako sposób dowartościowania siebie tylko mi zależy na czystej ocenie mojej osoby i czasu poświęconego temu forum. Wiele razy uczyłem się na błędach i też tutaj ich wiele popełniałem o których uświadamiali mnie inni.

Jestem typem osoby, która krytykę przyjmuję z lekkim wzburzeniem lecz po chwili dociera do mnie iż krytyka buduje bardzo czego doświadczyłem w wielu sytuacjach gdzie ktoś musiał jednak "doprowadzić mnie do pionu" :)
 

DeletedUser2097

Guest
Parę moich prywatnych spostrzeżeń:
Apocalypto - naczelny spamer naszego forum.Udziela się gdzie tylko da.Nowy temat + Apocalypto = odpowiedź nie zawsze na temat ale zawsze.Trochę nad aktywny.
 

DeletedUser

Guest
Na forum jesteś od niedawna, więc co ty możesz wiedzieć o Apo??
 

DeletedUser1724

Guest
Na forum jesteś od niedawna, więc co ty możesz wiedzieć o Apo??

I tutaj przypomniał mi się tekst Bogusława Lindy :D
A co Ty ku**a wiesz o zabijaniu?

- - - Zaktualizowano - - -

Powiedzieć co o tobie myślę bez dostania bana? Wybacz ale za dużo wymagasz.

Powiedz chociaż za co mnie tak nienawidzisz hehe :D Bo domyślam się, że pewnie chodzi o jakiś urywek (max 5 postów), które Cię rozdrażniły :p
 

DeletedUser2097

Guest
Parę moich prywatnych spostrzeżeń:
Apocalypto - naczelny spamer naszego forum.Udziela się gdzie tylko da.Nowy temat + Apocalypto = odpowiedź nie zawsze na temat ale zawsze.Trochę nad aktywny.
Niekiedy wkurza postami,nabija posty dla tytułu, ,,żyje" FoE i forum czasem można odnieść wrażenie, że nawet jeśli jest on line jest tu sercem i duszą.To tyle mam do dodania do poprzedniego posta.
 

DeletedUser1724

Guest
nabija posty dla tytułu

Owszem było tak od pewnego momentu do pewnego :) Nie jestem w stanie określić od kiedy lecz w sumie zakończenie nabijania postów zakończyło się po tym jak Bryfft jak i paru innych uświadomili mi iż taki sposób tutaj jest nie mile widziany w oczach innych :) Toteż teraz jeżeli nie mam nic mądrego do dodania to powstrzymuję się od napisania postu :)
 

DeletedUser1724

Guest
Tak na marginesie co myślicie o tym powiedzeniu, które mi teraz wpadło do głowy? :D

"Dyskusja z Apocalypto jest jak uderzenie głową w mur - nie do przebicia"

- - - Zaktualizowano - - -

Powiem tak, nie zrobił na mnie dobrego wrażenia( pierwsze myśli gdy zobaczyłem jego posty-spamer)
Spamer to określenie osoby notorycznie piszącej w kółko tą samą wiadomość bądź ją wysyłając na PW/maila/komunikatory etc. :) To tak na marginesie dla Twojej wiedzy :) Tak więc do tego typu osób nie należę na pewno :)

A jeżeli już czepiasz się ilości postów to tutaj pasuje określenie "off-topicker" od oryginalnego słowa "off-topic" gdzie osoba pisząca post nie trzyma się głównego wątku tematu bądź usilnie stara się wtrącić swoje - przysłowiowe "dwa grosze" :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Apo, z punktu widzenia odbiorcy ty jesteś spamer - podpieranie się wątpliwej jakości definicjami nic nie zmieni.
Poza tym chorobliwy megaloman. Sam chciałeś.
Ortografię ci odpuszczę.
 

DeletedUser1724

Guest
Apo, z punktu widzenia odbiorcy ty jesteś spamer - podpieranie się wątpliwej jakości definicjami nic nie zmieni.

Wątpliwej jakości.... Sam chciałeś:

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.
by Wikipedia

Off-topic (w skrócie OT; ang. nie na temat) - używane powszechnie na stronach internetowych, forach dyskusyjnych, IRC-u etc. określenie tekstu, który nie jest zgodny z narzuconym uprzednio tematem rozmowy. by Wikipedia

Nadal masz wątpliwości co do jakości ??
 

DeletedUser

Guest
Wyobraź sobie, że pomimo swojej ułomności wiem jak odnaleźć szukane hasło np. w Wikipedii.
Wyobraź sobie, że znałem tę definicje zanim ją przytoczyłeś
Wyobraź sobie, że daje ona wiele możliwości interpretacji.
Tak, jest wątpliwej jakości.
Dodatkowo czytaj ze zrozumieniem: z punktu widzenia ODBIORCY bardzo często (nie zawsze) można wykazać (zakładając na przykład, że twoim celem jest podbudowanie twojego ego), że spełniasz wszystkie warunki tejże "doskonałej" definicji.
qed i buźka
 

DeletedUser

Guest
Witam :)

Otworzyłem ten wątek z nadzieją na to byście mogli ocenić moją osobę. Jak większość osób wie, wiele czasu poświęcam grze jak i temu forum co widać po licznych moich wypowiedziach w wielu tematach.

Nie chcę byście odebrali ten temat jako sposób dowartościowania siebie tylko mi zależy na czystej ocenie mojej osoby i czasu poświęconego temu forum. Wiele razy uczyłem się na błędach i też tutaj ich wiele popełniałem o których uświadamiali mnie inni.

Jestem typem osoby, która krytykę przyjmuję z lekkim wzburzeniem lecz po chwili dociera do mnie iż krytyka buduje bardzo czego doświadczyłem w wielu sytuacjach gdzie ktoś musiał jednak "doprowadzić mnie do pionu" :)

delikatnie mówiąc .... to temat jest LEKKO narcystyczny .... i jako taki mówi więcej o autorze niż jakiekolwiek zamieszczone w nim wypowiedzi.
 

DeletedUser314

Guest
Na ogół nie biorę udziały w tym dziale forum ale to co robi tutaj Apo to na 100% nie jest SPAM.
Po pierwsze nie spełnia warunków:

Duża ilość.
Twój przykład jego zysków też jest słaby..


Spam powinien również, ale nie musi, zawierać punkty:
Użytkownicy są zmuszeni do przeczytania tego, ponieważ jest to nachalne.
Nie mają możliwości wycofania się od otrzymywania wiadomości.
Ignorancja odpowiedzi.
Automatyzacja.


Mam bazę ponad 30k odbiorców, jacy zaakceptowali regulaminy rożnych moich stron, wysyłam im reklamę książki i to nie jest spam, bo oni wyrazili na to zgodę, gdyby nie wyrazili to było by to co innego. A ty wchodzisz na forum dobrowolnie, a o tym co tu jest decyduje administrator.

W regulaminie forum na 99% masz zakaz spamowania, więc gdyby Apo spamował Bartek dał by mu bana i usnął jego posty.


A cały ten temat dla mnie CHORY, więc nie będę odpowiadał na jego meritum. Ale takie uroki tego działu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dla ciebie słaby przykład, ale jeśli ktoś jest megalomanem, to jego głównym celem jest łechtanie swojego ego. Więc korzyść przeogromna.
Wszędzie rozpowszechnia jedną wiadomość: jaki to ja jestem wspaniały. I jest w tym nachalny. Wpada jak drugi jeździec bez zaproszenia i nie można się go pozbyć
itd
Lepiej zaniechać bo dostanie bana i będzie ... smutniej.
Nie upieram się, ale znajdź dla niego inną nazwę.

ps. Niestety nie mam absolutnej wiary w absolutną wszechwiedzę nadzoru, szczególnie w sytuacjach kiedy definicja sama w sobie nie jest wystarczająco precyzyjna
 

DeletedUser

Guest
Ale czyż rejestrując się na forum nie rozumiesz tego, że poznasz innych ludzi? niekoniecznie muszą być tacy jakimi sobie ich wyobrażasz. Fakt Apo jest dosyć narcystyczny, i co z tego? To znaczy, że takich ludzi trzeba gnębić?
 

DeletedUser

Guest
Nie odpowiadaj za mnie na swoje pytanie, albo go nie zadawaj.

Czy ja go gnębię? Ja go nawet do gildii zaprosiłem. A ty?
 

DeletedUser

Guest
będę robił sobie co mi się żywnie podoba, póki nie będziesz miał pod nickiem moderator etc... To raz.

Mówiąc o nim jako spamerze czytaj naciągając fakty, ja mogę mówić, że go dyskryminujesz. Też naciągając pewne fakty. To dwa.

- - - Zaktualizowano - - -

a ja co? Ja mu nie ubliżam od spamerów.

EOT
 

DeletedUser2849

Guest
Apo, z punktu widzenia odbiorcy ty jesteś spamer - podpieranie się wątpliwej jakości definicjami nic nie zmieni.
Poza tym chorobliwy megaloman. Sam chciałeś.
Ortografię ci odpuszczę.
Nie! Skoro już mamy oceniać róbmy to dokładnie, kompleksowo. To z kolei sprawia, że odpuścić nie można. Pan Apocalypto pisze, że uczy się na błędach. Szkoda tylko, że nie korzysta przy tym ze słownika. Ktoś, kto tak wysoko zadziera nosa powinien mieć podstawę ku temu. Częścią tej podstawy jest perfekcja w formułowaniu myśli. A tu, nawet nie szara ale gorzka rzeczywistość... ortograf ściele się dosyć gęsto. Męczące i nieprzyjemne jest też czytanie wypowiedzi pozbawionej znaków interpunkcyjnych. U Jamesa Joyce'a był to zabieg celowy, u Apo zwykła niewiedza, niedbałość. Ta ostatnia sugeruje, że autor ma zwyczajnie w du*ie odbiorcę. Ktoś mógłby powiedzieć, że czytanie postów naszego księcia nie jest obowiązkowe i zawsze można je pominąć. Otóż nie, nie da się. Apo jest wszędzie. Wpadam na niego przy niemal każdym kliknięciu i brnę przez ten przemiał szukając po drodze sensu wypowiedzi.
Nick idealnie pasuje. To językowa apokalipsa... i żadne infantylne tłumaczenia Apo nie usprawiedliwią tego stanu rzeczy.

Dziękuję, nie mam więcej "jadu".
 

DeletedUser1724

Guest
Wiem, że swoją osobą wzbudzam wiele kontrowersji na tym forum z racji ilości postów lecz również w wielu sytuacjach i tutaj jest ich ogromna przewaga uczestniczę aktywnie w rozwoju gry jak i chętnie pomagam innym.

Nie mam żadnej mani wyższości nad innymi, nie staram się być narcystyczny, nie wzbudzam w nikim poczucia iż jestem tutaj ważniejszy od niego lecz po prostu wyrażam swoje opinie na różne tematy, które jak to bywa - nie pokrywają się z tym co by odbiorca chciał usłyszeć.

Zakładają ten temat poniekąd chciałem pokazać innym iż nie jestem tym za kogo powszechnie mnie wielu uważa. Może i wzbudzam czasem niechęć i odrazę moimi postami lecz forum jest po to by dyskutować i w nim się wypowiadać więc dlaczego mam tego nie robić skoro mam sporo wolnego czasu i przy okazji dzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi czy też dyskutować mając zupełnie inny pogląd.

Moje doświadczenia z forum nauczyło mnie tego iż mimo iż jest osoba kontrowersyjna to jednak trzeba mu dziękować za to iż jest aktywny i aktywnie buduje wizerunek "żywego" forum niż upadającej struktury. Aby było jasne mówię tutaj o tych osobach, którym ja dziękowałem gdy przebywali na moich forach :)

- - - Zaktualizowano - - -

Nie! Skoro już mamy oceniać róbmy to dokładnie, kompleksowo. To z kolei sprawia, że odpuścić nie można. Pan Apocalypto pisze, że uczy się na błędach. Szkoda tylko, że nie korzysta przy tym ze słownika. Ktoś, kto tak wysoko zadziera nosa powinien mieć podstawę ku temu. Częścią tej podstawy jest perfekcja w formułowaniu myśli. A tu, nawet nie szara ale gorzka rzeczywistość... ortograf ściele się dosyć gęsto. Męczące i nieprzyjemne jest też czytanie wypowiedzi pozbawionej znaków interpunkcyjnych. U Jamesa Joyce'a był to zabieg celowy, u Apo zwykła niewiedza, niedbałość. Ta ostatnia sugeruje, że autor ma zwyczajnie w du*ie odbiorcę. Ktoś mógłby powiedzieć, że czytanie postów naszego księcia nie jest obowiązkowe i zawsze można je pominąć. Otóż nie, nie da się. Apo jest wszędzie. Wpadam na niego przy niemal każdym kliknięciu i brnę przez ten przemiał szukając po drodze sensu wypowiedzi.
Nick idealnie pasuje. To językowa apokalipsa... i żadne infantylne tłumaczenia Apo nie usprawiedliwią tego stanu rzeczy.

Dziękuję, nie mam więcej "jadu".

Czy ktoś inny mi może wyjaśnić o co chodzi z tym czepianiem się o składnie zdania, znaki interpunkcyjne, błędy ortograficzne ??? I teraz najważniejsze - Czy to aby na pewno jest forum FoE ??? Bo odnoszę wrażenie jakby każde moje słowo, każda literka była dogłębnie analizowana.... Oby ABW za tym nie stało bo już po mnie hehe :p
 

DeletedUser

Guest
mirolbn

Rób sobie , co ci się żywnie podoba. mało mnie to obchodzi. Nawet jak będę miał pod nickiem cokolwiek.
Dyskryminacja? Chyba nie wiesz o czym mówisz. To też dwa.
To on zapytał, co o nim myślimy. Chyba chciał uczciwej odpowiedzi. To już trzy.

To chyba z tobą na tyle.

Apo, ale w większości i tak ciebie lubimy pomimo tego, co ci się tu dostaje. Sam jesteś sobie winien.
A niektórzy są po prostu wyczuleni na to jak się pisze i co się pisze. Czasem lepiej, znaczy mniej.

A za tym może stać "Obyczajówka"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
To on zapytał, co o nim myślimy. Chyba chciał uczciwej odpowiedzi.

Tak chciałem uczciwej odpowiedzi i dzięki za nie :D Ale też nie ograniczam wypowiedzi innych osób mających inne zdanie niż osoba mnie oceniająca w innym poście :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry